Детально Про Заробіток В Інтернеті, Як Заробляти Новачкові? .

07.07.2016

Деталі
Реальність Заробітку В Мережі Інтернет

Дізнавшись про можливості заробити в Інтернет ще в 2004 році, я б ніколи не подумав, що зможу досягти таких вершин у даній сфері бізнесу. Як тільки я прочитав, що «заробити в мережі може кожен». я почав шукати всіляку інформацію, пов’язану у даною темою. Ще в ті часи я стикався з ресурсами, де мені намагалися продати якісь диво програми, або інформацію, яка «змінить моє життя». Але за стільки часу нічого не змінилося, зі сих пір (і як не дивно дуже часто) можна знайти ресурси перепродающие книги і програми пов’язані з Інтернет заробітком. Сам не маю нічого проти таких ресурсів, просто справа в тому, що Вам ніхто не дасть 100% гарантії стабільного заробітку.

Пошук безкоштовного способу заробити в глобальній мережі став для мене принципом, я не здався і домігся свого дізнався, що є можливість працювати різнокаліберних спонсорів і ділити з ними дохід, але заробіток з веб-сайтами на той час здався мені самим привабливим). Не пройшло багато часу, і я вже створив свій перший сайт (хоча мені й довелося орендувати сервер, купити домен і заплатити за створення ресурсу, але воно цього варте). Тоді таке вкладення трохи вдарило по моєму доходу, а зараз — для покупки хостингу і домену на пів року Вам потрібно всього 20-30 доларів (тільки не думайте, що я намагаюся Вам, що щось тут продати, заробляти реально і без вкладень ).

Після успішного створення ресурсу, у мене з’явилося дуже багато завдань, які треба було виконувати в найкоротші строки. Насамперед, треба було багато зрозуміти і вивчити термінологію Інтернет маркетингу та управління ресурсів. Чесно кажучи, важче було керувати своїм ресурсом (шукати партнерів, оновлювати веб-сайт нової інформацією, піклуватися про пошукової оптимізації), ніж насправді рекламувати його забирати свій прибуток. Судячи з власного досвіду, якщо у Вас є якісна інформація, така Internet робота приносить тільки гроші і задоволення.

За свою кар’єру (якщо ці 5 років можна так назвати) у мене вийшло створити кілька проектів, частина з яких процвітає досі, та остаточно переконатися, що заробити в мережі може кожен, не маючи якихось особливих знань, навички або багато часу. Справа в тому, що я працював в англо-язычном секторі Інтернет комерції, де зараз правлять великі компанії зі стабільними фінансовими вливаннями, а так як заробіток в мережі — просто одне з моїх хобі, а вирішив допомогти своїм друзям у створенні проектів в Рунеті.

Займатися Інтернет маркетингом професійно у мене просто немає ні сил ні часу, все що я можу робити — ділитися своїм досвідом у цій сфері. Не так вже давно, мої друзі запропонували мені створити проект з навчання новачків заробітку в мережі Інтернет. Після того, як я побачив, що подібного ресурсу ще не створили, я з радістю погодився.

Після довгих переговорів і обговорень, було створено проект Заробіток.ком, про який хочеться трохи розповісти.

Школа Заробітку В Мережі Інтернет — 3arabotok.com

Як вже було сказано, ідея цього проекту належить не мені, але я приклав не мало зусиль для його розробки. Всі ідея представленого форуму про Інтернет бізнесі — допомогти новачкам робити перші кроки до створення персонального бізнесу в Internet. Ще в період розробки ресурсу, з’явилося кілька людей зацікавлених у розвитку даного форуму в щось велике (насправді цим ми зараз і займаємося). Всім же зрозуміло, що своїми фішками і секретами з усіма ми поділитися не зможемо, тому, на форумі створена спеціальна категорія «Premium» користувачів, які зможуть співпрацювати з командою творців ресурсу і звичайно заробляти з наших проектів. Детальніше про самому форумі та розвитку проекту можна дізнатися на->3arabotok.com/about<-

Але з мого боку не було б чесно приховувати всі свої секрети в срытом форумі «Преміум» користувачів, в результаті був створений даний ресурс — EZarabotok.Info (про який теж хочу сказати кілька слів).

