Де заробити багато грошей, як заробити багато грошей . Позики

14.07.2016

Терміновий позику онлайн готівкою або на банківську карту
Де заробити багато грошей — як заробити багато грошей

Де заробити багато грошей, як заробити багато грошей . Позики

Сьогодні я задумався над тим. як стати багатим. як можна заробити багато грошей. Пишу. що є. обов’язково дочитайте до кінця. так як важливі моменти там. Або — як заробити мільйон доларів.

Головне пам’ятаєте. щоб заробити багато грошей. потрібно бути впевненим в тому. що ви на це здатні.

Завжди пам’ятайте: людина може все! І тільки страх і лінь відсуває Вас від грошей. Грошей у світі багато. дуже багато!

Є всього два основних методи як заробити багато грошей в Інтернеті. так і в житті:

1-ий — легальний

2-ой — і нелегальний

Легальні методи. як заробити багато грошей:

Виграти в лотерею. одружитися на багатій жінці ( або вийти заміж за багатія), відсудити у кого-небудь. багато грошей. отримати спадщину. знайти на вулиці валізу з грошима. Це досить випадкові і ніяк не контрольовані методи. заробити мільйон доларів. Хоча мають шанс статися. відкрити свою вдалу справу.

Якщо ви хочете стати багатим швидко і на час. ви можете оформити відразу 2 кредитні карти на однакову суму. з пільговим періодом кредитування. Зазвичай він становить 55 днів. Потім реєструєтеся на сервісі. qiwi. ua/ ківі гаманець. Реєструєте в системі свої кредитні картки. Далі обналічиваєте через ківі гаманець першу кредитну карту. при цьому відсоток буде становити всього 0. 75%, що набагато вигідніше. чим знімати їх через банкомат. А найголовніше. у цьому випадку ви збережете пільговий період кредитної картки. Далі користуєтеся цими грошима. через 50 днів з іншої картки перекидаєте гроші на перший і все — ви знову вільні на 50 днів. У деяких банків пільговий період становить 200 днів. При цьому. жодних відсотків платити за користування кредитом не потрібно. І так можна продовжувати до тих пір. поки що ваше фінансове становище не покращиться.

Нелегальні методи заробляння мільйона доларів

Провернути аферу. створити « МММ», друкувати гроші самому. пограбувати банк. самому створити новий інтернет — лохотрон. пропонувати роботу на дому. і отримувати за це гроші. створити вірус зразок пір-обанеров. взяти мільйонний кредит і виїхати до Сибіру на 15 років. створити і просувати велика кількість обманних сайтів з проханнями допомогу грошима хворим дітям і т. д.

Як можна заробити багато грошей

Давайте подумаємо. як же в Інтернеті. так і в реальному житті можна багато заробити. Мільйонерів заробили в інтернеті предостатньо.

1-ий метод: грати на біржі форекс. Тут все залежить від особистих здібностей. досвіду і стартового капіталу.

2-ой метод: створити близько 400 веб-сайтів. які принесуть по 3000 рублів. в місяць з кожного. Можна впоратися з цією роботою за три роки. якщо займатися тільки цим. До того ж. майже всі веб-сайти будуть приносити дохід не одно разово. а кожен місяць.

3-ий метод: створити інфо-бізнес. і реалізувати 500 копій електронного продукту за вартістю 1400 рублів за штуку. Це може бути навчальні відео — курси. Т е вам потрібно записати на відео і розповісти. те що ви вмієте робити досконало. На будь-яку інформацію є попит. Далі організовуєте продаж цих дисків.

4-ий метод: організувати фінансову піраміду ( мережеву компанію. «МММ», організувати аферу), розкрутити її і отримувати доходи. Це надзвичайно небезпечно. так як нічим не поступається афері в реальному житті. За це з легкістю можна сісти у в’язницю. або взагалі позбутися життя. так що краще не ризикувати. і застосовувати найбільш легальні методи.

5ый метод: Створити свій бізнес. хоч і маленький. переставши працювати далі на «дядька». Можна працювати спочатку нелегально.

6-ий метод: винайти щось нове. і запатентувати свій винахід і отримувати надалі пасивний дохід з продажів.

Якщо бути конкретніше. щоб заробити багато грошей потрібно людям пропонувати. що інші не пропонують. Потрібно створити щось своє. нове. Люди. які домоглися успіху. відрізняються від інших людей тим. що вони не люблять просто витрачати час сидячи за диваном і дивлячись телевізор. спілкуватися в ICQ. пити пиво. Таким людям завжди охота щось робити. вперто незважаючи ні на що йти до успіху. І їм все одно. зрозуміють їх інші чи ні.

Щоб заробити багато грошей. потрібно створити. що будуть купувати інші будуть задоволені. У випадку з Інтернетом потрібно створити сайт. куди будуть заходити люди і клікати по рекламі. Навіть якщо і не будуть клікати. саме їх велике число дасть вам можливість заробити.

Таким чином. щоб заробити. потрібно створити щось нове. А як це зробити? Включайте фантазію. Кожна людина унікальна. Ідеї. які приходять на розум можуть бути абсолютно неймовірними. Простий невдаха. завжди їх викидає з голови як нісенітниця. неможливе. а щасливі завжди починають думати над тим. що потрібно зробити. щоб ця ідея запрацювала і принесла свої плоди.

