Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями . Бізнес портал Москви, новини

20.02.2017

Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями

Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями . Бізнес портал Москви, новини

Для побудови прибуткового бізнесу не завжди потрібен солідний капітал. Іноді достатньо мінімальних вкладень і працьовитості. Звичайно, лише поодинокі стартапи приносять своїм розробникам мільйони, проте, розраховувати на пристойний дохід, якого вистачить для життя, можна і від малого бізнесу. Головне-правильний підхід. Так, наприклад, продаж будь-якого товару, будь то продукти харчування або карбонова тканина. буде приносити прибуток, якщо грамотно визначити цільову аудиторію.

Робота на торгових майданчиках

Всі магазини, по суті, є посередниками. Так чому б цю функцію не виконувати вам? Знайдіть постачальника з хорошими умовами і запропонуйте товар споживачам. Зручно подібним чином працювати на торгових майданчиках, приміром, на Авіто. Тут перепродувати можна що завгодно, починаючи з дитячого одягу, закінчуючи епоксидним клеєм Fibarm Resin .

Агенція свят

Для організації такого бізнесу треба мати як мінімум талант. Якщо істотних вкладень ви не плануєте, то роль режисера, сценариста і навіть ведучого будете грати самостійно. Такий рід діяльності підійде для людей активних, творчих.

В цьому бізнесі головне – репутація. Має сенс організувати 5-10 заходів за мінімальною ціною.

Рекламне агентство

Для початку включіть в штат 2-3 людини, а офіс влаштуйте прямо в квартирі. Від вас буде потрібно тільки креатив і знання комп’ютерного дизайну. Всі наявні засоби краще вкласти в рекламу, перші клієнти швидко окуплять витрати.

Вантажоперевезення

Застосувавши просту арифметику, можна підрахувати, що навіть вантажний автомобіль в кредит приносить мінімальний прибуток. Це за умови його середньої завантаженості, зарплати водія і банківських внесків. Такий бізнес почне приносити стабільний прибуток після виплати вартості машини, зате великих вкладень не потрібно.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом Для побудови прибуткового бізнесу не завжди потрібен солідний капітал. Іноді достатньо мінімальних вкладень і працьовитості. Звичайно, лише поодинокі стартапи приносять своїм розробникам мільйони, бізнесу, вкладень, можна, прибуток, пристойний, розраховувати, життя, вистачить, малого, якого, дохід, Головне, побудови, Такий, потрібно, приносити, правильний підхід, однак, торгових

Джерело: Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями » Бізнес портал Москви — новини бізнесу

Також ви можете прочитати