Франшизи з мінімальними вкладеннями

20.02.2017

Франшиза з мінімальними вкладеннями

Франшизи з мінімальними вкладеннями
Відомо, що франшиза – один з найвигідніших бізнесів в плані ризику. Саме мінімальні ризики, гарантовані доходи залучають підприємців в цей бізнес. Але франшиза може бути різною. Одна вимагає надзвичайних інвестицій, інша може обійтися мінімальними вкладеннями. Саме пропозиції з невеликим стартовим капіталом дає швидке повернення коштів і нарощування оборотів.

Перед вирішенням

Перш ніж зважитися на покупку тієї чи іншої франшизи, варто розібратися, як підібрати найбільш вигідний варіант. Оцінюється він за такими показниками:

  • паушальний внесок – одноразова сума грошей, яку виплачують франчайзеру за право використовувати торговельну марку;
  • щомісячні роялті – сума, яку кожен місяць треба виплачувати франчайзеру (може бути фіксованою, а може бути відсотком від доходу);
  • витрати на відкриття, ведення бізнесу (орендна плата, зарплата співробітникам, транспортні та інші витрати);
  • щомісячні рекламні відрахування (бувають не у всіх мережах).

Найбільш вигідні франшизи, особливо для маленького міста, ті, в яких можна не витрачатися на орендну плату. Наприклад, оренда спецтехніки, коли офіс можна організувати вдома та інші. Також невеликий бізнес, розпочатий за франшизою, можна почати, заощадивши на зарплаті персоналу, якщо у вас є можливість залучити до роботи родичів.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом Існує безліч варіантом, як відкрити бізнес по франшизі з мінімальними вкладеннями в умовах маленького міста. Все залежить від ваших особистих переваг, Франшизи з мінімальними вкладеннями

Джерело: Франшизи з мінімальними вкладеннями

Також ви можете прочитати