Гроші в борг без банку: отримати кредит готівкою без участі банку (від приватної

20.02.2017

Кредит без банку (від приватної особи)

Банки пропонують великий вибір кредитних програм на різних умовах. Проте бувають ситуації, коли фінансові установи відмовляють у видачі позики. Причини можуть бути самими різними, але вихід є: можна отримати гроші без банку у приватного кредитора. Іноді просто немає часу на паперову тяганину. Якщо потрібні гроші в борг терміново, зазвичай можуть допомогти саме приватні інвестори, а не банки.

Чим відрізняється кредит без участі банку?

Позику у приватних кредиторів — це:

  • прискорений процес отримання грошей;
  • спрощена процедура оформлення документів;
  • відсутність необхідності доводити цільове використання грошових коштів.

Проте не все так просто. Так, якщо потрібні гроші в борг терміново, від приватного особи, що їх можна отримати набагато швидше, ніж через кредитні організації. Але є кілька «але», про які слід знати:

  • ризик, пов’язаний з великою кількістю шахраїв у цій сфері;
  • часто набагато більш висока комісія приватних кредитів.

Тому краще брати такий кредит готівкою через посередників (кредитних брокерів). Так Ви убезпечите себе від шахраїв і уникнете інших неприємних ситуацій.

Гроші в борг без банків з «СБ-кредит»

Компанія «СБ-кредит» пропонує допомогу в пошуку приватних інвесторів і оформленні кредиту без банку. Ми допоможемо Вам уникнути безлічі підводних каменів і знайти позику на найбільш вигідних умовах.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними приватними інвесторами. На кредит без банку наші юристи складають договір, в якому прописуються всі умови кредитування: термін, сума, процентна ставка та ін. Ви точно будете знати, у скільки обійдеться позику, яку суму і в які терміни Вам потрібно буде заплатити. Навіть отримуючи кредит від приватного особи терміново, Ви зможете бути спокійні, що ніяких «сюрпризів» у майбутньому Вас не чекає.

Поділитися і зберегти:

Короткий опис статті: гроші в борг у приватної особи Як взяти кредит готівкою без участі банку

Джерело: Гроші в борг без банку: отримати кредит готівкою без участі банку (від приватної особи) терміново

Також ви можете прочитати