Блог Про Заробіток В Мережі Інтернет

Основною причиною того, що я створив саме такий блог — я люблю спілкуватися з користувачами Інтернету на теми, які мене цікавлять, а пропрацювавши більше п’яти років у мережі, «Інтернет комерція» одна з моїх улюблених тем. Так що можна буде знайти на цьому ресурсі:

 • Нові і старі способи заробити в мережі (які я випробував)
 • Поради та відповіді на Ваші запитання задані на форумі
 • Переклади різних книг про мережевому бізнесі (ті які мені довелося купити)
 • Список і рейтинг ресурсів, де можна заробити у вільний час
 • Уроки по створенню безкоштовних і платних веб-сайтів і блогів
 • Різні інструменти для Вашого ресурсу (шаблони, плагіни, аддони і т.д.)
 • Купони на знижку в хостинг компанії UaWebHost.org

Якщо излогать одним реченням: «Все, що потрібно новачку для роботи в мережі, можна буде знайти на EZarabotok.Info».

Перед тим як Ви дізнаєтеся суть нашого нового проекту про заробіток в глобальній мережі, хочу розповісти багатьох методах заробити в Інтернеті. Думаю в мережі Ви вже читали, що всі методи заробітку в мережі умовно ділять на 2 головні категорії:

 1. Заробіток з Веб-сайтами (розкрутка, блогінг, продаж рекламних оголошень тощо)
 2. Методи заробити не маючи Web-сайту (фріланс, РТС спонсори, файлообмінники типу Uploading.com, Інтернет аукціони тощо)

Як Заробити В Мережі Веб-Сайтом?

Створення персонального веб-сайту для подальшого заробітку — на даний момент Ваша мета. Як на мене, можна заробити використовуючи будь-який метод представлений на цьому ресурсі, але найбільший потенціал розвитку в бачу в своїх сайтах. Залежно від хостингу ресурсу, платформи і наявності домену, вирізняють ще кілька способів заробити:

 • Заробіток з персональним сайтом і доменом (це буде коштувати трохи грошей, але воно того варто)
 • Використання безкоштовних хостингів сайтів і блогів для заробітку в мережі
 • Методи заробити з допомогою спонсорських магазинів і аукціонів

Як завжди, давайте розберемося з кожним під-методом по черзі:

Створивши персональний ресурс, Вам доведеться заплатити за оренду сервера і створення персонального веб-сайту. А як я вже сказав, ми робимо все що б допомогти Вам заробляти, тому ми підписали маленький домовленість з хостинг компанією UaWebHost.org. команда якої створить Вам ресурс безкоштовно (при покупці будь-якого хостинг-тарифу у даної компанії).

Нам вже це коштувало трохи грошей, заради Вас ми готові розвивати партнерство з іншими компаніями (всі клієнти UaWebHost.org отримують знижки на оренду серверів або інші представлені послуги). Ставши володарем власного ресурсу, Ви зможете практикувати методи додаткового заробітку в мережі Інтернет і заробляти з нашою допомогою.

В добавку, Вам завжди будуть раді допомогти регіональні представники форуму Заробіток.ком (просто зрозумійте — я Вам нічого не продаю, тільки даю поради, а це Вам вже вирішувати — використовувати мої уроки засновані на реальному досвіді або купувати якусь інформацію. Повірте мені, навіть якщо Ви купите якоїсь «курс початківця манімейкера». першим етапом такої книги буде покупка домену та хостингу. Якщо Ви не хочете вкладати гроші в розвиток сайту — використовуйте методика заробітку без сайту і перейдіть на наступний рівень).

Отже, способи та методи заробітку з допомогою власного веб-ресурсу (на орендованому сервері і TLD домені) :

1. Додавання Інтернет реклами різного типу :

 • контекстна реклама — Google Adsense, Begun.ru, Яндекс Директ і т. д
 • реклама в тексті
 • рекламні оголошення технології Pop-up і Pop-under
 • різні рекламні посилання партнерських програм

2. Партнерський Маркетинг — можливість продавати продукти (книги, програми, музику) та отримувати частину прибутку від магазину:

