Куди краще вкласти гроші в 2016 році? У що вкладати вигідно?

11.07.2016

У що вкласти гроші в 2016 році?

Зміст:

Зараз з’явилося досить багато різних інвестиційних інструментів, тому якщо у вас є вільні кошти, то їх обов’язково потрібно вкладати, щоб вони приносили дохід, а не знецінювалися. Щоб вам було простіше визначитися, куди вкласти гроші ми написали цей огляд. Читайте і вибирайте, що підійде саме вам.

Банківські вклади

Банківські депозити — це найочевидніший і безпечний варіант зберігання вільних коштів. До 2015 року цей спосіб вкладення грошей був не дуже цікавий з причини низької прибутковості. Банки заробляли на кредитах, відчували себе впевнено та пропонували в середньому 9% річних за депозитами. У зв’язку з кризою все змінилося і цей вид вкладень став більш цікавий. Банкіри потрапили в дуже складну ситуацію з 2-розум причин:

  1. Збільшилися прострочення за кредитами, так як багато бізнесмени втратили бізнес у зв’язку падінням рубля;
  2. Центробанк підвищив ключову ставку, що призвело до суттєвого підвищення ставок за кредитами. Багато банки взагалі призупинили видачу кредитів, так і попит на них впав у зв’язку з підвищенням ставок;

Все це призводить до того, що у банків не вистачає грошей, адже їх основний дохід — це кредити. Щоб залучити кошти населення банкіри піднімають ставки за депозитами. Зараз вони доходять до 22%, що, погодьтеся, досить не погано. Скориставшись формою на нашому сайті ви завжди можете підібрати самий вигідний вклад у вашому місті. Потрібно тільки визначитися з сумою та строком, на який ви готові з нею розлучитися.

З 2015 агентство по страхуванню внесків підняло суму виплати у випадку банкрутства банку до 1 400 000 рублів.

Якщо у вас не велика сума і ви не хочете з нею розлучатися на тривалий термін, так як гроші можуть знадобитися в будь-який момент, то зберігайте їх на дебетових картах з нарахуванням відсотків. Відсотки нараховуються щомісяця на мінімальний залишок і доходять до 16% річних.

ПАММ вклади

ПАММ-вклади — це ще один інструмент, куди можна вкласти гроші в 2015 році і отримувати пасивний дохід. Суть його в наступному: через компанію брокера ви і інші інвестори інвестуєте кошти на спеціальний ПАММ-рахунок, яким керує досвідчений трейдер. Він намагається примножити Ваші кошти, торгуючи валютою на ринку форекс. Прибутковість даного інструменту в середньому 50% річних, якщо ви правильно виберете трейдера.

Мінімальна сума, яку можна вкласти починається від 10$, але щоб дохід був відчутний краще вкладати від 1000$ і більше. Виводити прибуток можна в кінці торгового періоду (від 1-ої до 4-х тижнів в залежності від умов трейдера). Тобто прибуток ви можете виводити як мінімум раз на місяць.

Одним з найпопулярніших і надійних брокерів є компанія Alpari. Зараз на ринку досить багато і інших, але не торговельні ризики цих компаній досить великі. Найнадійніших з них ми додамо в розділ ПАММ-інвестування .

Ви можете не тільки вкладати в ПАММ-рахунки, але й самі спробувати торгувати на валютній біржі. Однак, це зовсім не просто, і потрібно володіти певними знаннями і досвідом, щоб бути в плюсі. Навіть серед професійних трейдерів не більше 5%, хто з року в рік торгує «плюс».

Детальніше про ПАММ інвестування ->

Нерухомість

Ще одним варіантом куди вкласти гроші є нерухомість. Насправді ці вкладення не найбільш вигідні з точки зору прибутку, зате дуже надійні. Нерухомість як правило потроху дорожчає з кожним роком. Крім того, ви можете здати її в оренду, проте окупність таких вкладень досить довга. Ну, наприклад, ви купили квартиру за 2 000 000 і здаєте її за 15 тис/міс (180 000 руб. в рік). Таким чином, окупність становитиме 11 років. У комерційної нерухомості окупність звичайно трохи швидше, але і вартість її в рази більше. Крім того, слід пам’ятати, що ви просто можете не знайти орендаря (особливо під час кризи) і ваш актив перетвориться в пасив, адже вам буде потрібно платити комунальні платежі зі своєї кишені. У 2015 році даний вид інвестицій не дуже цікавий, адже просто вклавши 2 000 000 в банк, ви отримаєте 440 000 руб. на рік за ставкою 22% річних.

Однак, якщо ціни на нерухомість сильно впадуть, можна вигідно купити, якщо дозволяють кошти.

Акції

Як правильно вкласти гроші в акції? Для початку давайте розберемося, що таке акції. Акція — це цінний папір, купивши яку ви можете брати участь у діяльності компанії — отримати право голосу і право на частину прибутку (дивіденди). Підприємства випускають їх, щоб збільшити капітал. За акції компанії отримують готівкові кошти, які йдуть на розвиток. Щоб продати акції, вони виставляють їх на біржі, де їх може придбати будь-який бажаючий через професійного учасника фондового ринку — так званого брокера. Прикладом брокера, який надає цю послугу може служити компанія Фінам.

Ціни на акції постійно змінюються, відповідно ви повинні купити їх дешевше і продати дорожче. Вам потрібно розуміти сигнали ринку і знати які акції краще купити в даний момент. Якщо ви помилитеся і ціни на акції впадуть, то втратите гроші. Таким чином, для даного виду інвестицій потрібно володіти необхідним набором знань і даний вид заробітку не можна назвати пасивним.

