Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .

06.07.2016

Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки

Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
8 оцінок, у середньому: 5,00 5)

Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .
Loading.

Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки .

Сьогодні розглянемо ще одну з альтернатив банківським кредитом: гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки. Зараз є люди, які володіють певним капіталом і заробляють тим, що надають приватні кредити. Варто брати гроші в борг у приватної особи, до яких наслідків це може призвести, і на що варто звернути увагу перед тим, як взяти приватний позику — про все це в сьогоднішній публікації.

Отже, припустимо, вам знадобилася певна грошова сума, в банки і небанківські кредитні організації ви не хочете, або ж отримуєте там відмову в кредиті. наприклад, з-за поганої кредитної історії. І тут ви берете в руки газету з оголошеннями або ж перегортаєте дошки оголошень в інтернеті і бачите оголошення на кшталт:

— Дам гроші в борг під відсотки;

— Грошові позики від приватного особи;

— Гроші в борг від приватного особи під розписку;

— Приватні кредити;

— І т. п.

Варто звертатися до таких людей? Давайте розглянемо всі основні переваги та недоліки отримання кредитів від приватного особи.

Приватні позики: шахрайство.

Відразу необхідно бути готовим до того, що переважна більшість оголошень про надання позик від приватної особи в інтернеті — чистої води шахрайство. Найчастіше «приватні кредитори» просять позичальників внести якусь суму в якості передоплати за послуги, після чого зникають.

Також вам можуть запропонувати завести електронний гаманець або пластикову карту і поповнити свій платіжний засіб на певну суму, нібито для того, щоб активувати. Потім, коли ви повідомляєте реквізити гаманця або карти своєму потенційному кредитору, він шахрайськими методами просто краде звідти гроші.

Чи ж буває так, що ви передаєте кредитору розписку про те, що зобов’язується виплатити певну суму боргу з відсотками (наприклад, електронною поштою), або взагалі укладаєте з ним нотаріальний договір, а то й договір застави чого-небудь, після чого він вам кошти так і не перераховує (не передає), а ви вже стаєте йому повинні, на вашу адресу починають сипатися реальні загрози, і підписані документи явно не на вашій стороні.

Якщо ви хочете отримати позику від приватного особи під розписку або під заставу — будьте дуже (!) уважні. У відносинах приватної позики потрібно бути ще обережнішими, ніж при отриманні кредиту в банку — в цій сфері «крутиться» дуже багато шахраїв! Обов’язково перед зверненням до приватній особі за кредитом «пробийте» його контактні дані через пошукові системи — можливо, ви побачите їх у списках шахраїв.

Де взяти гроші в борг у приватної особи?

Знайти приватна особа, що дає гроші в борг можна наступними способами:

— З приватним оголошенням в друкованих ЗМІ, або в інтернеті;

— На спеціалізованих інтернет-форумах;

— За порадою друзів або знайомих;

— Звертаючись до заможних знайомих;

— Дати власне оголошення про бажання взяти гроші в борг під відсотки під заставу або без такої).

Приватні позики: умови отримання.

Серед тих, хто не є шахраєм і не бажає «розвести» вас на гроші, а дійсно заробляє тим, що дає гроші в борг від приватного особи, кожен має право ставити свої умови. Когось буде цікавити ваші заробітки, як, за рахунок яких коштів ви плануєте повернути борг, навіщо вам ці гроші, комусь буде достатньо нотаріального оформлення договору позики, договору застави.

Відсотки за приватним позиками завжди дуже високі, кредитор «нараховує» їх, як правило, щомісяця. На сьогоднішній день вартість кредиту від приватної особи становить не менше 3% в місяць, в середньому — 5-6% в місяць, а може досягати і 10% в місяць, причому, відсотки розраховуються на всю суму боргу, а не від залишку заборгованості, як у банках.

Терміни приватних позик переважно невеликі: найпростіше отримати гроші в борг під відсотки на 1-2-3 місяці, півроку, на рік вже складніше, а на кілька років — практично нереально.

