Clixsense . online заробіток

14.07.2016

clixsense

clixsense — американський проект заробітку і розкрутці сайтів. Проект працює з 2007 року. Валюта проекту в доларовому еквіваленті, але про це пізніше. На сайті існує можливість заробляти на перегляді рекламних сайтів, виконанні завдань, проходження опитувань і граючи в гру. Але почнемо все по порядку. Для початку переходимо по посиланню і реєструємося на сайті.

Після переходу на сайт, можна зареєструватися двома способами: або відразу на формі в правій частині

або перейти у вкладку і заповнити форму вже там

Після заповнення форми підтверджуємо пошту, шляхом прочитання листа надісланого на вашу поштову скриньку вказаний при реєстрації. Далі необхідно дозаповнити свої дані, робиться це шляхом переходу по вкладці профіль і параметри:

Тут вписуємо всі по формі, а в правій частині вибираємо спосіб виведення коштів. Як я вже писав, на проекті вся валюта в доларах. Для виведення коштів передбачено кілька способів: через paypal, paytoo, neteller, tango card, payza. Мінімальний поріг виведення коштів на стандартному профілі становить 8 ($ ).

Ну а тепер власне до заробітку:

Перший спосіб-це перегляд сайтів шляхом читання листів, в кожному листі вказується який час необхідно пробути на сайті рекламодавця і яку винагороду ви отримаєте за це

Другий спосіб полягає в проходженні опитувань. Час від часу на сайті з’являються опитування, при успішному проходженні опитування можна в середньому отримати 1 долар.

Третій спосіб полягає у виконанні завдань рекламодавцем, але тут є свої нюанси.

Ця вкладка показує скільки вам доступно виконати завдань

А в цій вкладці, що б виконати завдання, необхідно виконати умови виконання завдання. Умови вказуються при наведенні на саме завдання.

Четвертий спосіб — це свого роду гра на сайті. Необхідно вгадати блок де лежить винагороду, при натисканні на один блок, потрібно переглянути сайт рекламодавця, по завершенню вам вкажуть виграли ви що-небудь чи ні. Дається 30 спроб що б спробувати щастя. Головний приз 10 доларів.

Короткий опис статті: online заробіток

Джерело: clixsense | online заробіток

Також ви можете прочитати