Деньга позику в Москві

09.07.2016

«Деньга позику» в Москві

Рекомендуємо ознайомитися:

Привіт, Тимур. Давайте розглянемо процес і умови надання позик від «Деньга» в Москві.

«Деньга» є мікрофінансової організацією, основною спеціалізацією якої виступає надання позик у багатьох містах РФ. Якщо Ви зайдете на офіційний сайт організації, то зможете відправити заявку на отримання грошових коштів в онлайн режимі або ж провести страхування. Є особлива пропозиція для інвесторів.

Для того, що особисто поговорити зі спеціалістом даного закладу, потрібно подзвонити по телефону 8-800-700-08-08.

Мешканці РФ, знаходяться у віковій категорії від 21-го року до 65-ти років мають можливість отримати фінанси в компанії «Деньга» для абсолютно будь-яких цілей. Немає необхідності в заставі або в поручительство, збір повного пакету документів, так як мікрозайм надається виключно при пред’явленні паспорта громадянина РФ і вказівці наявності постійного джерела доходу (підтверджувати дохід за допомогою довідок не потрібно).

Нижче наводимо умови по видачі компанією позик фізичним особам:

• розмір позики змінюється в межах від 1 тисячі до 30 тис. рублів;

• період кредиту становить від одного тижня до 17-ти днів;

• відсоткова ставка за позикою дорівнює приблизно 3% за добу, що в перерахунку становить 960-1080% за рік.

на Жаль, 100 тисяч рублів отримати в даній організації Ви не зможете. Для тих, хто оформляє позику в установі вже не перший раз, умови є більш лояльними: процентна ставка знижується від 3% до 2% за добу. Весь процес оформлення позики з моменту відправлення заяви і до безпосередньо отримання фінансів дорівнює приблизно п’яти хвилин.

«Деньга» являє собою МФО, яка видає позики юридичним особам на лояльних умовах:

— сума змінюється від 10 тис. до 30 тис. російських рублів;

— період дорівнює від 10 днів до року;

— відсотки по позиці, виданим готівкою, дорівнюють 1,5% за одну добу для звернулися в «Дельта» перший раз, і 1,25% за добу для постійних позичальників.

Для самих стабільних і перевірених клієнтів ставка буде дорівнювати від 0,8 до 1% за добу. Якщо фінанси переводяться на рахунок в банку за допомогою безготівкового розрахунку, «Деньга» знижує ставки за всіма категоріями кредитів до 1,09, і 0,8%.

Також організація залишає за собою право провести перерахунок, у разі дострокового повернення кредитної заборгованості.

Короткий опис статті: деньга позику Добрий день! Скажіть будь ласка, як працює система «Деньга позику» в Москві? Можна взяти там до 100 тис. рублів? Я непогано заробляю, але зараз є непередбачені витрати і дуже потрібні гроші позика москва

Джерело: «Деньга позику» в Москві

Також ви можете прочитати