Експеримент Бєляєва Володимира про пасивному доході в Інтернеті .

19.02.2017

Експеримент №3 Пасивні і Активні доходи в Інтернеті

Продовжую експериментувати над собою і своїм бізнесом. На цей раз мова піде про мій новий інтернет-проект створений спеціально під експеримент №3. Навіть ні, не просто про одному інтернет-проекті, а відразу про двох.

до Речі термін дії експерименту 3 роки. Так, так ви не помилилися і я не помилився, це довгостроковий план.

[custom_frame_center]Експеримент Бєляєва Володимира про пасивному доході в Інтернеті .
[/custom_frame_center]

Давайте про все по порядку.

Ми навчилися створювати популярні сайти і заробляти на них. Це добре, що сайти спроможні себе забезпечувати і ще радувати нас надлишками прибутку, та й то добре, що люди заходять і читають їх, але прийшов час виставляти всі процеси на автомат і отримувати пасивний дохід з партнерських програм.

Ті з вас, хто навчають на своїх сайтах блогінгу вже відчувають на собі прибутковість партнерок від хостингу, особливо у кого хостинг Джино. Так і біржі посилань радують партнерками. Але це все не те. Є щось смачне і цікаве. Ми ж знаємо історії, коли на Заході деякі блогери отримують більше 100 тисяч доларів в місяць з партнерських програм, а значить це можливо і нам, так як Інтернет один і аудиторія майже одна.

Кілька місяців я горів ідеєю просування сайту «Амазон» на російському Інтернеті і можливо ідея не до кінця згасла в моєму серці, але робота з Амазоном зупиняється, так як досі немає офіційної доставки товарів у Росію. З Україною вони працюють, а з Росією чомусь не хочуть.

Доходи з контекстної реклами? Теж добре, але для пристойних сум, які мене влаштували, потрібний величезний трафік, а надихатися кількома сотнями євро від Google вже не виходить.

Як деякі з вас вже здогадалися, я по-новому подивився на МЛМ компанії. Адже саме вони дозволяють вибудувати пасивний дохід в Інтернеті. Як?

Інтернет і пасивний дохід від МЛМ

 1. Створюю СДЛ (сайт для людей) на будь-яку тему, яка мені цікава! Але тема сайту не має на пряму спонукати клієнта придбати товар.
 2. Займаюся його наповненням і просуванням під Пошукові запити.
 3. Кожну статтю пишу по можливості сам і намагаюся зробити їх максимально цікавими та корисними для читачів. В кожній статті задаю питання і всіляко закликаю читачів на розмову. Таким чином через коментарі створюю ядро постійної аудиторії. Коментарі на сайті в свою чергу кажуть новим відвідувачам про те, що даний сайт цікавий, корисний і, звичайно ж авторитетний.
 4. Ці продумані дії створюють довірчі стосунки між мною та відвідувачами. Зверніть увагу ми досі не говоримо про просуванні нашого МЛМ бізнесу. В потрібний момент з’являється питання, чи потрібний комент на сайті, відповідь на який ми публікуємо у вигляді статті і ділимося своєї партнерської посиланням. Це перший крок, так звана перша «Воронка захоплення».
 5. Зростає трафік, а з ним і мій, хоча краще сказати НАШ, так як цей експеримент може бути і вашим особистим, авторитет. Отже, аудиторія сайту більш уважно і шанобливо ставиться до наших рекомендацій.
 6. Проходить відносно невеликий час і в наших активах популярний шановний сайт на улюблену нами тему, яка приносить постійний пасивний дохід від МЛМ бізнесу.

Тепер про моєму експерименті:

Якщо ви пам’ятаєте минулого літа, в серпні 2010р. я розповів вам, що вирішив створювати множинні джерела доходу, поєднуючи блогінг і МЛМ компанії. Створив для себе шкалу обов’язкових умов, яким буде відповідати майбутня партнерська фірма. Рівно через рік знайшов таку! А тепер все підготував і починаю свій експеримент. Складається він з двох етапів:

Експеримент №3. Етап 1

Створюю постійно зростаючий ринок збуту.

Враховуючи, що компанія продає косметику, я створив жіночий некомерційний сайт «Штучка». Сайт-спільноту, яка об’єднає в собі більше 100 авторів і дозволить швидко створити багато точок входу, а отже і трафік. Це буде свого роду жіночий «пліткар» де вони зможуть висловитися про все, що їх хвилює і обговорити з подругами подію.

Як я вже сказав сайт некомерційний, а отже люди не будуть чекати, що їм, щось продають чи нав’язують.

Адміністратора сайту будуть любити, або хоча б поважати за те, що зміг(ла) всіх об’єднати і до її рекомендацій відносяться не критично. У потрібний момент на сайті буде опублікована стаття рекомендує купувати косметику на 20% дешевше і за звичаєм з реферального посиланням на мій аккаунт в МЛМ компанії. Чому за звичаєм? Бо на сайті «Штучка» кожен автор має право розмістити по одній посилання в статті на свій сайт, тому до посилань аудиторія звикне.

Навіщо я вам все це розповідаю? Дуже хочу, щоб ви дублицировали (повторювали) мене і отримували ще більш гарні результати. Приміром «Штучка» заробила тільки вчора і ви про це знаєте з статті «Увага! Жіночий сайт» і у вас є можливість спостерігати за її життям.

