Гроші до зарплати на карту онлайн або готівкою

20.02.2017

Гроші до зарплати на картку або рахунок онлайн

Переклад заробітної плати на території Росії зазвичай здійснюється в такому порядку: щотижня, щомісяця і 2 рази в місяць. В останніх двох випадках у багатьох можуть виникнути непередбачені витрати або складні обставини, для вирішення яких потрібні фінансові кошти буквально тут і зараз. Як можна вчинити за обставин, що склалися. Зовсім недавно звичайній людині для того, щоб взяти позику необхідно було об’їздити безліч різних приватних організацій і обдзвонити всіх родичів і приятелів. Проте сьогодні все значно спрощено за допомогою інтернету, МФО та банків. Позичити гроші до зарплати на карту не виходячи з дому більше, ніж реально і ми зараз розповімо яким чином це можна зробити.

Стандартні вимоги до клієнтів

Для початку необхідно упевнитися, що ви відповідаєте ряду вимог, які виступають своєрідною гарантією вашої платоспроможності.

В даному випадку є ряд додаткових нюансів, яких немає при отриманні класичного мікропозик. Як правило невідповідність всього одного пункту спричинить гарантований відмову у видачі позики, але в деяких випадках вам можуть піти на зустріч, особливо якщо ви є постійним клієнтом якогось одного кредитора.

  • Можливість підтвердження офіційного працевлаштування
  • Стабільний дохід не менше 3 місяців на останньому місці роботи
  • Громадянство РФ
  • Вік до 60-65 років в залежності від кредитора
  • Наявність банківської картки
  • Паспорт і другий документ на вибір (водійські права, пенсійне посвідчення, закордонний паспорт і т. д.)

Якщо все вищеперелічене у вас є, то далі ви зможете дізнатися в кого можна позичити в онлайн режимі. А от якщо ви працюєте неофіційно, то дана пропозиція буде доступно вам у іншому ракурсі – більш високі тарифні плани та ретельні перевірки. Швидше за все вам також знадобиться відвідати найближчий офіс для проведення співбесіди. І тільки після ви зможете отримати потрібну суму.

Куди можна звернутися ?

Для вас ми склали список компаній, в яких пропонуються подібні послуги і які працюють на території всієї Росії. Більшість з них повідомляють про можливу співпрацю менш ніж за 1 годину. У будь-якому випадку ми рекомендуємо відправляти заявку відразу всім, щоб не втрачати часу. Якщо до вас прийдуть відразу кілька позитивних відповідей, то це навіть краще – вибирайте з них найменш витратний варіант, тобто там де процентні ставки і можливі комісії нижче всього.

Короткий опис статті: гроші до зарплати на картку Щоб швидко зайняти гроші до зарплати на карту онлайн необхідно… Якщо у вас погана кредитна історія, то… Максимальна сума позики становить… Всього за 30 гроші зарплата позику

Джерело: Гроші до зарплати на карту онлайн або готівкою

Також ви можете прочитати