Книга про 10 способів, як розбагатіти з нуля. . Блог Руслана Шакірова

20.02.2017

Книга про 10 способів, як розбагатіти з нуля.

Привіт!

Книга Роберта Аллена «Множинні джерела доходу» справді оповідає про те, як розбагатіти з нуля і дійсно застосовна не тільки в США і Європі, але і в Росії.

Книга про 10 способів, як розбагатіти з нуля. . Блог Руслана Шакірова

Роберт Аллен — шанований у США бізнесмен та інвестор, який отримує доходи від інвестицій у традиційні компанії, нерухомість, інформаційного бізнесу, в добавок до всього… займається разом з дружиною бізнесом МЛМ ! Цим, наприклад, він сильно відрізняється від іншого Роберта — Роберта Кійосакі. який не будує структури, а тільки пише про переваги цього бізнесу.

Придбати ліцензійну гру «Грошовий потік» російською мовою

У своїй книзі Роберт пише тільки про особисто перевірених методиках. Зі сторінок свого шедевра він постає перед нами як бізнесмен, який володіє корпораціями, інвестор, який знає куди інвестувати і має потужний портфель цінних паперів і навіть як інтернет-підприємець, яка просуває і багаторівневі партнерські програми.

Як розбагатіти з нуля, використовуючи мене особисто.

до Речі. багато в чому завдяки саме цій книзі я в свій час почав простий бізнес. Почав з нуля. І зараз я користуюся плодами свого рішення: гарні доходи і навіть німецький автомобіль за рахунок компанії. У вас теж може вийти, тому що зараз я запрошую наполегливих, навіть впертих людей, стати моїм бізнес-партнером у німецької компанії LR.

Короткий опис статті: як розбагатіти в селі

Джерело: Книга про 10 способів, як розбагатіти з нуля. | Блог Руслана Шакірова

Також ви можете прочитати