Эковиллы в селищі «Зима-Літо. дозволяють поєднати відпочинок і одержання

19.02.2017

Эковиллы в селищі «Зима-Літо» дозволяють поєднати відпочинок та отримання доходу
Компанія «Ландскрона-Девелопмент» пропонує новий для нашого ринку підхід до володіння заміською нерухомістю

Фахівцями компанії спільно з провідними фінськими експертами в області розвитку курортної нерухомості була розроблена концепція эковиллы — формату нерухомості, призначеної як для цілорічного відпочинку її власника, так і для отримання ним доходу шляхом здачі цієї нерухомості в оренду.

Формат эковилл, а також розташування селища для відпочинку «Зима-Літо» на березі Правдинський озера, поблизу від найбільшого гірськолижного центру Ленінградської області – Коробицыно, дозволяє власникам эковилл не тільки користуватися придбаною нерухомістю в особистих цілях круглий рік, але і поєднувати відпочинок з можливістю отримання стабільного доходу за рахунок здачі эковилл в оренду.

Покупцям эковилл в «Зима-Літо» пропонується програма «Дохідна нерухомість», в рамках якої передбачено два варіанти отримання доходу.

Перший варіант- «дохід від оренди з проживанням», передбачає отримання власником прибутку від здачі эковиллы в оренду, коли він сам нею не користується. Так, наприклад, при здачі эковиллы в оренду 44 тижні в році, дохід власника становить не менше 12,5 % річних, при цьому 8 тижнів у році власник використовує эковиллу для власного відпочинку без оплати комунальних платежів.

Другий варіант-«дохід при іпотечному кредитуванні», розрахований на покупців, які скористалися для придбання эковиллы позиковими банківськими коштами. Цей варіант дозволяє власнику компенсувати його платежі по іпотеці за рахунок доходів, одержуваних ним від здавання эковиллы в оренду, коли він сам нею не користується. При цьому залежно від умов кредиту та строків оренди, дохід власника може навіть перевищувати його виплати по іпотеці.

26.03.2013 | Кількість переглядів: 638

Короткий опис статті: як заробити гроші в селі взимку Компанія «Ландскрона-Девелопмент» пропонує новий для нашого ринку підхід до володіння заміською нерухомістю продаж заміської нерухомості, заміська нерухомість в спб і ленобласті, ленінградська область ринок заміської нерухомості, елітна заміська нерухомість

Джерело: Эковиллы в селищі «Зима-Літо» дозволяють поєднати відпочинок та отримання доходу

Також ви можете прочитати