Гроші в день звернення на карту. Експрес-кредит.

20.02.2017

Гроші в день звернення на карту. Експрес-кредит.

Гроші в день звернення на карту. Експрес-кредит.

У житті кожної людини виникають важкі ситуації, які вимагають негайних дій. Так, наприклад, вам конче знадобилися гроші. Якщо ви не володіє достатньою кількістю часу, щоб чекати поки банк дасть свою згоду на видачу кредиту в день звернення, а ваші друзі, колеги або близькі, у цій ситуації безсилі, то вам на допомогу тут приходить така послуга, як готівкові гроші в день звернення. Іншими словами експрес-кредит. В країнах ця послуга стає все більш затребувана. Наші громадяни вже щосили користуються день від дня. В наш час всі хочуть отримати по максимуму причому, щоб не чекати, а піти і відразу придбати бажаний товар або послугу. А зарплати, на жаль, не завжди дозволяють це зробити так швидко, як хочеться. От раніше, батьки місяцями відкладали гроші, щоб вдома з’явився пилосос або пральна машинка, ну а про машину і мови бути не могло. Щоб накопичити необхідну суму часом йшли роки. Мало хто володіє таким запасом терпіння, щоб перечекати все це час. А враховуючи інфляцію, падіння і зростання долара, і багато інших факторів, процес очікування може тягнутися нескінченно довго. Спеціально, щоб полегшити долю наших громадян і була створена послуга експрес, подумайте самі, це неймовірно зручно, коли ти не чекаєш, не збираєш, а відразу йдеш і купуєш в той же день подачі документів. Також до важливим чинникам, що приносить таку популярність і затребуваність, відноситься неймовірно проста і швидка процедура оформлення.

Якщо раніше доводилося збирати документи місяцями, маятися з різним конторам, стояти в чергах, то тут цього не знадобиться. Мінімум документів і ваші гроші. Якщо з’явиться можливість погасити позику достроково. раніше прописаного в договорі часу, то проблем не виникне. Без втрат часу і переплат ви гасіть кредит і спіть спокійно. Варто зауважити, що до недавніх пір так не можна було зробити. Отже, давайте розглянемо послугу більш детально. Для отримання не знадобиться стоси паперів і документів, набір становитиме мінімальну кількість основних документів, а залишити заяву можна і не обов’язково в банку, також це легко можна зробити в торговому центрі, магазині або салоні зв’язку.

В основному це буває, коли мова йде про придбання якого-небудь товару і при цьому терміново треба бігти в офіс. Основне поняття експрес кредиту готівкою полягає в тому, що розроблена спеціальна кредитна система, з допомогою якої можна легко отримати схвалення на отримання тієї чи іншої суми грошей. Ну і зрозуміло, тут немає сенсу, щоб становити великий набір документів. Всім відомо напевно, що кожен банк сам в праві вирішувати протягом якого часу буде прийнято рішення про видачу кредиту. Є банки, яким на прийняття такого рішення потрібна день, а то й більше, не дивлячись на це вони називають свою послугу експрес-кредитом, але це не є таким. Експрес-кредит позичальник отримує в той же день, коли він приходить за готівкою. Також існують різні варіанти видачі потрібної суми, найбільш популярним раніше вважалася видача грошей через касу банку, але в даний час найбільш сучасним і зручним способом отримання кредиту, є його безпосереднє зарахування на банківську карту клієнта.

Це неймовірно зручно тим, що ваші гроші будуть завжди під рукою, ви зможете розплатитися за будь-яку послугу, а також буде зведена до мінімуму ймовірність крадіжки ваших грошей. Серед основних плюсів виділяються наступні аспекти: висока швидкість одержання — даний вид кредиту, як правило, видається прямо в день звернення. Багато банки повідомляють, що приймають рішення тут і зараз і клієнт через п’ятнадцять хвилин йде з грошима, але в реальності це, звичайно, займе більше часу, але в межах розумного. Весь день ви, звичайно, не просидите в очікуванні потрібних грошей, але годину-інший витратити доведеться.

