Free-lance.ua, Фріланс Україна, віддалена робота фрі-лансерам

10.10.2014

Кілька слів про Фрилансинге і віддаленій роботі
Що таке Фріланс?

У наш час, коли темп життя вже давно обігнав всі мислимі і немислимі величини, простій людині буває дуже важко знайти своє перше місце роботи. Конкуренція змушує роботодавців робити вибір на користь більш досвідчених кандидатів, в тому числі і серед інтернет пропозицій. Стрімкий розвиток інтернету призвело до того, що і роботу люди почали шукати в інтернеті, а газети з оголошеннями відійшли в далеке минуле. І так виходить, що перші робочі місця для молоді незалежні фахівці стали знаходити за допомогою спеціалізованих ресурсів (біржі віддаленої роботи), які допомагають роботодавцям знайти виконавців, а виконавцям отримати довгоочікувану роботу в інтернет. Завдяки тому що замовник може заощадити на робочому місці в офісі і заплатити тільки за якісно виконану роботу, ринок таких послуг став набирати обертів. Ці тенденції носять світовий масштаб, і наш ринок теж не став винятком. Таке явище отримало назву Фріланс (дистанційна робота), а виконавців стали називати Фрілансерами ( від англ. freelancer — вільний художник). На біржах фріланса можна знайти безліч вакансій для освічених і професійно підготовлених працівників, які можуть, а головне хочуть заробляти в інтернеті сидячи у себе вдома.

Що ми робимо?

Суть фріланса в тому, що працювати можна в будь-якій точці світу, незалежно від того де знаходиться замовник. Достатньо, щоб у вас під рукою був свій комп’ютер і бажання трудитися (віддалена робота через інтернет). Завдання по збору замовлень бере на себе служба сайту Free-lance.ua. Вам для того, щоб подивитися всі вакансії, проекти або конкурси достатньо зайти на головну сторінку сайту Фріланс Україна. Ну а замовники зможуть підшукати собі підходящу кандидатуру серед безлічі програмістів, дизайнерів, верстальників, копірайтерів, веб-розробників, СЕО-оптимізаторів, перекладачів та інших професіоналів своїх галузей.

Фріланс Україна, одна з провідних бірж фрілансерів в Україні, що намагається йти в ногу з часом і надає вам найсучасніші можливості по пошуку і надання роботи в інтернет. Щоб отримати доступ до всіх можливостей ресурсу, вам достатньо пройти реєстрацію на нашому сайті. Якщо ви відчуваєте в собі сили працювати і підкорювати нові професійні вершини, тоді ми станемо вашими добрими друзями. Ми працюємо для тих, хто має бажання працювати на дому, і отримувати гідну винагороду за це. Адже робота в інтернеті може допомогти розвитку не тільки для вашої кар’єри, але і особистості в цілому. Робота фрілансером може якісно поліпшити ваш професійний рівень і підняти на нову висоту. Досвід, набутий у спілкуванні з безліччю професійно активних людей, допоможе вам не втратити себе в майбутньому.

Думайте, робіть, намагайтеся, і успіх обов’язково стане супутником вашого життя.

Короткий зміст статті: Фріланс Україна — віддалена робота на дому для бажаючих почати заробляти через інтернет. Послуги безлічі віддалених фахівців допоможуть замовникам знайти виконавця для рішення широкого спектру завдань. Знайти роботу в інтернет стало просто разом з біржею фрілансерів Free-lance.ua Free-lance.ua, Фріланс Україна, робота, шукаю роботу, пошук роботи, віддалена робота, фрі-ланс, біржа фрілансерів, фріланс вакансії, віддалена робота на дому, інтернет фріланс, пропозиція роботи, портфоліо фрі-лансерів, розробка сайтів, програмування, переклади, тексти, дизайн, арт, реклама, маркетинг, аутсорсинг робота в інтернеті україна

Джерело: Free-lance.ua — Фріланс Україна, віддалена робота фрі-лансерам

Також ви можете прочитати