Грудня 2008, Робота на дому в інтернеті

07.07.2016

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ В ІНТЕРНЕТІ і ВДОМА
Як заробити на файлообмінниках зі свого компа або робота на depositfiles

Грудня 2008, Робота на дому в інтернеті

Думаю Ви чули і не раз про depositfiles і багато з вас качали через нього книги, музику, фільми, картинки, проги, журнали і т. д. І я теж чула, але мені завжди було лінь вивчати умови роботи і я думала там навряд чи можна заробити. Але днями з’явилася вільна хвилинка і я всетки зарегилась. Мені цей ресурс знадобився для іншого свого блогу. І він відразу ж мене порадував нарахуваннями денюжек. Грошенята, грошики, як ж я їх люблю. Так, я корислива! А ви ні?Так без грошей нудно жити!

Ну так ось, начитавшись інфи в інеті про depositfiles мені відразу прийшла в голову купа ідея для заробітків.

Почну з банальностей. Як там можна заробляти. От дивіться, ви закачуєте на цей сайт свої файли і розміщуєте на якомусь сайті посилання для скачування. Люди скачують ваш файл, а вам за це гроші! Платять 5 доларів за 1000скачиваний. Але якщо ви показуєте дуже хороші результати, то для вас тарифи підвищуються до 30долларов за 1000скачиваний.

Хочете подивитися ка це працює? Ось вам посилання, туди я закачала одну пісню. Яку-не скажу! Я її дуже люблю. Вона всім подобається. І современоой молоді в тому числі. А особливо тим, хто виріс в кінці 90-х. Нещодавно була в Москві і почула її, аж за серце вхопила ностальгія, помітила, що її реглуярно крутять по радіо і тб, і мені дуже захотілося закачати її собі на мобільник, тепер вона стоїть у мене на дзвінку. Клацніть на посилання і качайте. Потім з копма ви зможете закачати її собі на телефон.

Ось і все! Точно так само ви можете зареєструватися і завантажити собі цю пісню на аккаунт і дати посилання на какм те сайті, а за скачування іншими людьми отримувати гроші.

зверніть увагу, що посилання для скачування ви можете розміщувати тільки на сайтах, форумах і т. п. не Можна послати її по емейлу. Ні, ви звичайно зможете послати запрошення пройти по посиланню, але не саму посилання, а то гроші Вам не зарахують.

Наприклад, можна розмістити посилання на якомусь відвідуваному форумі. Можна запропонувати скачувати музику, картинки, фільми, програми, ну, загалом на початку я вже казала що зазвичай звідти скачують.

Я от, наприклад, збираю на компі багато всяких картинок з в’язання. Я просто хом’як! Ось дивіться як я застосувала свою погану звичку захаращувати комп. Я відкрила блоги за певними темами і пропоную людям завантажувати свої колекції фоток. Ось вам приклад блогу про в’язання беретів http://beretiki.blogspot.com/2008/12/blog-post_27.html Я взяла папки з описами в’язання беретів на своєму компі(давно збирала їх по інету), зробила її архівом, щоб вона була одним файлом, закачала її на depositfiles і розмістила посилання на її скачування на своєму блозі. Бачите як все просто. І ви теж так можете! Блог створити зовсім не важко! Нарпімер, на blogger.com (як у мене) На це буде потрібно 5 хвилин, а скільки користі. Інша справа-як залучити народ на свій блог, але тут треба вже застосувати кмітливість. У когось з вас, можливо, є розкручені блоги, сайти, а кого ні. Іноді досить грамотно назвати блог і писати в ньому повідомлення кожен день щоб люди йшли на нього з пошуковиків. Ось як у мене, запит «в’язання беретів» зараз популярний і як мінімум 10человек на день з пошукових систем мені забезпечені(можете лічильник там глянути).

Так само ви можете розміщувати посилання на повідомлення в своєму блозі на соцзакладках з написом, наприклад, ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО МЕЛОДІЮ MP3 або ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО таку-то КНИГУ. А ще краще можете завести на сайті «Однокласники» групу «Качаємо безкоштовно» і дозволити до неї приєднуватися кому завгодно. Кожен раз розміщуючи на своєму блозі посилання з новим файлом, ви будете робити оголошення в своїй групі, що у вас новий файл для скачування і даєте посилання на повідомлення свого блогу. Це, до речі, дуже реальний варіант, тому що у нас народ обожнює качати безкоштовне(музику, фільми) і приєднуватися до вашої групи будуть кожен день і ви не помітите, як ваша група разростется до декількох тисяч сама по собі. Так і блог свій розкрутіть і будете заробляти.

Інше питання де брати інфу для скачування. В інеті звичайно. Музику я зазвичай качаю тут tutmp3.net або hateaboutyou.com

Книги, журнали.Ось подивіться, наприклад, сайт mirknig.com Ось вам 2-й типовий приклад як люди заробляють на скачування! Звідти можна качати. А можна просто назбирати фоток по інету по якійсь темі і викласти в одному файлі. Ну, наприклад, тема яка мало кого залишить байдужим «100 найкрасивіших дівчат світу», «10самых дорогих фотомоделей світу» або «Всі учасниці конкурсу «міс світу 2008»

загалом, тему можна вибрати будь-яку, дерзайте. Зараз багато хто на цьому підробляють. А деякі струму цим і займаються. Я ж вам просто пропоную це як один з варіантів підробки. Йдете по посиланню depositfiles. реєструєтеся, а далі вже пробуйте ?? Удачі!

Короткий опис статті: робота в інтернеті на дому

Джерело: грудня 2008 — Робота на дому в інтернеті

Також ви можете прочитати