Fleksy: як набирати текст на мобільному, взагалі не дивлячись на клавіатуру

19.02.2017

Fleksy: як набирати текст на мобільному, взагалі не дивлячись на клавіатуру

Щоб отримувати найкорисніші та популярні матеріали, залиште свій email:

Надіслати

Рідна клавіатура вашого смартфона хороша лише до тієї пори, поки ви не спробували вироби сторонніх розробників. У пошуках ідеалу можна сміливо відправитися в магазин додатків і обімліти від великої кількості пропозицій. Виявляється, клавіатур так багато! Як же вибрати підходящу? Почати варто з найбільш популярних, адже глас народу не може помилятися. Тим більше що багато хто з клавіатур користувачі проголосували рублем.

У цьому матеріалі ми познайомимо вас з багатообіцяючою клавіатурою для iOS і Android. Розробники Fleksy стверджують, що весь процес набору тексту на смартфоні вже ніколи не буде колишнім. Натовпи шанувальників і вкрай схвальні відгуки іноземних видань змушують нас як мінімум випробувати нове чудо-засіб введення.

Fleksy настільки хороший, що навіть користувачі iPhone клавіатуру встановлюють на свої апарати. Додаток для Android тільки нещодавно вийшло з закритого бета-тестування. Його ми і помацав у справі.

Заявлені можливості

Зрозуміло, основний маркетинговий і технічний упор зроблений на революційний інтелектуальний движок предиктивного введення. Навіть приблизні тапи по екрану перетворюють набір букв в потрібні слова. Люди з ослабленим зором з легкістю здатні вводити пошукові запити, відповідати на повідомлення й робити текстові замітки. Сверхумная система зробить неможливе можливим. Чари? Магія? Чортівня? Подивіться рекламний ролик і вирішите самі.

Не менш радують виглядають і інші корисні можливості:

  • вкрай стильний дизайн;
  • відточена до дрібниць ергономіка;
  • підтримка користувальницьких словників;
  • синхронізацій словників між усіма пристроями;
  • інноваційне управління за допомогою жестів;
  • персоналізація на основі даних соціальних мереж.

Маємо за фактом

Зовнішній вигляд дійсно хороший. Великі кнопищи особливо припадуть до смаку власникам великих пальців. Попадати по клавішах стає істотно простіше. Клавіатура підтримує теми, колір шампань також присутня.

Розмір клавіш розрісся, в тому числі і за рахунок видалення деяких звичних кнопок. Наприклад, дуже невтішним виглядає відсутність знака коми. В принципі, дістатися до закарлючки легко (досить утримати на частку секунди будь-яку з клавіш), але коми в тексті багато не буває, звертатися до них доводиться часто, а це є незручність.

Перед початком роботи не забудьте скачати російський словник. Звернемо увагу, що підтримка рідної для багатьох з нас мови тільки тестується. Даний факт є визначальним моментом.

Словник бідний. Багато звичні у побуті слова в ньому просто відсутні. Але хитра додаток в цьому випадку не пасує, а пропонує нам постійно розширювати запас слів. Перший з кроків — підключення акаунтів соціальних мереж. Якщо автор даних рядків зрозумів правильно, отримавши доступ до Twitter, Facebook і іже з ними, Fleksy аналізує і адаптується до лексикону користувача. Другий спосіб полягає у швидкому додаванні невідомих клавіатурі слів в особистий словник користувача за допомогою свайпа під час написання тексту. Третій — безпосередня робота зі словником в меню програми.

Ось ми м’яко підібралися до нового бачення управління клавіатурою. Деякі найбільш затребувані дії виробляються смахиваниями. Не будемо вдаватися в подробиці, просто пройдіть курс навчання відразу після установки клавіатури.

У цілому ідея цікава, але до неї точно доведеться звикати. Жирний мінус окремо поставимо за глючне перемикання мови клавіатури. Перещелкнуть просто так, без попередніх тренувань, у вас навряд чи вийде. Ми пристосувалися двічі тапа по прогалині і тут же свайпать в будь-яку зі сторін. Інші хитрощі не працювали.

Опції дозволяють вказати кольорову гаму клавіатури, задати деякі звукові ефекти, а також налаштувати поведінку програми.

То для підігріву інтересу, то для доказу першості Fleksy над конкуруючими рішеннями, розробники передбачили невелике змагання в швидкості набору тексту. За хороші досягнення у змаганні вам буде видана віртуальна нагорода. Почесні значки можуть бути отримані і за іншу активність при роботі з клавіатурою.

Особисті висновки

З одного боку, охающие від задоволення закордонні ЗМІ зобов’язують перейнятися інноваціями і полюбити Fleksy. З іншого боку, ляпи з комою і перемиканням мов часом виводять з себе. Спишемо наявні огріхи на недоліки бета-версію клавіатури. Fleksy хороший, але аж ніяк не ідеальний на даному етапі свого розвитку. Можливо, зовсім по-іншому можуть сказати користувачі iOS, адже саме під цю платформу і була задумана клавіатура. Як би там не було, варто випробувати Fleksy у справі, тим більше що пробний період обчислюється місяцем.

А які ваші враження про Fleksy? Поділіться в коментарях.

Короткий опис статті: робота набирати текст

Джерело: Fleksy: як набирати текст на мобільному, взагалі не дивлячись на клавіатуру — Лайфхакер

Також ви можете прочитати