Freelance Україна, робота в інтернеті на дому без вложений. Фріланс

05.07.2016

Необхідно написати текст, що продає для персонального сайту провідного святкових заходів. Чим креативніше тим краще. довжина до 1000 символів. І Seo текст (окремий) перетинається з першим, але не дублює його — довжина 2000 символів Бюджету.

За домовленістю

Наша компанія займається ревізіями інтернет магазинів .Потенційними клієнтами для нас є власники інтернет-магазинів, а так само люди які будуть здійснювати замовлення через наш сайт.Дизайн сайту повинен бути сучасним. свіжим.

Потрібні легкі і читабельні тексти для блогу кулінарного сайту. Легкий гумор і невимушений стиль написання вітається. Обсяг кожної статті 3000 сбп. Ціна питання 8грн/1000сбп. Ключі і теми вишлю.

Необхідно створити логотип для ведучого, логотип повинен бути стильним і бажано щоб в монохроме виглядав теж класно. Пропонуйте свій бюджет. Старий логотип не влаштовує тим, що він якийсь дитячий і погано читається, хоча сама ідея с.

Необхідно написати текст з описом товару не менше 500 символів. Унікальність тексту не менше 90%.

Переносив інтернет-магазин, і тепер він не коректно відображається, потрібно виправити всі помилки.

Привіт. Потрібно терміново (завтра-післязавтра) зробити фото приміщення Будинку культурьі (Київ, метро Лук’янівська — Київська Мала Опера). Оплата символічна — 100 грн. Фото — для громадського проекту, спрямованого на ревіталізація Будинку.

Шукаємо програміста-універсала для практичної доопрацювання інтернет-магазинів. Робота віддалена. Не менше 8 годин на добу, графік гнучкий. Зарплата відрядна, попроектная. Виплачується своєчасно, без затримок. Завдання: — Адаптація в.

Потрібен дизайнер для створення двох плакатів з біології, матеріал надаємо. Тема, эмбрионное розвиток людини і тварини. Термін виконання 2-3 дні. Свої пропозиції надсилайте на пошту.

Вантажівці в якому буде виготовлятись піца на дровах потрібний якісний логотип, фірмовий стиль В подальшому потрібен бренд бук того логотип повинен бути виконаний по всім правилам з вказанням шрифтів, ліній, ітд

Короткий опис статті: дистанційна робота Віддалена робота в інтернеті без вкладень. Робота в інтернеті на дому. Фрілансер, freelancer Україна, Київ. Фріланс біржа. фріланс, Україна, віддалена робота на дому, робота, freelancer, робота в інтернеті без вкладень

Джерело: Freelance Україна — робота в інтернеті на дому без вложений. Фріланс,freelancer Київ

Також ви можете прочитати