Гроші в борг під розписку в Чебоксарах, ТОВ «Монета. . Чебоксари

20.02.2017

Гроші в борг під розписку — оптимальний варіант для вирішення актуальної проблеми

Отримання грошей під розписку — один з найпопулярніших способів фінансування приватних осіб за кордоном, але в Росії цей вид кредитування не настільки широко розповсюджений. Постараємося розібратися в тому, де можна безпечно отримати гроші в борг під розписку в Чебоксарах і в чому полягає сутність цієї послуги.

У відповідності з чинним законодавством РФ юридичне оформлення видачі позики може підтверджуватися борговою розпискою, якщо грошова сума обмежена розміром 10 мінімальних окладів. У такій ситуації сторони — позичальник і кредитор, складають розписку (форма викладу — вільна), визначають у ній умови отримання грошей і виплати боргової суми. В угоді беруть участь двоє свідків, які завіряють своїми підписами документ (після підписання його сторонам угоди).

Компанія «Монета» надає гроші в борг під розписку в Чебоксарах і в інших містах Росії. Для своїх клієнтів ми розробили найбільш вигідні умови отримання грошової суми, забезпечуємо максимально швидку видачу позики на руки і практикуємо індивідуальний графік виплати боргу.

Ми не використовуємо додаткові (приховані) надбавки та комісійні збори, а також не застосовуємо інші «хитрощі», які глибоко розчаровують клієнтів банків та інших фінансових установ.

Співпрацювати з нами зручно і вигідно

У нас можна оформити позику, пред’явивши паспорт громадянина Росії і ще одне посвідчення особи, наприклад, водійські права, свідоцтво про шлюб, військовий квиток. Після написання заяви про видачу позики клієнт направляє його фахівцям нашої компанії. У стандартних ситуаціях час розгляду заявки не перевищує двох годин. Після схвалення заяви оформляється розписка, і клієнт отримує потрібну суму на руки. Якщо ви цінуєте свій час і не бажаєте займатися збором численних документів, проводити години в чергах і платити відчутні процентні суми, звертайтеся в компанію «Монета». Ми готові надати вам дієву матеріальну підтримку — без бюрократичних процедур, оперативно і професійно.

Короткий опис статті: дам гроші в борг під розписку Компанія «Монета» надає гроші в борг під розписку в Чебоксарах і в інших містах Росії. Для своїх клієнтів ми розробили найбільш вигідні умови отримання грошової суми, забезпечуємо максимально швидку видачу позики на руки і практикуємо індивідуальний графік виплати боргу.

Джерело: Гроші в борг під розписку в Чебоксарах — ТОВ «Монета» | Чебоксари

Також ви можете прочитати