Не потрібні багато документів, що все зводиться лише до російському паспорту, а також копії трудової, прав, закордонним паспортом або ІПН на вибір. Бувають (але не так часто) ситуації, коли можуть попросити у позичальника довідку про зарплату за останні 6 місяців. Якщо хочете скоротити строки очікування до 1 дня, то ви зможете на місці оформити зарплатну картку того банку, де будете отримувати кредит. Процедура буде в кілька разів пройдена швидше.

У будь-якому випадку потрібно буде по можливості надати всі необхідні, а також додаткові документи, щоб без проблем і ризику несхвалення отримати бажаний кредит до 100 тис руб. Можемо навести приклад. Ось, припустимо, є дача або заміський особняк, і ви є власником. Надавши такий документ співробітникові банку, зможете розраховувати на найбільшу суму з усіх можливих. Від наявності додаткового документа залежить не тільки сума, але і величина процентної ставки. Рекомендуємо заздалегідь зібрати всі особливо необхідні доки, щоб не потрапити в незручну ситуацію і уникнути відмови. В іншому випадку, якщо все-таки отримаєте кредит, то доведеться гасити з великим відсотком. А адже можна уникнути цієї неприємної ситуації лише виконавши всі умови.

Швидкі експрес-кредити без застави

У будь-якої медалі є зворотна сторона. Також і в нашому випадку експрес-кредиту є мінуси. Їх кілька. По-перше, це завищені кредитні ставки. Наприклад, відсоток по переплаті становить 10% на відміну від звичайної ставки з звичайним терміном виконання. Може трактуватися в першу чергу тим, що за той короткий час, що відбувається процедура швидкого оформлення, клерк не в силах перевірити позичальника на чесність і порядність. Його особу також вважається до кінця не встановленою. Природно виникають сумніви, як позичальник потім не пропав разом із отриманими грошима, не погасивши потім кредит без страховки. Такі випадки, на жаль, трапляються в наш час часто-густо. Щоб убезпечити себе, банк і завищує таку ставку.

Якщо були випадки, коли доводилося подавати заяви і кредитна історія і репутація не заплямовані, а також є особливо шановані банком документи, які підтвердять, що є заможним громадянином, то ставка в даному випадку можливо буде знижена. Якщо в цьому (або якому-небудь іншому) банку раніше користувалися послугою швидких грошей і все погашали у строк або достроково, то ставка за відсотками буде найменша. До мінусів варто віднести і набір додаткових комісій і переплат. Зараз багато банків грішать тим, що стягують за видачу термінових позик високий відсоток. Будьте готові до того, що за такого виду, чим більше грошей ви візьмете, тим більше буде переплата. Тому заздалегідь радимо взяти рівно ту суму, яка вам, конче потрібна і не більше. Інакше з лишком покриєте відсоток від переплати, що, звичайно ж, неприємно, особливо, коли доводиться віддавати свої чесно зароблені гроші.

У будь-якому випадку на велику суму краще не претендувати, особливо якщо у вас з документів тільки паспорт і права, так як для банків така сума коливається від 10 тисяч рублів і до 1,5 мільйонів. Дуже просимо під час розплачуватися за мікрозайм. Усі без винятку банки суворо стежать за виплатами і, чим більше йде прострочення платежу, тим вище набігає пенні. Якщо ж кредит і зовсім не погашений, то суворого покарання аж до судового розгляду з усіма наслідками, не уникнути. Виходячи з усього перерахованого вище слід зазначити, що перед тим як звертатися за послугою експрес-кредиту потрібно запам’ятати кілька правил. По-перше, повинні точно знати, скільки грошей збираєтеся взяти в кредит у банку, по-друге, важливо мати можливість його погашення в термін. По-третє, приготуватися до чималого відсотку. Ну, а наостанок необхідно походити по різним банкам, з’ясувати на яких умовах вони готові вам допомогти і лише після цього вже остаточно зупинятися на тому чи іншому банку.

Короткий опис статті: гроші на карту в кредит

Джерело: Гроші в день звернення на карту. Експрес-кредит.

Також ви можете прочитати