Ідеї для бізнесу з невеликим стартовим капіталом або без нього

20.02.2017

Ідеї для бізнесу з невеликим стартовим капіталом або без нього |

Ідеї для бізнесу з невеликим стартовим капіталом або без нього

Дуже багато людей, які прагнуть свободи і гарного заробітку, шукають способи підвищити свій добробут. Але не всім легко знайти заняття по душі. Адже хочеться, щоб річ не просто гроші приносило, але і радувало, не перетворившись у важку щоденну каторгу, на яку йдеш тільки тому, що гроші в гаманці закінчуються.

Починаючому бізнесменові важлива також можливість відкрити справу з мінімальним стартовим капіталом або взагалі без нього. Другий варіант, звичайно, складніше в реалізації, щоб розкрутитися в цьому випадку потрібно більше зусиль і часу. Тому багато хто воліє все ж накопичити певну суму грошей для старту або взяти в кредит.

Зі стартовим капіталом можна відкрити свою перукарню або салон, майстерню по ремонту взуття або пошиття одягу, встановити термінал для прийому платежів, або відкрити невеликий магазин, що продає товари, без яких населенню просто не обійтися (побутова хімія, косметика, продукти…). Для деяких з перерахованих видів бізнесу навіть необов’язково наймати співробітників. Починаючий підприємець може все робити сам або взяти в допомогу одного-двох чоловік.

Але якщо стартового капіталу немає і не передбачається? Тоді доведеться добре подумати і знайти щось оригінальне. Прикладом такої ідеї може служити оформлення подарункових кошиків. Прийшла така ідея, звичайно, з Заходу, але непогано прижилася і в Росії. Подарункова корзина — це красиво і цікаво оформлений подарунок, нерідко для корпоративних клієнтів, а також на особливо урочисті випадки (весілля, народження дитини, ювілеї тощо). Кожному з нас хочеться, щоб наш подарунок виділявся із загальної маси і не просто привернув увагу, але й надовго запам’ятався. На цьому й грунтуються люди, які відкривають подібний бізнес.

Ще одна цікава ідея, яка враховує розвиток сучасних технологій — платні онлайн консультації. Якщо у вас є комп’ютер, інтернет і скайп з навушниками цього більш ніж достатньо для початку. Як правило, і купувати нічого не потрібно додатково. Залишається тільки продумати, які консультації ви можете давати.

Якщо у вас є своє авто, ви можете запропонувати клієнтам доставку, причому як приватним особам, так і організаціям. Звичайно, більш прибутково працювати з компаніями, яким часто потрібно доставити товар куди-небудь. В цьому випадку вам знадобиться навіть не стільки авто або стартовий капітал, а вміння знаходити контакт з людьми, домовлятися з транспортними компаніями і зістиковувати все в часі.

Але що б ви не збиралися відкрити — мережа платіжних терміналів, перукарню, сауну або службу доставки, подумайте про те, хто ваш клієнт? Кому потрібні ваші послуги? Як ви інформуєте людей про них? Прорахуйте початкові витрати. Адже навіть якщо ви почнете роботу на дому, не наймаючи працівників, вам потрібно вкластися, як мінімум, в рекламу. І значить, в будь-якому разі, бізнес-план, де все прораховано і враховано, просто необхідний.

Сподобалося? Поділися з друзями. )

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом Багато людей, які прагнуть свободи і гарного заробітку, шукають способи підвищити свій добробут. І перше, що спадає їм на розум — відкрити свою справу. Але де взяти Бізнес ідея

Джерело:
Ідеї для бізнесу з невеликим стартовим капіталом або без нього |

Також ви можете прочитати