 1. партнерські посилання для продажу продуктів
 2. створення партнерських магазинів
 3. використання аукціонів для залучення нових користувачів та генерації продажів
 4. реферальні посилання для залучення користувачів в різноманітні системи: PTC ресурси (типу Buxp.info, NeoBux.com); файло-обмінники (Uploading.com, Depositfiles.com); інші реферальні посилання на основі технології CPA (cost per action — оплата за залученого клієнта)

3. Продаж рекламного місця на веб-сайті — у Вас є кілька можливостей продавати місце під рекламні банери і посилання:

 • продаж рекламних посилань використовуючи біржі продажу — Sape.ru, Mainlink.ru, Linkfeed.ru і т. д.
 • розміщення прайс-листа на своєму ресурсі і продаж реклами своїм користувачам/читачам
 • можливість продавати місця під банери різного розміру і змісту

4. Використання своєї репутації і рейтингу ресурсу для додаткового заробітку:

 • продаж спонсорських статей використовуючи Blogun.ru або j2j.ru
 • додавання даної послуги на сайт і продаж спонсорських посад у себе на блозі або на сайті

5. Пропозиція власних послуг або допомоги

Тут багато що залежить від Ваших навик і умінь. У мене є трохи досвіду в створенні web-сайтів і модифікування WordPress і я з легкістю можу знайти клієнтів серед своїх читачів. Просто наведу Вам кілька прикладів:

 • установка CMS (менеджер вмісту ресурсу) типу WordPress, PhpBB, Joomla
 • створення рекламних банерів і логотипів
 • написання прес-релізів або рекламних статей (для додавання в каталоги і підвищення посилального ваги)
 • допомога у розкрутці нового ресурсу — коментування в блогах, спілкування на форумах або розміщення інформації на дошки оголошень

Тільки не думайте, що список на цьому закінчується, в моєму блозі будуть представлені нові методи заробити в мережі і отримувати прибуток зі свого ресурсу.

Методи Заробляти На Безкоштовному Сайті

Як я вже писав, на будь-якому ресурсі можна заробляти, але безкоштовні хостинги веб-сайтів пропонують меншу кількість послуг (часто функціональності не вистачає для використання того чи іншого способу заробити). Так само, деякі безкоштовні хостинги блогів чи сайтів додають свою рекламу на Ваш ресурс створений і в такому випадку Ви втрачаєте частину своїх відвідувачів і відсоток свого заробітку. При будь-якому розкладі, такі хостинги підійдуть як новачкам, які хочуть почати заробляти в мережі, але не мають багато грошей і часу для оренди сервера і навчання його функціональності або конфігурації.

Інформація: Найчастіше я і багато веб-майстри використовують безкоштовні хостинги для створення додаткової репутації головного ресурсу в який я вкладаю не тільки гроші, але і величезну кількість часу. Багато користувачів мережі більш лояльні до платних доменів і хостингу, вони просто кажуть «як він може навчити нас заробляти в мережі, не маючи грошей для оренди хостингу, ціна якому максимум 10 доларів в місяць. Я раніше такого не помічав, але після спілкування в користувачами на форумі, помітив таку річ.»

Розрізняють кілька видів безкоштовних хостингів:

 1. Хостинг блогу, без можливості вибрати движок сайту, або побачити його ісходник — прикладом може стати web-сайт Blogger.com (найпростіша платформа для новачка Інтернет комерції)
 2. WordPress хостинг (WordPress один з кращих менеджерів вмісту сайтів) — пропонує більше функціональності, але і тут Вам не вдасться модифікувати скрипти. Прикладом таких послуг може стати ресурс Ublogging.info
 3. PHP/MySQL хостинги — повна свобода вибору або установки CMS менеджерів. Так само є можливість встановити простий HTML ресурс. Головний недолік — величезна кількість реклами і часті неполадки в роботі.

Вищевказаний список відформатований від самого легкого до складного. Чесно я починав з Blogger.com, потім поступово перейшов на WordPress, який досі використовую на 98% своїх проектів.