Зазвичай акції, це довгострокові інвестиції, так як ціна на них зростає або знижується дуже повільно, однак, під час кризи ціни можуть стрибати дуже сильно і на цьому можна добре заробити при правильному підході. Давайте подивимося на динаміку акцій Газпрому наприкінці 2014-початку 2015-ого року.

Як видно з графіка 31 грудня 2014 ціна сильно просіла, а вже менше ніж через місяць була вище колишньої. Таким чином, якщо ви бачите, що ціна дійшла до свого мінімуму і починає розгортатися, можна спробувати на цьому заробити. Але все ж, без спеціальних знань про те, що впливає на ціну тих чи інших акція краще не ризикувати, адже тоді ви по суті будете діяти на удачу.

Валюта

Ну з валютою в 2015 році все зрозуміло. Ті хто встиг купити долари або євро за курсом 37 і 45 рублів відповідно — подвоїлися. Хто не встиг — той запізнився. Зараз купувати долари або євро сенсу вже немає, так як курс швидше за все буде скоригована в меншу сторону і ви тільки втратите на цьому.

Сайти

Сайти це теж хороший варіант, куди вкласти гроші. Є багато способів монетизації сайтів:

  1. Продаж товарів і послуг;
  2. Продаж посилань з сайту;
  3. Контекстна реклама;
  4. Партнерські програми.

Якщо ви не розбираєтеся в розробці сайтів, але є вільні кошти, можете просто купити сайт з доходом на біржі http://telderi.ua/. Зазвичай сайти продають за 2 роки окупності, тобто якщо сайт приносить, наприклад, 10 000 рублів то його вартість буде в районі 200 — 250 тисяч рублів.

Куди краще вкласти гроші в 2016 році? У що вкладати вигідно?

Якщо хочете заощадити гроші, але у вас багато вільного часу, то є другий шлях. Ви можете самі навчиться заробляти на сайтах і вкладати гроші в розробку власного проекту. Природно вам не треба самому малювати дизайн або програмувати. Все це повинні робити найняті люди. Вам же необхідно в основному розібратися в пошуковій оптимізації, щоб зробити проект, який полюблять пошукові системи. Давайте трохи докладніше про кожен спосіб монетизації сайтів.

Сайти під продаж товарів і послуг

По суті, це розробка інтернет-магазину з якимись товарами або послугами — самий складний і ризикований варіант вкладення в сайти. Конкуренція між інтернет-магазинами зараз величезна і якщо у вас немає хорошого бюджету і ви новачок в цій справі, то цей варіант вам точно не підходить. Шукайте інші варіанти, куди вкласти гроші.

Сайти під продаж посилань

Щоб продавати посилання з сайту тимчасові або вічні потрібно, щоб у сайту були хороші показники ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) і PR (Page Rank). Крім того, повинно бути пристойну кількість сторінок (від 100) і більш менш нормальний дизайн. Якщо ви будете робити сайт з нуля, то для отримання цих показників вам буде потрібно не менше року.

Контекстна реклама і партнерки

Щоб заробляти на контекстній рекламі або партнерських програмах вам потрібен хороший трафік на сайті. Хороший — це від 1000 відвідувачів на добу. Щоб досягти таких показників, ви повинні добре розбиратися в пошуковій оптимізації та грамотно зробити сайт, скласти семантичне ядро і написати оптимізовані під ключові запити тексту. Нюансів дуже багато і якщо підете цим шляхом, доведеться багато чому вчитися. Якщо часу навчається немає, то просто купуйте на біржі, але бажано перед покупкою проконсультуватися з експертів у цій галузі, щоб вас не обдурили.

Дорогоцінні метали

Дорогоцінні метали, такі як золото, срібло, платина і паладій можна купити в злитках. Таку можливість надає Ощадбанк і ряд інших банків, які мають право на здійснення цієї діяльності. Золото зазвичай рік від року потроху зростає в ціні і часто інвестори під час кризи перекладають свої кошти з акцій в золото, щоб захистити від падіння, а коли ситуація стабілізується знову йдуть у більш вигідні інвестиції. Якщо подивитися на динаміку цін на золото в 2014 — 2015 року, то ми побачимо, що на початку кризи вони сильно просіли, але зараз вони вже трохи вище, ніж були на початку 2014 року. На нашому сайті ви можете почитати докладніше про те, як вкласти гроші в золото .

Куди краще вкласти гроші в 2016 році? У що вкладати вигідно?

Бізнес

З точки зору можливого доходу створення власного бізнесу-це мабуть найкращий варіант, однак він і найскладніший. Не факт, що вкладені гроші повернуться. Дуже багато залежить від ваших особистих якостей. Тут насправді три можливих варіанти:

Якщо ви виберете варіант відкриття бізнесу по франшизі, то рекомендую відвідати розділ нашого сайту http://выгодный-вклад.рф/franchises. де зібрано величезну кількість різних видів франшиз, або відразу ж скористатися зручною формою пошуку, яка розташована нижче.

Короткий опис статті: вкласти гроші Зараз існує величезна кількість інвестиційних інструментів і ми підготували для вас огляд, щоб ви знали куди вкласти гроші в 2016 році. вкласти гроші вкладати вигідно 2015 2016 правильно

Джерело: Куди краще вкласти гроші в 2016 році? У що вкладати вигідно?

Також ви можете прочитати