тобто потрібно вирішити. як втілити ідею в життя. що для цього потрібно. як зробити так. щоб ця ідея давала. за що інші вам будуть давати реальні гроші і будуть задоволені. Потрібно детально розрахувати алгоритм втілення ідеї в результат.

Ще одна особливість невдах говорити. що це неможливо. це не вийде. це занадто складно. це важко. від цього багато проблем. Так. прорахувати майбутні проблеми і шляхи їх вирішення потрібно. але зупиниться злякавшись проблем — шлях невдахи.

У Світі в інших людей є багато. дуже багато грошей. і ці люди із задоволенням віддадуть їх вам. якщо ви зможете запропонувати їм. що буде потрібне. Як тільки ви створите це — ви отримаєте свої гроші.

Люди заробляють щоб витрачати. і всім подобається купувати щось корисне. Ваша ж задача — допомогти їм зрозуміти. що-то. що ви пропонуєте — це. що їм потрібно. показати вигоду цієї пропозиції.

тобто. щоб заробити багато грошей. спочатку треба дати. що ніхто не дає.

Чесний шлях заробітку мільйона доларів може реалізуватися тільки за цією схемою. Ось реальні методи. як заробити багато грошей. Збільшуйте також свою фінансову грамотність.

Ваше фінансове становище. ваші цілі і мрії залежать не від «везіння» і «обставин», а від того. що ви робите сьогодні і зараз. Від того. наскільки ви вмієте ставити собі цілі і конкретні завдання і виконувати їх. Незалежно від погоди. настрої або сприятливого розташування зірок на небі. Коли ви йдете вперед. через дощ. спека. вітер… Коли всі. всі хто починав цей даний з вами. вже давно на все плюнули і відмовилися від своєї Мрії. а ви продовжуєте йти вперед! З кожним кроком наближаючись до своєї мети.

Якщо ви пристрасно бажаєте досягти якоїсь. може навіть дуже складно мети. як його досягти -можливо, ви навіть не знаєте. з чого почати — починайте діяти!

Багато… відразу… по всіх фронтах… Не думаючи про те — що мені зробити — це. або це. чи може бути з цього почати. або взагалі посидіти покурити. тиждень помедитувати і т. д. Починаємо робити ВСЕ і ВІДРАЗУ!

Ще один важливий етап. полягає в тому. щоб ваш мозок працював на всі 100%. У звичайному стані працює лише невеликий обсяг мозку. Щоб у вас була підвищена працездатність і ви могли мислити креативно. слід відмовитися від алкоголю ( чи сильно обмежити), а також періодично приймати ноотропи. Може вам це здається це дурістю. але це працює.

Поради як заробити і зберегти гроші найголовніша умова. якщо ви хочете стати багатим — ваші доходи повинні бути набагато більше. ніж витрати. В роботі потрібно прислухатися до думки більш авторитетних людей. які домоглися більшого успіху. чим ви або набагато розумніші. досвідченіше і багатше. Спілкуватися з успішними людьми і уникати скигліїв. невдах і алкоголіків. Не працювати на знос. так ви довго не протримаєтесь.

Як сказав Борис Березовський заробити більше грошей:

«Гнати в шию навіть самого розумного співробітника. якщо він розкладає песимізмом і зневірою в успіх колектив»,»

« Чим більше перемог — тим більше шансів на нову перемогу. Чим очевидніше успіх — тим більше. шансів на його повторення»,

« Зібрати по справжньому велику суму неможливо. її можна тільки заробити».

Не чекати. а завжди діяти.

Жінка може зробити будь-якого мужика зробити мільйонером. якщо він мільярдер. Висновки робіть самі :)

Заробити багато грошей швидко не вийде. Не віддавати нічого задарма. ні знання. ні працю. ні грошей. Перед тим як віддати серйозні гроші за що-небудь. 7 разів потрібно подумати. Витрачати гроші повинно бути для вас важким завданням. Не захоплюватися спиртним — це знижує вашу працездатність і не допоможе заробити багато грошей. ви тупеете. і вас не буде сильного бажання добитися успіху.

Ви змогли заробити багато грошей або знайшли правильний шлях до грошей і вже все добре? Здавалося б. досягли мети або твердо до нього йдете? Головне. не розслабляйтеся! Не думайте. що далі буде все добре і можна особливо не старатися. Потрібно продовжувати працювати. не почнуть шукати. не пити. мислити позитивно. розвиватися далі — буває багато грошей. але ніколи не буває занадто багато грошей.

Схожі матеріали: Наступний матеріал: 09:25 — Унікальна ідея працює на мільярд доларів

Попередні матеріали: 09:02 — Як заробити домогосподарці в інтернеті

Наступна сторінка>>

Короткий опис статті: де заробити багато грошей Сьогодні я задумався над тим, як стати багатим, як можна заробити багато грошей. Пишу те, що є, обов’язково дочитайте до кінця, так як де заробити багато грошей

Джерело: Де заробити багато грошей — як заробити багато грошей | Позики онлайн

Також ви можете прочитати