Експрес-позики онлайн компанія [смсфинанс}

04.07.2016

Експрес-позика

Отримати потрібну суму, не підтверджуючи офіційного заробітку, нескладно. Але компанія ТОВ МФО «СМСФИНАНС» надає також можливість зробити це максимально зручно і швидко!

Грошові позики міцно увійшли в побут тисяч звичайних споживачів, проте до останнього часу взяти їх онлайн не в Москві, а наприклад, в невеликому місті, було проблематично. Але технології кредитних організацій продовжують розвиватися, пропонуючи нові, комфортні умови обслуговування для мешканців всієї Росії.

На ринку міні-позик наша компанія була однією з перших, хто успішно випробував передову, клієнтоорієнтовану систему видачі грошей онлайн. Її головні відмінності та переваги:

 • мінімальні витрати часу і сил;
 • прості вимоги (експрес позикою може скористатися будь-який бажаючий);
 • кілька варіантів отримання грошей на вибір;
 • зрозуміла і прозора схема — від моменту подачі заявки до розпорядження засобами.

Позики до зарплати

Причин, по яких Вам раптом знадобилися гроші, може бути дуже багато. Але головне, що при будь-яких обставинах вони обов’язково знайдуться! Просто зайдіть на сайт швидких SMS-позик і:

 • заповніть заявку на необхідну суму в онлайн формі;
 • прийміть протягом півгодини повідомлення на свій мобільний телефон з рішенням за запитом;
 • активуйте позику, відправивши SMS.

Полегшення для споживачів умов видачі грошових коштів — мета багатьох сучасних мікрофінансових організацій. У більшості випадків єдиною вимогою до клієнта є надання документа, що посвідчує особу.

Але в ТОВ МФО «СМСФИНАНС» пішли далі! Всі, хто розраховує на мікрозайм, незалежно від місця знаходження (у Москві чи маленькому містечку), мають реальний шанс стати його власником у прискореному і спрощеному порядку. Не відриваючись від справ, не витрачаючи час на відвідування офісу, Ви отримуєте в своє повне розпорядження зазначену суму.

Швидкий позику

Ще кілька років тому саме поняття мікрокредиту було в новинку. А сучасні позичальники шукають вже не просто можливість зайняти грошей без зайвих турбот і збору документів. Для них «Вигідно і зручно» — це:

 • взяти кошти в надійною, спеціалізованій фірмі з ліцензією Міністерства фінансів РФ;
 • отримати миттєве схвалення за заявкою;
 • провести всі необхідні дії в режимі онлайн (від звернення до перерахування грошей);
 • оплачувати витрати по позиці за процентними ставками, які будуть не вище середньоринкових.

ТОВ МФО «СМСФИНАНС» — місце, де виконуються всі ці умови!

Потрібні гроші терміново, але немає ні вільного часу, ні бажання шукати довколишній офіс, сидіти в черзі і нервуватися в очікуванні рішення? Тоді варто звернути увагу на нове і відмінно зарекомендувало себе пропозицію з дистанційного обслуговування.

Заходьте на сайт компанії ТОВ МФО «СМСФИНАНС» і подивіться, як ми розуміємо вислів «Зручно та швидко отримати позику»!

Короткий опис статті: позика Сервіс миттєвих онлайн-позик смсфинанс пропонує послуги з мікрофінансування, засновані на міжнародних стандартах роботи з клієнтами. Завжди вигідні умови для отримання експрес-позики онлайн. Телефон для довідок: 8 800 333 27 57.

Джерело: Експрес-позики онлайн — компанія [смсфинанс}

Також ви можете прочитати