Чую, як деякі кажуть, що у тебе і ціле співтовариство і аудиторія, і авторитет. Звичайно, але вам не обов’язково мати ті ж цілі, які я ставлю собі. Наприклад, ви теж хочете побудувати найбільшу в світі безкоштовну лікарню з найкращими медичним обладнанням та власним інститутом знаходять ліки від невиліковних хвороб? Або ви хочете навчити 250 тисяч чоловік заробляти більше 1000 доларів в місяць і таким чином поборотися з бідністю в країнах колишнього союзу давши людям чверть мільярда доларів в місяць?

до Речі, ще два роки тому ніхто з вас не чув про мене і не було жодної спільноти. Ще в серпні 2010 року Трініті складалося з кількох осіб: Вова Сальников, Макс Гаценко, Артем Мельник, Женя Ходченков, Михайло Гаврилов, Ігор Таушев, Макс з Барнаула і трьох хлопців, які вже не в блоггинге. Тоді не було співтовариства але була ідея. А тепер мої безкоштовні тренінги скачують дві тисячі осіб на добу. Адже все починається з першого кроку.

Експеримент №3 Етап 2

Вибравши компанію мережевого маркетингу я вирішив не тільки створити джерело пасивного доходу, але і стати найвпливовішим ТОП лідером. Навіщо? По-перше, природа у мене така, бути першим, а по-друге створивши найбільший в компанії товарообіг, стати авторитетом для всіх дистриб’юторів, а це понад 5 мільйонів людей, тільки в цій компанії. А скільки інших мережевиків захочуть дізнатися про способи і методи такого швидкого успіху? Правильно, аудиторія велика. Ось крок за кроком я і вирішив іти своєю дорогою, скільки Бог дасть життя і робити те, що виходить.

Для цього я вирішив стати лідером в МЛМ і навчити свою команду всім принципам даного бізнесу. А принципи тут майже такі ж, як і в офлайн бізнесі, яким займаюся з 2000 року: Психологія продажів, вміння постановки правильних цілей, робота з рішенням проблем і вміння створювати навколо себе мережі.

Тепер про реальність цілей:

 1. Розкрутити сайт «Штучка» до трафіку 20 тисяч осіб на добу мені потрібно два роки, 10-20 тисяч доларів. Гроші не великі і реальні терміни. 20000 осіб на добу, це 2000 потенційних і 200 реальних клієнтів щодня. Підписуються один раз, а доходи обліковуються завжди.
 2. ТОП лідер в МЛМ. Для цього мені потрібно знайти за три роки 100 лідерів і допомогти їм просунутися по кар’єрних сходах. Лідери, це не ті, хто розвивають пасивний дохід через свої сайти і цим заспокоюються. Лідери, це ті, хто піклуються про своїх людей і командах, ті хто ведуть за собою долаючи всі труднощі першими. Невже хтось сумнівається, що я не зможу знайти 100 лідерів? Це більш ніж реально. Половина з вас Лідери, тільки поки про це не знають, або не хочуть повірити у своє призначення. Але все змінюється!

Навіть якщо не говорити про лідерів, а говорити тільки про Пасивному доході, то знаєте скільки з тих, хто як би просто зареєструється, щоб купувати косметику зі знижкою, проявлять себе лідерами в майбутньому?

 • Безкоштовна лікарня. Думаєте – це не реальна мета? Звичайно реальна. Аналог такої лікарні є в США. Витрати на її утримання – 400 мільйонів в місяць, а доходи від пожертвувань 800 мільйонів в місяць. Ось такі справи. Безкоштовна лікарня виявилася багатомільйонним бізнесом. Я не для користі говорю, а про те, що запустити процес і поставити на ноги, а далі «люди» допоможуть.
 • Навчити 250 тисяч заробляти гроші. Це не реальна мета? Для одного може і складна, але коли ті з вас, які навчилися бізнесу в Інтернеті створюють свої школи і також навчають, то це дуже реально. Наприклад, Женя Ходченков з Мішею Гавриловим, або Ігор Таушев, є й інші хлопці, але поки вони менш результативними. А ці за рік прокричали на аудиторію в 50 тисяч чоловік. Та мало хто з новачків почав заробляти, але їм дали в руки удачку і тепер все залежить від них.
 • Друзі, ще два-три роки, може бути п’ять років і світ дізнається про нас. Про тих, хто роблять не заради грошей, а тому що інакше просто не можуть. Не буде мене, так будете ви. Цей процес вже ніхто не зупинить.

  Ваш Бєляєв Володимир.

  p.s. Дуже прошу залишити ваші коменти і висловити свою думку з цього приводу. Мовчати не варто навіть якщо на мові негатив, а якщо позитив так тим більше потрібно говорити. І не тільки для мене, але і для всієї команди «Трініті» та проектів «Бізнес Разом».

  P. S. 2. до Речі, на фотографії, в червоному — це я )))

  Експеримент Бєляєва Володимира про пасивному доході в Інтернеті .

  Короткий опис статті: пасивний дохід в інтернеті Продовжую експериментувати над собою і своїм бізнесом. На цей раз мова піде про мій новий інтернет-проект створений спеціально під експеримент №3. Навіть немає Бєляєв Трініті експеримент бізнес Інтернет сайт жіночий МЛМ ТОП лідер

  Джерело: Експеримент Бєляєва Володимира про пасивному доході в Інтернеті |

  Також ви можете прочитати