Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

19.02.2017

Globus-inter.com — відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

May 2, 2015

Кожен з нас проводить в інтернеті чимало часу. У кого-то воно витрачається на перегляд відео і картинок, хто читає книги, ще хтось спілкується в соціальних мережах. Сюди можна віднести відеоігри, різні розважальні ресурси і багато іншого.

Уявіть, що час, проведений за комп’ютером, можна було б монетизувати. Хотіли б ви почати отримувати швидкі заробітки в інтернеті тільки за те, що, скажімо, зайшли на рекламний сайт або клікнули на банер? Якщо так, то ця стаття може виявитися надзвичайно корисною.

Реклама в інтернеті

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Почати цю статтю слід з того, що вказати, яке велике значення має на сьогоднішній день реклама в інтернеті. Якщо ви часто відвідуєте різні веб-сайти (причому неважливо, якої тематики), то можете помітити цю тенденцію. Практично на кожному порталі встановлені блоки контекстної реклами, тізерних мереж, різні popup і popunder скрипти, які так і норовлять залучити вас, зацікавити тим чи іншим товаром, послугою, новиною.

Сприймати таке засилля рекламного матеріалу можна по-різному: встановлювати різного роду блокувальники, ігнорувати, а також заробляти на ньому. Якщо брати в цілому, то заробіток на перегляді реклами — це доступний і досить швидкий шлях отримати невелику грошову суму. Все, що для цього потрібно, — комп’ютер, підключений до мережі і трохи бажання.

Кращі заробітки в інтернеті

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Звичайно, якщо говорити про прибуток, то в онлайні існує безліч інших способів заробити набагато більше. Можна створювати сайти, займатися торгівлею, писати статті та відгуки про тих чи інших товарах і продуктах. Але для цього потрібно трохи більше зусиль.

Якщо ж вас цікавить заробіток в інтернеті на перегляді реклами, то це дуже просто і доступно кожному, навіть школяреві. При цьому існують такі види заробітку, з допомогою яких можна отримувати дохід навіть не відволікаючись від своїх основних занять (перегляду серіалів, читання книг, ігор), оскільки за вас все зробить спеціальна програма, що працює в автоматичному режимі.

Перегляд реклами з Globus-inter.com. Відгуки

Одним з таких способів доходу є заробіток на сайті Globus-inter.com. Це ресурс, що поєднує рекламодавців і простих користувачів, які прагнуть отримувати невеликі гроші без особливих зусиль.

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Такий сайт має певні тарифи, які встановлені на всі дії користувача. Наприклад, за відвідування рекламного сайту людина, що працює тут, отримує 0,02 гривні. Ресурсів, які доступні до перегляду, тут досить; а всі необхідні операції за користувача проводить програма. Виходить, що вам, як бажає підробити тут, не потрібно вживати фактично нічого. А гроші капають.

Як почати заробляти?

Про Globus-inter.com відгуки стверджують, що працювати тут почати дуже просто. Для цього досить створити аккаунт (це очевидно), увійти в нього і встановити спеціальне програмне забезпечення, яке і буде відвідувати сайти, в той час як ви будете зайняті на свої справи.

По досягненні певної суми для виводу (а це близько 15 гривень) вам буде запропоновано здійснити виведення коштів на свій мобільний наприклад. Розміщені на сайті Globus-inter.com відгуки твердять, що це просто, оскільки необхідна грошова сума набирається швидко, після чого її можна витрачати на послуги зв’язку. Таким чином, ви забудете про те, що значить поповнювати мобільний за свої гроші.

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Негативні відгуки про ресурсі

Правда, є у всій цій схемі заробітку невеликий нюанс. Ще є і негативні про проект Globus-inter.com відгуки, які свідчать про нього як про шахрайське ресурсі. А вся справа в тому, що для того, щоб вивести гроші зі свого облікового запису, вам потрібно буде відправити СМС-повідомлення на короткий номер. Як стверджує адміністрація ресурсу, така процедура введена для того, щоб запобігти якісь спроби зламати ваш обліковий запис або щоб підтвердити вашу особу. Однак, якщо врахувати розцінки по системі, можна зробити висновок, що за допомогою СМС власники Globus-inter.com (відгуки більшості учасників поділяють цю точку зору) просто наживаються на тих, хто прийшов до них заробити. І в цілому про проект є маса негативних рекомендацій, які явно намагаються заглушити, оскаржити і так далі.

Як не стати жертвою шахраїв?

Ось вам кілька рекомендацій на випадок, якщо ви не хочете потрапити на подібний прийом нечесної адміністрації.

