Чим зайнятися у вільний час . Молодіжна Школа Успіху

19.02.2017

Чим зайнятися у вільний час

Чим зайнятися у вільний час . Молодіжна Школа Успіху
Опубліковано в рубриці Робота Чим зайнятися у вільний час . Молодіжна Школа Успіху
Теги: професія. робота

Чим зайнятися у вільний час . Молодіжна Школа Успіху

Звичайно, вибір залишається за вами, але я пропоную наявна вільний час витратити на освоєння корисних знань і навичок, які підготують вас до дорослого життя, тобто, допоможуть вам заробляти гроші, і як результат – самоствердитися!

Чому я так вважаю…

Часи стають все складніше. Досягають успіху ті, хто більш підготовлений до дорослого життя. У цьому вам можуть допомогти такі практичні уроки як «ГРОШІ» У них Володимир Бєляєв ділиться своїм досвідом і навчає простим і ефективним способам заробітку грошей.

А що роблять більшість підлітків, які залишені без батьківського догляду? Вони воліють проводити час за іграми, безкінечною балаканиною в соцмережах, і інших заняттях які приносять (на даний момент) почуття задоволення. Або намагаються якось самоствердитися, беручи участь в якихось іграх, конкурсах, які, створені для просування певних інтересів (але тільки не інтересів тих, хто бере в них участь). Але весь парадокс полягає в тому, що будучи зайнятим процесом «самоствердження», насправді вони не будують фундамент для справжнього самоствердження.

Що таке самоствердження

Адже що таке САМОСТВЕРДЖЕННЯ?

Самоствердження — це…- прагнення індивіда до досягнення і підтримання определенногообщественного статусу, часто виступає як переважна потреба. Це прагнення може проявлятися як:

  • у реальних досягненнях в тій чи іншій області,
  • у відстоюванні своєї значущості перед іншими шляхом, створення видимості за допомогою: фотографій в соцмережах, підтасовуванням фактів, словесних заяв і. т. д.

Я підкреслив слова — «певного суспільного статусу» — щоб направити вас в сторону мислення над проблемою, як люди заробляють собі репутацію. Репутація людини формується внаслідок його дій! Які дії робить гравець в електронних іграх? Він вирішує проблему, поставлену перед ним виробником даної гри. Програмісти зробили гру з певними труднощами, і завдання гравця подолати їх. А давайте подумаємо, за що, загалом, люди платять гроші. – За вирішення ЇХНІХ проблем! Тобто, якщо ви голодні – це ваша проблема, і ви платите гроші тому, хто допомагає вам вирішити (вас нагодує). Вам нудно, ви йдете в кіно, чи інший заклад, і платите гроші на розваги. Ви платите того, хто вирішує вашу проблему, або приносить вам користь. Того, хто краще вирішив вашу проблему, ви починаєте поважати, і його репутація в ваших очах росте. Тобто, ця людина, має певні досягнення в тій чи іншій галузі.

А що має гравець? В середовищі інших гравців може він і заслужить репутацію гарного гравця, але для суспільства в цілому, він нецікавий. А значить, товариство йому грошей не дасть. Так вони йому тепер може і не потрібні. Йому, швидше за все, їх дасть батько. Але обов’язково прийде час, коли, будь-який з вас запитає себе: «Звідки взяти грошей ?» Ось тоді і згадаєте цю статтю.

Як навчитися робити гроші

У статті «Як заробити гроші школяру» я писав, що школяр може заробляти гроші двома способами:

1) ON LINE

2) OFF LINE

… і про трьох складових хороших заробітків:

1) бажання

2) вміння

3) затребуваність

У вашому випадку, найважливіша складова – БАЖАННЯ, так як, ВМІННЯ приходить з часом, до чого я вас закликаю зайнятися у вільний час). А ЗАТРЕБУВАНІСТЬ, не залежить від вас. Вам тільки варто проаналізувати ситуацію і визначити, наскільки затребувані ваші вміння.

У порівнянні з дорослими, у вас є величезна перевага.

1. Вас не пресує час

2. У вас немає тих сімейних обов’язків, які мають дорослі

3. Вам можна помилятися, так як це не спричинить за собою величезних проблем, а навіть навпаки, дасть вам досвід.

І так, я хочу створити серію статей по різним професіям, яким ви можете навчитися будинку.

Тому, якщо у вас є БАЖАННЯ, то слідкуйте за новими статтями. і вирішуйте, що вам підходить, і що немає. А краще пробувати все, в міру звичайно), щоб відчути себе в тій чи іншій ролі. А то знаєте як буває, людина вчить одну професію, а потім розуміє, що вона йому не подобається. І змінити її не може, так як змінилася ситуація. Хоча з особистого досвіду можу сказати, що міняти професію, якщо вона тобі не подобається, ніколи не пізно. У мене, наприклад, багато професій, і це мені дає певну свободу вибору. А також впевненість у тому, що я не залишуся без роботи (без грошей).

Нижче знаходиться список статей за професіями. які вже опубліковані.

У міру наповнення сайту статтями, список буде доповнюватися. Якщо професія може практикуватися в обох випадках, то вона буде в обох категоріях (ON LINE і OF LINE)

— Професії для роботи ON LINE

— Професії для роботи OF LINE

Короткий опис статті: чим зайнятися вдома щоб заробити гроші Як використовувати вільний час з максимальною користю. робота на дому,підробіток,робота в інтернеті,вільний час,заробити грошей,проблеми підлітків

Джерело: Чим зайнятися у вільний час | Молодіжна Школа Успіху

Також ви можете прочитати