Є ще один цікавий момент: у багатьох країнах приватні позики під відсотки заборонені законодавством, людина має право зайняти гроші іншій людині тільки безкоштовно, нічого на цьому не заробляючи. Тому, коли оформлюють нотаріальний договір позики — вписують в нього вже відразу суму боргу з відсотками, при тому, що позичальник фактично отримує на руки тільки саму суму. І навіть якщо він вирішить віддати борг, наприклад, через тиждень (а проценти розраховані, наприклад, на півроку), то кредитор, згідно з договором позики, має право вимагати від нього відсотки за всі 6 місяців.

Гроші в борг від приватного особи під розписку.

Люди, що видають приватні позики під відсотки, як правило, вимагають нотаріального оформлення договору позики, тому взяти гроші в борг під розписку можна лише у виняткових випадках.

Але слід розуміти, що відповідальність за повернення отриманої суми доведеться нести в будь-якому разі, що б ви не підписували: розписку або нотаріальний договір. Тому як у разі порушення зобов’язань кредитор звернеться в кращому випадку в правоохоронні органи, а в гіршому — до представників криміналітету, з якими він може бути пов’язаний. Спілкування ні з тими, ні з іншими нічого доброго вам не обіцяє.

Якщо ви вирішили взяти приватний позики під розписку і під відсотки — завжди чітко і вчасно виконуйте свої зобов’язання по поверненню. Порушення термінів оплати тут може призвести навіть до більш сумних наслідків, ніж прострочення по кредиту в банку.

Приватні позики під заставу нерухомості.

Взяти великий кредит у приватної особи без застави навряд чи вийде. Як правило, кредитори готові видавати великі приватні позики під заставу нерухомості, причому, у сумі, в середньому, близько половини її ринкової вартості. У цьому випадку люди, які дають гроші в борг, не тільки укладають з вами нотаріальний договір застави, але і часто, щоб «підстрахуватися», забирають собі на зберігання оригінали правовстановлюючих документів на нерухомість.

З такими кредитами потрібно бути обережними втричі, адже повернути борг з такими шаленими відсотками буде непросто, а невиконання своїх зобов’язань обіцяє вам втратою даху над головою.

Повірте, з приватними кредитами під заставу нерухомості жарти погані: такі кредитори добре знають, як діяти при простроченнях в поверненні боргу і відсотків, тому відберуть у вас закладену квартиру набагато швидше, ніж це зробив би банк. Мало того, деякі з них і дають гроші в борг під заставу нерухомості з прицілом саме на такий результат подій.

Варто брати приватні позики?

Ну і на закінчення можна зробити висновок про те, чи варто брати гроші в борг у приватної особи під відсотки.

Моє тверде переконання — не варто. По-перше — дуже дорого. По-друге — дуже небезпечно. Якщо вам потрібна якась сума — краще все ж отримати її в банку або, на крайній випадок, в який-небудь мікрофінансової організації. А в цілому будь-які споживчі кредити — це в переважній більшості випадків наслідок нераціонального управління особистими фінансами і додаткове навантаження на сімейний бюджет, яка тільки буде тягнути ваш фінансовий стан вниз. Тому краще обходитися власними коштами. Але якщо ви все ж вирішите скористатися приватним позикою — будьте гранично уважні, особливо — при підписанні документів. При необхідності можна навіть скористатися допомогою юриста.

Є й інша сторона питання: а чи варто давати гроші в борг. Під відсотки, під розписку, під заставу? Про це ви можете почитати в іншій статті, перейшовши за посиланням.

На цьому все. Сподіваюся, що отримані поради захистять вас від необачного вчинку, але приймати рішення в будь-якому разі ви повинні самі. Залишайтеся на Фінансовому генії і підвищуйте свій рівень фінансової грамотності. Буду радий бачити вас в числі своїх постійних читачів!

Короткий опис статті: гроші в борг Як надаються приватні позики? Варто брати гроші в борг від приватного особи під розписку, під відсотки, під заставу? Що таять у собі приватні кредити? гроші в борг,гроші в борг від приватного особи,гроші в борг під розписку,гроші в борг під відсотки,приватні кредити,взяти приватний позику,дам гроші в борг,позики від приватного особи,приватні позики,гроші в борг під заставу,приватні позики під заставу,кредити,ризики,Управління фінансами

Джерело: Гроші в борг від приватного особи під розписку і під відсотки | Фінансовий геній

Також ви можете прочитати