Freelance Робота, віддалена робота (фріланс, телеробота) програмістам, дизайнерам

19.02.2017

Freelance Job — віддалена робота (фріланс, телеробота) програмістам, дизайнерам, перекладачам

Фріланс (freelance), тобто віддалена робота за допомогою мережі Інтернет, стає все більш і більш популярною. У такого методу є свої переваги і недоліки, але на даний момент фріланс як форма працевлаштування, особливо в невеликих і віддалених від столиці містах, часто є для фахівця єдиною можливістю знайти роботу, що дозволяє повністю реалізувати свій професійний потенціал і отримувати за це гідну оплату.

Почати працювати в якості фрілансера дуже просто! Потрібно лише зареєструватися на одному з freelance-сайтів (одні з кращих, на нашу думку, сайтів: російськомовний www.weblancer.net ; англомовний scriptlance.com ) і робити свої пропозиції на проекти замовників. Про те, в якій формі краще робити заявки на участь у тендерах, можна почитати у статті «Як отримати роботу» .

У найбільшою мірою у віддаленій роботі через Інтернет задіяні IT-фахівці :

  • програмісти в основному web-програмісти: PHP + MySQL, Python, Java, а також .NET
  • дизайнери. банери, логотипи, макети сайтів, Macromedia Flash
  • верстальники. HTML + CSS (включаючи технології HTML5 та CSS3)
  • оптимізатори .

Крім того, місце у фрілансі знайдеться для перекладачів. письменників. копірайтерів і журналістів. для всіх професій, де для повноцінної роботи не потрібно особистої присутності, а достатньо лише підключеного до Інтернету комп’ютера.

Принцип роботи бірж freelance-проектів полягає в наступному: замовник публікує свій проект, після чого починається аукціон (точніше, тендер) між виконавцями. Ставками у цьому аукціоні є сума, за яку фрілансер готовий виконати роботу, і строк, у який він обіцяє вкластися. Переможець аукціону вибирається замовником — їм не обов’язково виявиться виконавець, дійшовши найменшу ставку. Тут грає роль і репутація фрілансера, і вміння переконувати, і наявність готових виконаних робіт саме по темі проекту. Детальніше про це рассказыватся у статті «Як отримати роботу» .

Важливим питанням у віддаленої праці є отримання грошей від замовника за виконану роботу. Про це розповідається в розділі «Способи отримання грошей» .

Freelance Робота, віддалена робота (фріланс, телеробота) програмістам, дизайнерам
Коментарі (100)

Короткий опис статті: фрі ланс Freelance Job — інформація про віддалену роботу (фріланс) для програмістів, дизайнерів, перекладачів, копірайтерів віддалена робота, freelance, фріланс, робота в інтернеті, вакансії, телеробота, віддалена робота програмістом, віддалена робота інтернет, пошук віддаленої роботи, web віддалена робота, потрібен програміст, php, html, linux

Джерело: Freelance Job — віддалена робота (фріланс, телеробота) програмістам, дизайнерам, перекладачам — Головна

Також ви можете прочитати