Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню

20.02.2017

КАРТОНКИНО
Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню
Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню

Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню
Друзі, як ви могли помітити, що майже всі матеріали для скачування на КАРТОНКИНО.ги представлені в PDF-форматі. Судячи за результатами скачування, складнощів у роботі з такими файлами майже ні в кого не виникає. Проте, незважаючи на широку поширеність PDF-формату, користувачі іноді губляться, стикаючись з ним. Тому я підготувала невеличку шпаргалку про те, як відкрити PDF-файл, і що з ним потім робити.

Взагалі, що таке PDF? Portable Document Format (PDF) — це багатоплатформовий (не залежний від комп’ютерної системи) формат представлення різних електронних документів, від текстових до мультимедійних. Універсальність і зручність у використанні сприяють постійному зростанню його популярності. Дуже часто саме в цьому форматі поширюються файли довідки та керівництва користувача до різних програмних продуктів, електронні книги, поліграфічна продукція, різні матеріали для рукоділля (схеми в’язання, схеми для вишивки, різноманітні шаблони) і т.д.

Для перегляду і друку pdf-файлів існує маса безкоштовних додатків. Найбільш відома і популярна програма, що відкриває формат PDF. — Adobe Reader, що не дивно, адже і сам формат створений корпорацією Adobe Systems.

Завантажити безкоштовно Adobe Reader можна на офіційному сайті компанії за посиланням:

Після переходу по посиланню, ви потрапите на сторінку завантаження, де можна вибрати операційну систему, мову і версію програми (остання і сама функціональна версія — Adobe Reader X, з системними вимогами для якої можна ознайомитися тут ).

Завантажте та запустіть інсталяційний файл.

По закінченні нетривалої установки запустіть програму. Вам буде запропоновано ознайомитися з Ліцензійною угодою.

І сміливо можете відкривати будь-які pdf-файли.

Програма Adobe Reader автоматично встановить відповідний плагін для встановленого на комп’ютері браузера, що дозволить переглядати файли, знайдені в всесвітній павутині, прямо у вікні інтернет-браузера.

Звідси ж можна зберегти документ на комп’ютер або відправити його на друк.

Програма Adobe Reader не призначена для редагування, але така можливість стосовно графіку з’являється при відкритті pdf-файлу, наприклад, в Adobe Photoshop Elements або в Adobe Photoshop, підтримують імпорт PDF. За умови, звичайно, що файл не захищений паролем.

PS. Хочете першими дізнаватися про нові уроки та майстер-класах, а також про появу на сайті нових шаблонів коробочок і інших корисних і цікавих виробів з картону? Отримуйте анонси прямо собі на пошту !

Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню

Короткий опис статті: програма для заробітку грошей Невелика шпаргалка про те, як відкрити PDF-файл, і що з ним потім робити… найвідоміша і популярна програма, що відкриває формат PDF, — Adobe Reader…

Джерело: Файли в PDF-форматі: інструкція по застосуванню

Також ви можете прочитати