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Перше: заробіток на перегляді реклами не повинен вам чогось коштувати. Враховуйте, що подібні види роботи в інтернеті не можуть приносити великий дохід. Це означає, що якщо адміністрація подібного сайта буде просити вас відправити платне СМС, перерахувати гроші на свій рахунок або ще якимось чином позбутися своїх коштів, краще відмовитися від цього ще на ранньому етапі. Вся справа в тому, що ви не покриєте свої витрати за рахунок прибутку; а навіть якщо і так, в 90% випадках такі схеми — це обман, і ніхто вам ваші гроші не поверне.

Друге: перевіряйте ресурси, на яких ви працюєте. Важливо розуміти: швидкі заробітки в інтернеті — це сама по собі небезпечна сфера з точки зору чесності. Люди, які починають заробляти на перегляді рекламних сайтів, як правило, мають невеликий досвід користування інтернетом, у зв’язку з чим їх легше обдурити. Не будьте наївними і постійно перевіряйте інформацію про те, що вам намагаються підсунути.

Інші види заробітку на рекламі

Нарешті, якщо не впевнені в тому, що перед вами — чесний проект, краще піти з нього і не витрачати власний час. Адже за той період, що ви працюєте на шахраїв і нічого не отримуєте, ви могли б знайти нове джерело доходів.

Повірте, подібних сайтів з оплатою за нескладні дії сьогодні дуже багато. До багатьох подібних проектів дуже хороша, стабільна і позитивна репутація, що говорить про те, що вас тут не кинуть. А це дуже важливо: знати, що ваші зусилля не пропадуть даром і що подібні заробітки в інтернеті без вкладень окупляться належним чином.

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Що може обіцяти нам Globus-inter.com?

насправді репутація цього проекту досить неоднозначна. З одного боку, можна бачити масу позитивних відгуків, які за своїм характером іноді нагадують замовні. В ході дискусій користувачів можна побачити, як деякі явно дають зрозуміти, що заробіток в «Глобусі» — це лохотрон, який просто виманює кошти у наївних користувачів, тоді як кілька людей намагаються всіляко спростувати це, посилаючись на те, що критикують, нібито, не мали справи з проектом і не ознайомилися з його перевагами повною мірою.

Тому особисто вам ми порадили б не витрачати час на цей ресурс. Все, що вас повинно цікавити вас, — це концепція сайту, його ідея — заробляти на перегляді реклами. Якщо такий варіант вас влаштовує, і ви вважаєте плату такого розміру цілком справедливою винагородою, можете звернутися до більш перевіреним проектам, на яких подібна схема працює вже роками. Так, принаймні, ви будете впевнені в тому, що ваші гроші будуть виплачені в повному обсязі.

Як заробляти більше?

Globus-inter.com, відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Також не забувайте, що кращі заробітки в інтернеті — це не реклама і кліки. Оскільки останні не здатні принести досить багато грошей, скажімо, для проживання, це означає, що існують більш перспективні способи отримувати дохід в інтернеті. Почати можна з найпростішого: написання текстів. За це вам будуть платити непогані гроші, при тому що така робота не є спеціалізованою, з нею впорається навіть школяр. При цьому вас не будуть просити створювати сайти, писати програми та інше. Все, що потрібно, — це грамотне володіння мовою і бажання.

Крім текстів, якщо ви вмієте користуватися редакторами фотографій або відео, можна також спробувати себе в якості фрілансера. Це наймані працівники в інтернеті, що надають свої послуги на різних біржах. По суті, такий вид заробітку можна відносити до тих, які називаються заробітки в інтернеті без вкладень, оскільки від вас, крім умінь, нічого більше не потрібно. Плюс таких видів роботи в тому, що ви можете паралельно навчатися, удосконалювати свої вміння і при цьому отримувати у десятки разів більше, ніж можуть принести кліки.

Правда, з іншого боку, така робота вимагає певних вкладень. У тому випадку, якщо користувачеві не потрібен дохід, а він хоче просто розслабитися в інтернеті і паралельно отримати трохи коштів на мобільний рахунок, кліки і реклама — це ідеальний варіант. Принаймні ви можете спробувати і ті, і інші способи отримання заробітку, а вже в подальшому вирішити для себе, що вам підходить найбільше, а що ні. Так, принаймні, ви будете знати, який вид заробітку буде краще, виходячи з співвідношення витрати часу і одержуваного доходу.

Короткий опис статті: заробіток на перегляді реклами Уявіть, що час, проведений за комп’ютером, можна було б монетизувати. Хотіли б ви почати отримувати швидкі заробітки в інтернеті тільки за те, що, скажімо, зайшли на рекламний сайт або клікнули на банер? Якщо так, то ця стаття може виявитися надзвичайно корисною. globus inter com відгуки заробітки в інтернеті без вкладень заробіток на перегляді реклами

Джерело: Globus-inter.com — відгуки. Заробіток в інтернеті на перегляді реклами

Також ви можете прочитати