Обмеженість функціональності програмного забезпечення безкоштовних хостингів забирає у Вас є кілька можливостей заробляти на власному ресурсі. Створивши якісний сайт, нехай скажімо Blogger.com або Ublogging.info. Ви зможете заробити наступними способами:

 1. Рекламні оголошення (типуCPC — cost per click — оплата за клік). У даній ситуації у Google Adsense немає конкурентів. При використанні Blogger.com. рекламні блоки можна буде створити, відрегулювати під дизайн блогу і додати прямо з адміністраторського розділу.
 2. Тут теж можна продавати рекламне місце — різні спонсорські посилання, місця під статті та банери.
 3. Партнерський маркетинг і додавання реферальних посилань — два додаткових методів, які зможуть Вам допомогти заробляти
 4. Не забуваємо про біржі статей і продаж місця під спонсорські статті або прес-релізи використовуючи Blogun.ru, J2J.ru

Отже, у мене вийшло коротко розповісти про деякі методи і способи заробити з веб-сайтом (використовуючи платний і безкоштовний хостинг) і думаю прийшов час розповісти про заробіток без свого ресурсу.

Як Заробити В Мережі Не Маючи Сайту?

Як я розумію, не у багатьох людей є час або гроші для створення власного ресурсу. Але одна справа його створити, а інша справа почати заробляти (все не так просто — доведеться знаходити якісну інформацію, матеріали, пробувати оптимізувати сайт під певний запит). Тому, для початку можна почати з чогось простого, але прибуткового і в процесі заробляння грошей задуматися про великому проекті, який буде приносити Вам стабільний дохід .

Методи заробити у вільний час (без вкладень або спеціальних знань) :

 1. Заробіток кліками — використання так званих PTC сайтів або Bux ресурсів для заробітку методом кликанья (відвідування спонсорських ресурсів протягом 20-30 секунд).
 2. Файлові хостинги (файлообмінники). які платять за закачанную інформацію на сервери цих ресурсів. В залежності від розміру файлу і кількості його скачок, заробляти реально до 15$ за 1000 закачаних файлів.
 3. Плата за реєстрацію — спосіб заробити реєструючись на сайтах спонсорів. Рекламодавці отримують гроші за реєстрацію, і частину грошей віддають Вам за виконану роботу.
 4. Інтернет аукціони. де можна перепродувати речі або програми. Є кілька методів підзаробити з аукціонами — продавати свої речі або залучати нових продавців або покупців.
 5. Партнерські магазини або аукціони — коли небудь думали створити свій аукціон або магазин в мережі? З партнерськими магазинами, Ви зможете продавати продукти, отримувати частину прибутку і не думати про доставку або зберіганні Ваших лотів.
 6. Фріланс заробіток — використовувати свої знання і вміння для заробітку у вільний час. Таким способом Ви отримуєте можливість заробляти — написання статей, прес-релізів (будь-якої роботи з текстом), умінням програмувати або створювати ресурси, дизайнерськими здібностями.
 7. Метод заробітку з WordPress — маючи самі примітивні знання в області програмування, Ви зможете заробляти на шаблонах сайтів Вордпресс або Blogger.com

Всі методи будуть детально описані в блозі, просто хочеться хоча б дати Вам приставлення про кожного з таких методів (список буде оновлюватись, прошу стежити за розвитком ресурсу EZarabotok.info) .

Заробляти В Мережі Кліками (Трохи ПРО PTC)

PTC (дослівно «paid to click» — «плата за кліки або відвідування») — зарубіжні ресурси, які платять простим користувачам за перегляд різноманітної реклами: веб-сайтів спонсорів, прес-релізів, інформаційних ресурсів, відео роликів з YouTube.com, Metacafe.com, DailyMotion.com і так далі. Даний вид Інтернет заробітку займає не більше 20 хвилин на добу (можливо і менше). Переглядати рекламні оголошення потрібно не менше 30 секунд (при тому, що є софт, який прискорює таймери). Головна перевага даних програм — реферальная система (система залучення нових зацікавлених користувачів), яка буде платити Вам до 100% від доходу людей. які зареєструвались по Вашій рекомендації.

Так вийшло, що я почав детально розповідати саме з цієї категорії. Дуже цікаві вийшли спілкування, особливо мені сподобалося відповідати на питання користувачів. На основі своїх записів, я створив маленький набір (тільки початковий) статей про заробіток кліками. Знайти цю версію і всі оновлення Ви зможете на сторінці «Курс PTC Заробітку В Мережі «. Дуже скоро очікується нова версія 2.0 в якій Ви зможете знайти відповіді на запитання пов’язані з Bux сайтами і платіжною системою AlertPay.com.

