Glopart, викриття, відгуки, аналіз . Думай! Дій! Добивайся!

19.02.2017

Glopart — викриття, відгуки, аналіз

Всім привіт, на зв’язку Олександр Строганов.

Напевно мільйон секунд вже пройшло з моменту моєї останньої публікації на цьому блозі. Так трохи рідше став я з’являється тут, але це не означає, що пропав зовсім. Як раніше, можливо, писати не буду (по частоті), але за якістю гарантую — відмінності будуть. Крім того, паралельно я все більше набираюся досвіду і зовсім скоро буду ділитися ним з вами.

Отже, сьогодні на порядку денному — викриття Глопарта. А точніше, викриття деяких продуктів, представлених на цьому сервісі. Сам сервіс якраз досить непоганий і, як завжди, на відмінно справляється з наданими можливостями. Мої продукти на Глопарте можна подивитися тут. наприклад. Але от самі інформаційні творіння від деяких авторів змушують замислитися деякий разів.

Мало того, що результати пропонованих курсах явно завищені, так ще й сам сервіс виставляє їх в рубрику «Продукт тижня». Хоча в Росії люблять всі приукрашенное і звичайно ж швидше візьмуть пропозицію «зароби 100 баксів в день завтра» за 500 рублів, ніж реальний «вийди на окупність через місяць» за 5000. Звідси і нескінченне родючість не зовсім зрозумілих і не зовсім білих навчальних матеріалів та схем заробітку. Хоча, можливо, багато автори дійсно роблять свої курси від душі і реально вірять в приголомшливі результати своїх учнів.

Отже, трохи правди про деякі пропозиції від сервісу Глопарт. Поїхали!

1. Заробіток на видеоальбомах від 120 000 рублів на місяць

Все як у казці просто — ви сидите на попі рівно, отримуєте майже на автоматі по три-п’ять замовлень на день, виконуєте їх за 40 хвилин і на наступний день готові відправляєте замовникам. Люди… Боже мій ))) Ну скільки можна вірити на кнопку «Бабло»?

Глопарт чудовий сервіс, але іноді на ньому продається така х##ня.

Заснований весь курс іноземною сервісі, платному сервісі по виготовленню видеоальбомов з фотографій. Сервіс дійсно симпатичний і багато домогосподарки, діти, та що там — навіть ваша собака при бажанні розбереться з тим, як створити класний відеоальбом на даному сервісі. Вантажимо фото, вибираємо шаблон, музику, вставляємо текст, міняємо порядок фотографій і т.д. Все просто, але за 40 доларів (близько 2000 рублів) на місяць. На даному сервісі і будується (типу) весь бізнес.

У підсумку виходять (безперечно) досить круті ролики, ось наприклад те, що я створив за півгодини:

При всьому при цьому вам обіцяється, що за кожен такий «плевый» замовлення вам будуть платити аж по 1500 рублів. Ціна за один відеоальбом 1500 була б може бути і була б актуальною за подібний продукт року два — три тому, коли не було такого ажіотажу. Зараз з такою ціною у вас буде максимум 1 покупець на місяць у кращому випадку.

Відео монтаж — це досить прибуткова справа і часом вартість ролика може варіюватися від 500 рублів до 5 000 000 рублів за хвилину готового відео. Вся справа в якості і підході. Але робити ролики за 1500 рублів на основі сервісу, вартість оренди в місяць якого в районі 2000 рублів — це якось занадто. Загалом В курсі дуже багато марення про золотих горах і незчисленні багатства і всього за 40 хвилин в день. Таке можливо, але при іншому підході та іншої відповідальності =)

Так, безумовно, заробляти на цьому можна і потрібно (я сам взявся за втілення цієї ідеї, але більш розширено чи що), але приготуйтеся охолодити свій запал і працювати як слід, як мінімум перші пару-трійку місяців. Звичайно з ціною теж не варто грубити і в перший час зробити її в районі 300 — 500 рублів за виготовлення 1 штуки. Щоб знайти перших клієнтів — теж доведеться докласти не мало зусиль, грошей, часу і фантазії. Хоча плюсом є велика універсальність і клієнтів можна шукати у багатьох місцях, тут, реально все обмежується лише вашою креативом. Нішу можна добре розподілити на сегменти і почати опрацьовувати з тієї сфери, яка вам ближче і з якою вам подобається працювати.

Слушні поради в курсі присутні, але повторюся — результати завищені сильно =)

2. Готовий Бізнес на відеорекламі з доходом від 150 000 рублів на місяць

Цілком собі чудовий начебто бізнес план і дуже навіть цікавий і робочий. І, мабуть, з усіх трьох один із самих реалістичних і грамотно описаних. Ну мені принаймні так здалося. Так, тут є і те ж делегування і платний іноземний сервіс, але все виглядає як щось правдоподібніше.

