Форекс для початківців, Робота в інтернеті

10.07.2016

Зосередьтеся на одній або двох парах валют

По-перше, зосередитися тільки на одній або двох валютних парах. Якщо ви новачок в форекс, то в форекс для початківців заманливо побачити можливості в кожній парі, навіть ті, з якими ви не знайомі. Коли я вперше почав торгувати, я пробував деякі з найбільш незвичайних валют, як і NZD, AUD, CAD. Тоді я нічого не знав про валютах, так що я відмовився дивитися новини подій для десятка країн, аналізуючи всякі графіки, і втратив гроші через бажання осягнути неосяжне, тобто велика кількість валютних пар. Я потрапив у торги після того коли вони вже пройшли, і потрапив під новости подій, про які я ніколи не чув. Мені вдалося мої втрачені гроші дуже швидко відновити. Коротше кажучи, моя концентрація капіталу, і час були спрямовані на вивчення подій у світі. Тепер я дивлюся тільки кілька пар одночасно, і вони, як правило, перекриваються пари, такі як євро / ієна і євро / долар. Я бачу, коли торги розвиваються набагато швидше, і я краще підготовлений, щоб скористатися ними, а також управляти ними, як тільки я перебуваю в торгівлі.

Як початківець на форекс, я вірю, що ви повинні дотримуватися однієї або двох валютних пар. Яких саме? Я б порадив вам піти з валютами, з якими інші трейдери торгують спочатку найбільш успішно.

Вибір валютної пари

Кілька років тому я розглянув успіх тарифів на 18 пар зі значним обсягом, і це були найприйнятніші варіанти для максимальних ставок і менш успішні для малих депозитів.

У семи пар є одна загальна риса: висока волатильність. Це означає, що є можливості для великих прибутків. але і великий loss теж може бути. У світі форекс, фунт-ієна насправді четверте за популярністю серед наших валют в колі трейдерів, що працюють з маленьким депозитом.

Тепер подивимося на інші п’ять валютних пар. Зверніть увагу, вони майже всі євро pairs. Вони також мають одну загальну межу, за винятком GBP / AUD, – низької волатильності. Але які з них ви почати? GBP / AUD показала хороші результати, але я раніше не рекомендуємо вам починати з неї. Вона не сильно торгується, не дуже добре відома, і вона має досить широкі спреди. Насправді, це, здається, збереження наших кращих і найбільш досвідчених клієнтів + і ймовірно, тому валютна пара показала хороші результати.

Інші 4 пари краще відомі, і, за винятком EUR / JPY, як правило, гарні для торгівлі на форекс.

Так як ці пари були сильними лініями підтримки і опору, вони, як правило, створюють багато з високою ймовірністю, з низьким рівнем ризику угоди. І, так як вони дуже ліквідні, вони мають щільний Bid / Ask поширюється, що робить їх недорогими в торгівлі, поширюється не більше ніж 1 або 2 піпсов. Як завжди на ринку Форекс, Ви повинні відповідним чином управляти ризиками, як ніколи немає гарантії, що прибуток буде зроблено.

Вибір в торгівлі форекс

Звичайно, ви можете мати вагомі причини для торгівлі недружньої валютної пари. Наприклад, коли я почав торгівлю іноземною валютою, я пішов з USD / JPY.

Чому? Просто тому, що я жив в Японії протягом двох років. Я досліджував багато японських новин і познайомився з їх основними економічними показниками і подіями. Так я думав, що хороший старт на розумінні ієни пар.

Коли я почав торгувати з ієною, я познайомився з деякими з своїх цінових моделей. В першу чергу був утворений моделей керрі-трейд, основним фактором в більшості ієн рухів у десять років до фінансової кризи. Спекулянти по всьому світу було проводити торгові протягом багатьох років, займаючи низькі процентні ставки ієни купити високі процентні ставки австралійські долари чи англійські фунти і заробляти відсотки диференціала. Ця торгова здається рухатися ієна пари в майже передбачуваною.

Ви можете побачити поступове нарощування, як спекулянти купують і створювати довгі позиції, заробивши великі суми відсотків. Потім стукіт * * спекулянтам отримати налякала все відразу і готівку, і ціна падає з обриву. Я добрався, щоб бути знайомим з цієї моделі, а також події, які можуть викликати зниження цін.

Все змінилося з настанням фінансової кризи в 2007.З тих пір я дізнався нові моделі неприйняття ризику в yen.Так я дивлюся в тій же валюті весь час, я знайомий з його характеристиками, навіть у міру їх зміни протягом багатьох років.

Короткий опис статті: робота в інтернеті для початківців

Джерело: Форекс для початківців — Робота в інтернеті

Також ви можете прочитати