Файлові Хостинги І Заробіток На Файлах

Як на мене, багато хто з нас вже завантажували інформацію з ресурсів типу Uploading.com, DepositFiles.com, Letitbit.net. Такі сайти дають можливість користувачам розміщувати свою інформацію і заробляти гроші кожен раз, коли хтось завантажить файл. Ви б ніколи не полумали, що завантаживши ті чи інші файли — давали можливість іншим користувачам заробити. Така ж можливість є і у Вас, і я можу посперечатися, що Ви зможете знайти якийсь якісний софт для закачування обмінні сервера .

Заробіток І Плата За Реєстрацію

Даний вид заробітку в мережі не так вже популярний як, скажімо, у США чи Англії, але все ж з’являються і російські аналоги англійськихGPT («get paid to» — «плата за реєстрацію») спонсорських програм. Поняття партнерська програма може здатися Вам знайомою. Вся суть даного процесу — Ви проходите реєстрацію на сайті спонсора і отримуєте відсоток від зароблених спонсором грошей. Дуже просто, як на мене, але в добавку у будь-якого користувача є можливість запрошувати своїх друзів (рефералів) і отримувати частину їх доходу (частіше всього 20-30%).

Інтернет Аукціони Як Вид Інтернет-Комерції

Після великого успіху всесвітньо відомого Інтернет-аукціону Ebay.com, зацікавлені веб-майстри почали відкривати свої проекти, тільки на території країн СНД. Так як 10% користувачів Ebay.com є продавцями(які, до речі, непогано заробляють). то така можливість є і у нас. На аукціонах продавати свої послуги, непотрібні речі або перепродувати товар, куплений в своєму місті (сувеніри, брелоки і щось в цьому роді). Іншим методом заробітку з аукціонами. є залучення нових користувачів в систему і одержання частини їх доходу від покупок або продажів.

Партнерські Інтернет Магазини Або Аукціони

Мати свій Інтернет-магазин — мрія багатьох користувачів в мережі. Такі люди бачать великий потенціал розвитку даного магазину у стабільний Інтернет дохід. Але без знань програмування (а це потрібно для створення якісного ресурсу) і стартового капіталу свій Інтернет магазин або аукціон не так і легко створити. Тому, багато Інтернет магазини створюють маленькі копії своїх ресурсів і дають їх зацікавленим користувачам, які можуть отримувати частину прибутку від проданого. Такий вид магазину або аукціону навчить Вас розпоряджатися своїм сайтом і дасть достатню кількість знань для створення власного ресурсу.

Фріланс Заробіток або Віддалена Робота В Мережі

Фріланс — це часткова зайнятість в мережі. Почавши кар’єру фрілансера, Ви зможете забути про свого начальника, якому (дуже часто) багато не подобатися. Тут Ви зможете продавати свої можливості на різних фріланс біржах. Тут же Ви зможете знайти проекти в яких зможете брати участь і отримувати свої зароблені гроші. Я думаю, що найлегшим методом заробити на фрілансі є копірайт — кожен, хто вміє добре викладати свої думки з легкістюзаробляти створюючи статті і прес-релізи .

Метод заробітку з WordPress

WordPress (Вордпресс) — найпопулярніша платформа для Інтернет блогу. Кількість шаблонів для сайтів просто дивує, але ніхто не думає, що можна добре заробляти на безкоштовних шаблонів WordPress. Кожен дизайн має своїх спонсорів, які платять за посилання в шаблоні. Купивши свій шаблон, Ви зможете продавати та перепродавати рекламні посилання в шаблонах на добрі гроші.

Список цих методів заробити — тільки початок. Розвиваючи наш проект і форум, тут з’являться ще десятки, якщо не сотні методів заробляти в мережі Інтернет. Ті, хто серйозно ставляться до цього заняття — просто повинен почати власний ресурс і заробляти хороші гроші. А ті, у кого не дуже багато часу, зможе спробувати легкі методи заробітку, які теж принесуть непоганий дохід.

Короткий опис статті: форум про заробіток в інтернеті Реальність Заробітку В Мережі Інтернет Дізнавшись про можливості заробити в Інтернет ще в

Джерело: Детальніше Про Заробіток В Інтернеті — Як Заробляти Новачкові? | Ezarabotok.info

Також ви можете прочитати