Куди можна вкласти невеликі гроші і куди їх вкладати не треба

02.10.2014

Куди можна вкласти невеликі гроші і куди їх вкладати не треба

5 прикладів куди можна вкласти невеликі гроші і 5 прикладів куди їх вкладати не треба

У житті кожної людини настає момент, коли в сімейному бюджеті накопичилася якась сума, нехай навіть зовсім невелика. І тоді Ви починаєте задаватися питанням, як розпорядитися цими грошима, щоб витягти з них вигоду?

багато Варіантів. Хтось витрачає ці гроші на покупки, хтось відкриває рахунок в банку, але по-справжньому серйозно до цього питання, мало хто підходить. Це зрозуміло. Якщо людина управляє великим капіталом, наприклад своєї компанії, то він, швидше за все, вдасться до послуг фахівців фінансового ринку. А звичайним людям, доводиться самим приймати такі рішення. Давайте розберемо, куди можна вкласти невеликі суми, а куди їх вкладати точно не треба.

П’ять прикладів куди можна вкласти невеликі суми грошей

А якщо сума не така вже велика? Гроші накопичуються з великими труднощами, і втратити їх боїться кожен. Однак це не означає, що варіантів немає. Ось кілька простих порад, куди вкласти невеликі гроші.

    РСЭ (Реальний Сектор Економіки). Більшість компаній і підприємств на сьогоднішній день створюються у вигляді акціонерного товариства. Чималий відсоток цих компаній потребує грошових вкладень. І багато з них будуть раді кожному, хто бажає інвестувати свої кошти для подальшого заробітку. Якщо сума, яку ви хочете вкласти, невелика, то можна знайти невелику компанію прямо у вашому місті. Своїм внеском ви допоможете розвитку компанії і, через певний час, доходи від дивідендів набудуть цілком відчутні розміри. Варіант вкладення в інтернет-бізнес з кожним днем стають все більш популярним. Інтернет-компаній, так званих стартапів, стає все більше. Якщо ви не можете визначитися з вибором відповідного варіанту, ви завжди можете вдатися до допомоги спеціалізованих бірж, де існує рейтинг стартапів. Зрозуміло, подібне вкладення не принесе моментальної вигоди. Успіх стартапу безпосередньо залежить від кількості інвесторів, тому, поки компанія збере достатню аудиторію, пройде якийсь час. Тим не менш, подібні вкладення сьогодні набувають все більшої популярності серед населення. Так само, на сьогоднішній день, поширене вкладення в яку-небудь нерухомість. Це не дивно, адже ціни на квартири і землю постійно зростають. Навіть якщо щось піде не так, як ви хотіли, нерухомість ви завжди можете перепродати. Але так як ми говоримо про невеликі суми грошей, то вам підійде такий варіант, як спільне вкладення. Ви можете знайти таких же охочих вкласти невеликі суми і спільно придбати приміщення, для здачі його в оренду. Вкладення коштів у банк. Хтось скаже, що банківський відсоток низький, інфляція буває вище, і з невеликих сум заробіток буде копійчаний. Не звертайте уваги, ці люди просто нічого не розуміють в інвестуванні. Постійне інвестування невеликої частини свого доходу, за кілька років приведе вас до цілком пристойними результатами. Що для цього треба? — лише кожен місяць інвестувати частину своїх щомісячних доходів, припустимо 10%, на поповнюваний рахунок з капіталізацією відсотків за вкладом. Ви так само можете інвестувати свої кошти в своє власне майбутнє. Можна вкластися в гарну освіту для себе або в престижні курси. Або, наприклад, купити якусь техніку, яка в подальшому може приносити дохід, наприклад 3-д принтер .

П’ять прикладів куди не треба вкладати гроші

Ми живемо у світі маркетингу і реклами, де з усіх боків нам пропонують віддати свої гроші на всілякі, нібито вигідні пропозиції, для швидкого збагачення. Куди не варто вкладати свої гроші?

    Форекс. В кожному місті на білбордах, в газетах, в інтернеті, та скрізь врешті-решт, реклама буквально кричить про нібито вигідних вкладень на форексі. Причому картини малюються виключно райдужні. Вам пропонують самим стати трейдером, і вас для цього за оплату навчать ним бути; пропонують вкласти гроші в успішного трейдера, і вам навіть нададуть його; пропонують вкластися в памм-рахунку, тобто в колективний рахунок керований одним або кількома трейдерами, і вам розкажуть, в який саме памм-рахунок треба віддати свої гроші… Все це вам не нагадує прислів’я про безкоштовний сир і мишоловку? Просто згадайте хоча б одного відомого вам форекс трейдера (ну крім Джоржа Сороса, на якого працює купа людей з його особистого хедж-фонду), або пошукайте їх у всіляких рейтингах найбагатших людей — ви їх не знайдете. Зате знайдете купа програвся і втратили свої гроші і час. Пропозиції в інтернеті купити всілякі бонуси, а простіше — команду «бабло», і швидко розбагатіти. Якщо це так вигідно, то навіщо вони тоді це чудо продають? Інвестиційні проекти з великим відсотком прибутковості. Як тільки побачите пропозицію з високим відсотком прибутковості — біжіть відразу від нього, так як швидше за все, це обман. На Заході, де сильно розвинений фондовий ринок, сильним результатом роботи трейдера фондовій біржі, вважається результат 20-30% річних. А все що вище, це вже невиправданий ризик. І коли бачиш пропозиції зі 100% річних, які часто рясніють в рекламі, відразу виникає питання про правдивість таких нечуваних обіцянок. Віддати гроші в піраміду, коли ви отримуєте прибуток від залучення інших учасників, а ті стою чергу від залучення наступних. Всім відомі приклади МММ, Володарі і інших подібних, що закінчилися крахом компаній. Але люди все одно періодично зазіхають на швидкий дохід і продовжують віддавати гроші подібним структурам. Намагатися встигнути за зміною курсу валют і безконтрольно купувати і позбавлятися від іноземних грошей. Це той же форекс, і щоб розбиратися у всьому цьому, необхідно добре знати економічне становище тих країн, валюти яких ви збираєтеся інвестувати. Постійно купувати і позбавлятися від валюти, слідом за новинами, це кращий спосіб, як втратити свої гроші. Краще тримати гроші частинами в різних валютах, і не короткостроково. Але в цьому випадку, мова більше йде про заощадження, ніж про вкладення з метою отримати прибуток.

Короткий зміст статті: Описано п’ять способів куди можна вкласти відносно невеликі суми грошей, і дано п’ять прикладів, куди не варто вкладати гроші | куди можна краще не варто вкласти невеликі гроші щоб заробити втратити в інтернеті куди вкласти гроші

Джерело:
Куди можна вкласти невеликі гроші і куди їх вкладати не треба

Також ви можете прочитати