Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

20.02.2017

Інструкція по заробітку на відеокарті

Зміст

Один з найпростіших способів заробітку в мережі – це використання програм для автоматичного заробітку.

Сьогодні розроблено кілька сервісів, які пропонують такі програми, а кожен користувач, що встановив їх програмний продукт, стабільно отримує виплати. Це не значні суми, проте для їх отримання не доводиться трудитися.

Заробіток на відеокарті можна почати навіть з поштовиками. Ми вже розповідали про заробіток на відеокарті з Wmzona. він все ще актуальний і тільки там зараз можна отримувати звичайні гроші.

У всіх інших системах пропонується добувати тільки криптовалюту, хоча особливої різниці немає, адже її теж можна вивести.

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Програми для заробітку на відеокарті

На даний момент найпростіше отримувати гроші за використання потужної відеокарти з проектом Minergate. Тут не доведеться нічого змінювати, налаштовувати вручну створювати якісь файли.

Інтерфейс зроблений для початківців користувачів, а видобуває програма декілька видів криптовалют:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Використовуйте ті валюти, які видобуваються швидше, постійно перевіряйте це в програмі. Після реєстрації ви зможете її завантажити, а на нашому сайті є докладна інструкція по роботі з софтом (Заробіток на майнинге з Minergate ).

Головне, що програма виконана якісно і реально приносить дохід:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Скільки вам буде приносити така програма, сказати складно, адже все залежить від потужності вашого комп’ютера. Якщо ви знаєте, яку потужність буде видавати ваше обладнання, можете скористатися калькулятором на їх сайті.

Звісно, дані не точні, вони вказують суми, які можна отримати при всіх сприятливих умовах:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Протестуйте софт від компанії Minergate, щоб визначити, скільки він зможе приносити саме вам. Що стосується того, які монети добувати, то тут потрібно постійно моніторити доступні варіанти, вибираючи найбільш швидко видобуваються валюти.

Майнінг через пули

Пул – це об’єднання групи майнер, які спільними зусиллями надають серйозну обчислювальну потужність.

З’явилося багато сервісів, в яких пропонується отримувати прибуток, підключившись до пулу. Це вигідно для всіх, але подібні проекти швидко закриваються, тому постійно доводиться шукати щось нове.

Звичайні пули працюють тільки з однією валютою, тому багато хто воліє підключатися до мульти-пулам. Крім того, що через них можна добувати різну криптовалюту, деякі пули налаштовані на автоматичний перехід до самої вигідною валюті. Природно, це забезпечує підвищену прибутковість.

Найбільшою популярністю користуються пули для видобутку Биткоинов, їх не складно знайти в інтернеті. Краще не ганятися за якоюсь певною криптовалютой, а збирати все, що вдається.

У будь-який момент можна обміняти віртуальні гроші, для цього створюються спеціальні обмінники. Можливо, ви вже чули про BestChange. у цьому моніторингу обмінників теж можна знайти відповідні обмінні пункти:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Криптовалют тут не так багато, а при використанні пулів, ви можете добувати StartCoin, CannabisCoin, DigiByte і безліч інших типів валют, деякі з яких ви побачите вперше.

Якщо потрібно обмінювати яку-небудь криптовалюту, реєструйтеся на Cryptsy.com .

Крім цього, не можна забувати про те, що Биткоины свого часу наробили багато шуму. Цілком можливо, що якась криптовалюта теж виросте в ціні і тоді її можна буде вигідно продати.

Як налаштувати майнінг на пулах?

Щоб навчити свій комп’ютер працювати з пулами, необхідна програма для майнінг. Їх досить багато, найбільш популярною є Cgminer. Також, потрібно трохи розібратися з настройками.

Для новачка це може здатися складним, але дій потрібно провести зовсім не багато:

  1. Встановлюєте програму майнінгу.
  2. Створюєте Bat файл в директорії з програмою.
  3. Запускаєте цей файл і отримуєте гроші на автоматі.

Окремо хотілося б сказати про створення Bat-файлу. Це звичайний текстовий документ, просто при його збереженні потрібно в кінці прописати .bat.

В документі вказуйте сходинку stratum+tcp://pool1.us.multipool.us:7777. Якщо хочете майнить певну валюту, потрібно вказати інші порти, вони представлені на сайтах пулів.

Навіть новачок може впоратися з подібними діями, потрібно тільки навчитися знаходити потрібну інформацію в інтернеті.

Прибутковий пул для майнінг

Як уже говорилося, вони часто відкриваються та не рідше закриваються. Доводиться постійно шукати актуальні пули, а відразу після запуску вони стають максимально прибутковими.

На даний момент непогані результати показує Multipool.us. З назви вже зрозуміло, що це мультипул, плюс до всього, тут автоматично йде перемикання на найвигіднішу криптовалюту.

Трохи вище ми вже представили строчку, яку необхідно прописати в Bat файл, щоб майнінг на автоматі переключається з однієї валюти на іншу. На головній сторінці пулу можна подивитися порти для видобутку певної валюти:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Тут же можна знайти інформацію з малої, яку потрібно прописати в Bat. Вона представляється на всіх пулах, щоб користувачі могли швидко налаштувати параметри і відразу отримувати дохід:

Гайд по заробітку на відеокарті . Workion.ru

Не розраховуйте, що такий метод заробітку принесе вам величезну прибуток, адже для цього потрібно використовувати не просто найсучасніші системи, а комп’ютери з декількома відеокартами.

Є люди, які спеціально створюють системи з дорогих відеокарт, щоб забезпечувати максимальну потужність.

Майнінг криптовалют неможливий без створення електронного рахунку. Биткоин гаманець XAPO – це найкращий варіант для збереження даної валюти.

Нехай деякі користувачі вважають заробіток на відеокарті недостатньо прибутковим. Є багато любителів майнінгу, які постійно переключаються між пулами і за рахунок цього їм вдається знайти «рибні місця». Не беріться за це, якщо у вас застарілий ПК, ви даремно витратите час.

також Вам буде цікаво:

Короткий опис статті: програма для заробітку грошей Є багато любителів майнінгу, які постійно переключаються між пулами і за рахунок цього їм вдається знайти «рибні місця». заробіток на відеокарті

Джерело: Гайд по заробітку на відеокарті | Workion.ru

Також ви можете прочитати