Просто, навіть виходячи з мануала автора виходить при витратах на виконання одного замовлення виходить 2500 — 4000 рублів, при кінцевій вартості в 5000, тобто необхідно знайти (а це одна з основних труднощів) хоча б п’ять замовлень на день, щоб результат був в районі 150 000 рублів на місяць. А замовлення ще потрібно виготовити (текст, відео, диктор), та чужими руками, але за один день це все одно завдання не з легких, а потім ще й затвердити з замовниками.

Хоча є і кілька завищені, як мені здалося обіцянки з приводу результатів. Хоча основою продажів все-таки як не крути є показування максимальних результатів, а не мінімальні. Тому схема цілком собі робоча, але попрацювати і розкинути як слід мізками доведеться, при чому гарненько.

Курс, цілком чудовий і дієвий бізнес-план при грамотному підході, який вимагає хорошої доопрацювання під себе і містить багато корисних фішок і рекомендацій.

3. 1500 рублів в день на новому сервісі мобільних додатків!

Цей курс порвав мене своєю простотою, але ось випробувати його метод я ще не наважився, хоча є деякий ідеї. Суть методу заробітку в тому, що ви реєструєтеся в одному цікавому сервіс, який платить вам за те, що користувачі встановлюють за вашими посиланнями на свої гаджети програми. Як і звідки брати трафік в курсі розповідається теж і це також здається дуже простим заняттям.

От чесно, не дуже віриться в ці найпростіші методи, але з іншого боку — я їх і не пробував ще (саме стосовно до даного методу). Ну і знову ж таки є чудове прислів’я з цього приводу — «все геніальне — просто» =) Так що… Хто його знає )))

Висновки:

Дуже багато тем, повинен відмітити, що при попаданні в паблік втрачають дуже сильно і стають дуже конкурентними середовищами, в яких дуже складно заробити якісь прийнятні гроші. Виходу тут два. Або почекати досить велику кількість часу, поки тема не загасне (а буває і так, що за рахунок новоявлених користувачів інтернету дана тема і не вщухає, розмножуючи кількість шаблонних і стандартних пропозицій). Або на основі наявної ідеї допилити її і ретельно обдумавши і продумавши доопрацювати під себе на всю котушку і зробити унікальну пропозицію.

У другому варіанті, як раз і полягає весь секрет.

принаймні про перший курс (а він мені попався на очі майже одночасно з ідеєю створення таких альбомів) можу сказати, що навіть виходячи з свого досвіду я робив все по іншому — відео, сам продажник і побудова відео, і зараз я намагаюся розвиватися за своїм сценарієм, а не по тому, який описаний в курсі. Але вивчаючи деяких «учнів» була відразу помітна шаблонність і копировка матеріалу (багато хто навіть текст не міняли, не кажучи вже про все інше — різниця була тільки в ціні, але і те — в одиниць). Мій сайт з подібною пропозицією і реалізацією можете зацінити тут. Теж далеко не ідеал і я його поступово допиливаю, плюс розробляю пропозицію для більш вузького сегмента.

Так що ж у підсумку я хотів сказати всім вам даною публікацією? Дані курси погані або неефективні? Зовсім ні. Більш того — це цілком робочі схеми, якщо підійти до цього з головою. Тільки один посил — крім сліпого копіювання і проходження відеокурсів — частіше включайте голову.

Допілівать, переробляти деякі фішки, що конкретно допрацьовувати і тоді, о диво, всі курси стають робітниками. А якщо підходити до навчального матеріалу з мисленням робочого на токарному верстаті — то всі (навіть найкрутіші) курси можна вважати поганими і не робітниками.

Тут як мовиться, два шляхи — або думати і заробляти. або працювати на заводі і думати мінімально (як не відрубати собі руку випадково, наприклад). До речі, на темі видеоальбомов я все таки запрацював, але не став розвивати цю нішу як слід (не було великого інтересу, тому зараз вона є, але приносить більшою мірою випадковий дохід).

Успіхів у навчанні і відмінних вам всім результатів.

Якщо б мене запитали, з чого можна стартувати новачкові, то я б без сумніву відповів, що дорога прямо на Глопарт . При цьому, варто врахувати відразу одну важливу річ — не намагайтеся всіх обдурити і по-швидкому зрубати купу грошей — вас вирахують і покриють незмивною масою ганьби на весь інтернет, в підсумку ви залишитеся з репутацією шахрая і нічого суттєвого не заробите.

Дізнайтеся більше про Глопарте прямо зараз і заберіть подарунки, за допомогою яких ви зможете самостійно спробувати свої сили в Глопарте і отримати перший досвід продажів!

Це абсолютно безкоштовно!

до Речі, більшість курсів можна спочатку перевірити на вошивість, або використовувати їх, як ідейну основу для власних. Де взяти ці курси? Є один варіант в запасі, тільки тссс… =)

Короткий опис статті: способи заробити вдома Отже, сьогодні на порядку денному — викриття Глопарта! А точніше, викриття деяких продуктів, представлених на цьому сервісі. Сам сервіс якраз Глопарт,продажу,інтернет,видеоальбомы,бізнес,виробництво,програми,заробіток

Джерело: Glopart — викриття, відгуки, аналіз | Думай! Дій! Добивайся!

Також ви можете прочитати