Кращі способи заробітку грошей в інтернеті

11.07.2016

Кращі способи заробітку грошей в інтернеті

Кращі способи заробітку грошей в інтернеті
Привіт, друзі. Мені останнім часом стало надходити не мало питань про те, як заробляти хороші гроші в інтернеті. Звичайно, для всіх поняття «хороші гроші» буде різним. Але мова йде про такі способи заробітку, коли можна з часом поміняти на них свою основну роботу. І я вирішив виділити всі самі кращі способи заробітку грошей в інтернеті і розповісти про них в даній статті. Отже, почнемо:

Кращі способи заробітку грошей в інтернеті

Спочатку я ще раз хочу сказати, що мова тут піде тільки про такі способи заробітку, які можуть приносити хороший стабільний дохід. Жодних кліків, лайків, рефералів, та іншої дрібниці! Тільки дохідні способи заробітку грошей в інтернеті. А скільки саме можна заробляти, читайте для кожного способу окремо нижче. Спочатку перерахуємо всі способи, а потім поговоримо окремо про кожного:

— Розсилка

— Власний сайт

Всі перераховані способи. Якщо в процесі моїх досліджень будуть з’являтися нові перевірені способи заробітку хороших грошей в інтернеті, то ця стаття обов’язково поповниться цими способами заробітку. А тепер давайте перейдемо до подробиць:

Фріланс

І зараз натовп мало знаючих людей скаже «Туфта!». А значить, вони дійсно мало знають. Фріланс в наш час все більше і більше набирає популярність. Ви можете прямо зараз подивитися на скріншотах в окремій статті, скільки зараз професій фріланса. затребуваних на ринку. Практично кожен зможе знайти для себе роботу і заробіток. А в цьому вам допоможуть біржі фрілансу. які зводять замовників і виконавців. Так вам простіше буде отримати замовлення.

І давно вже пора відкинути стереотипи про те, що фріланс – це написання статей або якесь малювання або т. п. Давно пора вже мислити більш глибоко. В залежності від ваших навичок і від тривалості роботи, ви можете заробляти фрілансом практично необмежену кількість грошей. Це дійсно так! Щоб у всьому розібратися швидше, я рекомендую відвідати рубрику даного сайту «Як стати Фрілансером «. Там ви знайдете всі подробиці цього заробітку.

YouTube

Заробляти гроші на YouTube зараз взагалі стає нормою. Знімайте відео, викладайте їх на YouTube, підключайте партнерку і заробляйте гроші. Подробиці даного виду заробітку ви зможете легко знайти в статті про те, як заробляти на партнерці YouTube. яка знаходиться на даному сайті.

Про суму зароблених грошей теж не можна говорити однозначно. Тут буде все залежати від популярності ваших відео, від кількості переглядів, від кількості передплатників, від кількості популярних відео на вашому каналі і т. д. Але якщо б грошей це приносило мало, то я б не став про це говорити в цій статті!

Соціальні мережі

Відразу скажу, що мова тут йде тільки про активних групах, наприклад, ВКонтакте. Про те, як заробляти на групі Вконтакті я вже говорив. Можете прочитати про це в статті за посиланням. Тут коротко: набираєте активних учасників групи (або передплатників) і заробляєте гроші на рекламних постах, засланнях і т. д. В середньому один активний учасник групи буде приносити 1р. в місяць. Якщо у вас буде 30 000 активних учасників, то ви будете заробляти близько 30 000 в місяць. А якщо ваша група буде користуватися «шаленій» популярністю, то самі рахуйте, скільки можна заробляти.

Але ще раз хочу підкреслити, що учасники повинні бути активними, тобто вони повинні відвідувати вашу групу, а не просто в ній перебувати. Купувати передплатників не раджу – це результату практично не дає!

