Дам гроші в борг, під розписку, під відсотки, без передоплати . Кредитна

20.02.2017

Дам в борг

Якщо Вас неодноразово відвідувала думка про те, що Ви можете дати гроші в борг під розписку або з іншими умовами, але не знаєте яким чином це зробити, то наш сайт, це те, що Вам потрібно. За допомогою нашого сервісу і Ваших грошей, Ви можете збільшувати свій дохід не виходячи з дому і не докладаючи до цього великих зусиль. Все, що необхідно для того, щоб подати оголошення, це пройти реєстрацію.

Якщо ви хочете подивитися оголошення потенційних позичальників, ви можете зробити це в рубриці нашого сайту «Візьму в борг».

Дам гроші в борг: як це працює?

Для того, щоб почати користуватися сервісом, потрібно пройти просту процедуру реєстрації і залишити свою пропозицію в рубриці «Дам в борг». У випадку, коли Вас знаходить позичальник або Ви самі пропонуєте свої послуги, Ви можете вибирати заявки з будь-яким кредитним рейтингом. А також попросити гарантії, які може надати позичальник для повернення грошей, це можуть бути довідки про доходи або інформація про цілі позики, розписка і т. д.

Для зручності позичальників, Ви можете заповнити анкету і вказати в ній всі умови на яких Ви видаєте мікрокредити: чи можете дати гроші в борг під розписку, під відсотки і т.д. З таким підходом можна відсіяти потенційних клієнтів і не витрачати багато часу на пошуки. Після того як Ви заповните анкету, можна вибрати вподобані заявки та оплатити її. І тут Вам залишиться тільки дочекатися, коли позичальник оформить заявку і все.

Особливості сервісу

Для людей, які хочуть позичити, даний сервіс пропонує досить вигідні переваги, а саме:

 • Ви самі визначаєте суму і відсотки, під які готові дати гроші в борг
 • Ви самі визначаєте умови повернення грошей, наприклад, дати в борг без передоплати або з передоплатою
 • Ви можете зменшити ризики, розподілити кредити між кількома учасниками
 • Ви можете брати участь у всіх заявках без обмеження кількості разів
 • Вам не потрібно зв’язуватися з банками і заповнювати безліч документів
 • Сервіс доступний 24 години на добу, а всі оголошення оформляються онлайн
 • Відсутність комісійних

Поради для новачків

Якщо Ви вирішили дати грошей у борг, ми радимо скористатися цими рекомендаціями для зменшення ризиків.

 • Розділяйте гроші на кілька заявок – краще пропонувати невеликі суми і сплатити більше заявок, ніж віддати все на одну велику. Так Ви знижуєте ризик неповернення грошей.
 • Під час розгляду заявки обов’язково враховуйте кредитний рейтинг позичальника.
 • Обов’язково перегляньте профіль позичальника і вивчіть його заявку: для чого йому потрібні гроші.
 • Спілкуйтеся з позичальниками і задавайте уточнюючі питання
 • Спілкуйтеся з іншими людьми, які пропонують дати грошей у борг без передоплати або з передоплатою. Вони охоче поділяться своїм досвідом і підкажуть, на що потрібно звернути увагу.

Дотримуйтесь порад і Ви з легкістю почнете заробляти гроші і отримувати додатковий дохід від зроблених інвестицій. Це сучасний спосіб легального заробітку, а також це просто і не вимагає багато сил і часу. Тим більше, що ви самі встановлюєте умови, на яких будете робити інвестиції і вирішуєте скільки Ви будете заробляти в підсумку.

Короткий опис статті: дам гроші в борг під розписку Ви готові дати гроші в борг під відсотки? Кредитна дошка оголошень надає можливість взаємовигідного співробітництва кредиторів і позичальників по Україні і Росії.

Джерело: Дам гроші в борг — під розписку, під відсотки, без передоплати | Кредитна дошка оголошень

Також ви можете прочитати