Ігри

Тут відразу потрібно зрозуміти, що не на всіх іграх можна реально заробляти! Поки, на даний момент, я вважаю, що нормальні гроші можна заробляти тільки на двох іграх: покер і Епоха Клонів. Не скажу, що це так на 100%, т. к. є і інші ігри на гроші. на яких можна добре заробляти, але ОСОБИСТО я ще не встиг їх освоїти повністю, можу судити лише по численним позитивним відгукам, великим часом існування цих ігор, безліччю гравців та іншим нюансам. А в обох перевірених мною особисто іграх теж є свої «АЛЕ», про які треба сказати:

  1. В Епоху Клонів треба вкладатися. Звичайно, можна заробляти і без вкладень, але можуть піти роки, поки ви почнете нормально заробляти в цій грі без вкладень. Тому треба вкладатися. А відео уроки по цій грі ви можете знайти в рубриці «Заробляти в грі Епоха Клонів «.
  1. На покері можна дуже добре заробляти. Тисячі мільйонерів по всьому світу заробляють свої гроші виключно на покері. Але тут є великий ризик програшу всіх ваших грошей, якщо ви не вмієте добре грати. Для гри в покер я рекомендую сайт PokerStars (ось посилання на відео. як там правильно зареєструватися), там же ви зможете навчитися грати в покер. Але завжди пам’ятайте про небезпеку програшу і не ризикуйте всім, що у вас є.

Є ще кілька способів заробітку на іграх і кілька ігор для заробітку, про які я вже розповідав у статті «Як реально заробляти на азартних іграх «. Там немає ніяких розлучень. Тільки реальні способи. Але завжди потрібно пам’ятати, що азартні ігри – це азартні ігри! Мудрість, блін))). Не потрібно намагатися обдурити когось, швидше обманитесь самі! Заробляйте чесно!

Розсилка

Ви знаходите передплатників, розсилаєте їм листи, куди можна прикріплювати рекламу і т.д. Ну, це дуже коротко і просто. Всі подробиці читайте в статті про те, як заробляти на розсилці. де ви так само і відео про це знайдете.

Власний сайт

Я вважаю це найприбутковішим видом заробітку, адже він вміщує в себе практично всі перераховані вище способи і додає ще всі способи заробітку на сайті, які ви можете знайти в рубриці «Заробіток на сайті «. Тобто власний сайт може приносити куди більш високий дохід, ніж щось одне. Адже тут можна заробляти на:

+ До самого заробітку на сайті додаємо заробіток на фрілансі, т. к. можна отримувати більше замовлень і більш дорогі замовлення, адже ваш сайт може стати ще і вашим портфоліо або майданчиком для портфоліо і т. д.

+ Додаємо заробіток на YouTube, тобто ті ж самі відео можна ще й на своєму сайті розміщувати і отримувати додатковий трафік і додатковий дохід сайту і каналу YouTube.

+ Додаємо соціальні мережі, оскільки можна створити групу свого сайту або сайт по своїй групі і збільшити свій дохід.

+ І додаємо розсилку, т.к. на власному сайті можна ще набирати передплатників.

А скільки можна заробляти на власному сайті тепер прикиньте самі. Якщо ви хочете навчитися створювати сайти, розкручувати їх і заробляти на них хороші гроші, то всю необхідну інформацію про це ви легко знайдете на цьому реаліті блозі. Все на відео уроках, тому вам буде дуже просто у всьому розібратися. Просто робіть так само, як на відео…

Корисне

Все ж я рекомендую вам почати з вибору теми вашого майбутнього сайту і починати створювати свій сайт. Не просто задуматися про це, а почати. Рекомендую подивитися відео у статтях: «Навіщо потрібен сайт» і «На яку тему створити сайт, щоб швидше і найбільш точно визначитися з темою і вашим подальшим напрямком. Так само я можу продати вам одну зі своїх бізнес-ідей недорого (звертайтеся в личку).

Не соромтеся задавати питання в коментарях до даної статті. Я постараюся допомогти вам у всьому розібратися. Сподіваюся, що запропоновані кращі способи заробітку в інтернеті вам підійдуть, і ви будете надалі заробляти хороші гроші на якомусь з цих способів, або на всіх одразу, як роблю це я.

Короткий опис статті: способи заробітку грошей в інтернеті з часом поміняти на них свою основну роботу. І я вирішив виділити всі найкращі способи заробітку грошей в інтернеті та розповісти про них в даній статті Найкращі способи заробітку грошей в інтернеті,кращі способи заробітку грошей,кращі способи заробітку,кращі способи заробітку в інтернеті,способи заробітку грошей в інтернеті,способи заробітку грошей,способи заробітку в інтернеті,способи заробітку,заробіток грошей в інтернеті,заробіток грошей

Джерело: Кращі способи заробітку грошей в інтернеті

Також ви можете прочитати