Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній

12.07.2016

Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)?

Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
6 оцінок, у середньому: 4,83 5)

Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній
Loading.

Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? . Фінансовий геній

Сьогодні запропоную вашій увазі декілька порад і рекомендацій про те, куди вкласти невелику суму грошей (100-1000 доларів, рублів, гривень). Багато хто помилково припускають, що приватні інвестиції — це прерогатива багатих. Насправді це помилка: історії успіху найбагатших людей світу показують, що багато хто з них колись починали вкладати гроші з найменших сум, навіть з одиниць або десятків доларів.

І саме інвестування дозволило їм стати мільярдерами з нуля. Звичайно, далеко не факт, що вам вдасться хоча б віддалено наблизитися до таких людей, але в будь-якому випадку вкладати гроші — це краще, ніж їх не вкладати. Тому як за рахунок вкладень маленьких сум ви:

— Створюєте резерви (грошовий фонд, який допоможе вам при настанні форс-мажорних обставин, що потребують фінансування);

— Створюєте заощадження (фонди, за рахунок яких ви зможете оплатити великі витрати, недоступні для оплати за рахунок ваших місячних заробітків);

— Створюєте капітал (додаткового джерела пасивного доходу).

Особливо важливим я вважаю третій пункт. Однак, якщо вам це поки чуже, чи ви думаєте що-то на кшталт «та що там я зароблю зі своєї тисячі…», то можете орієнтуватися на перші два: вони теж дуже важливі.

Якщо ви задумалися над тим, куди вкласти невелику суму грошей — це вже добре, ви на правильному шляху! За рахунок вкладень невеликих сум, особливо — регулярних, можна істотно зміцнити особистий або сімейний бюджет і швидше досягти фінансових цілей, які ви собі поставили.

Щоб говорити про те, куди вкласти невелику суму грошей, давайте відразу визначимося, що вважати невеликою сумою. Я пропоную під цим поняттям розуміти суму від 100 до 1000 грошових одиниць. Звичайно, в залежності від того, що це будуть одиниці, «вага» суми буде істотно відрізнятися, тим не менш, навіть суму до 1000 доларів, я думаю, можна вважати невеликий. Отже, розглянемо, куди вкласти 100-1000 доларів (а в деяких випадках це може бути навіть 100-1000 рублів або гривень). Далі я буду коротко описувати основні можливі варіанти таких вкладень, і залишати посилання на інші статті сайту, в яких кожен спосіб розглянуто більш докладно, тому переходьте по ним, щоб дізнатися подробиці.

Варіант 1. Банківські вклади. Перше, що приходить на розум при думках про те, куди вкласти 100-1000 рублів або гривень, а тим більше, доларів — вклади в банках. Дійсно, в деяких банках мінімальна сума вкладу якраз саме така, особливо, якщо мова йде про вклади до запитання (поточних депозитах), які зручно використовувати для створення резервного фонду.

Однак після розгляду банківських ставок за депозитами такий варіант у багатьох відпадає. Дійсно, ставки, особливо за вкладами до запитання, часто не перекривають реальну інфляцію. а в кризові періоди, один з яких ми спостерігаємо зараз, відрізняються від неї навіть не в рази, а в десятки разів.

Але от якщо розглядати такі вкладення в дуже довгостроковій перспективі, то вони будуть виглядати більш привабливо. Так, наприклад, ваша один раз вкладена 1000 при середній ставці 10% річних через 45 років перетвориться на 66 тисяч, при ставці 15% — в 468,5 тисяч, а при ставці 20% — в 3 млн 50 тисяч! (детальну таблицю розрахунків я наводив у статті Як забезпечити старість? ). А якщо цю 1000 вкладати, наприклад, кожен рік — ці суми зростуть у десятки і сотні раз! А якщо кожен місяць — навіть підрахувати буде складно…

Так що, якщо ви не знаєте, куди вкласти 1000 рублів на довгострокову перспективу — подумайте про це варіанті.

Варіант 2. Іноземна валюта. Багато людей, створюючи заощадження або резерви (називаючи це «на чорний день») воліють купувати іноземну валюту. В принципі, якщо ви зовсім не знаєте, куди вкласти невелику суму рублів або гривень — це непоганий варіант, адже можна купити навіть 5 або 10 доларів (одинички купувати не раджу — їх потім не скрізь можуть прийняти).

В довгостроковій перспективі іноземна валюта по відношенню до рублям або гривням, найімовірніше, завжди буде рости в ціні. Але часом може падати, це може статися якраз у то «невдале» час, коли вам знадобиться скористатися відкладеної сумою. Крім того, може виявитися, що одна інвалюта буде знецінюватися по відношенню до іншої (як, наприклад, євро до долара: колись воно було в 1,5 рази дорожче, зараз йде до паритету, а в перспективі може коштувати дешевше). І, знову ж, прибутковість інших вкладень (навіть банківських вкладів у нацвалюті) у довгостроковій перспективі може виявитися вище, ніж зростання курсу долара. захованого в тумбочці.

Тому все-таки, якщо ви, вибираючи, куди вкласти невелику суму, зупиняєтеся на валюті, краще не тримати в ній гроші постійно: якщо є явні передумови до здешевлення валюти — краще продати її, а потім знову купити вже дешевше — так і зможете заробити. Рекомендую також почитати на цю тему: чи Варто купувати долари?

Варіант 3. Акції і облігації. Якщо ви вибираєте, куди вкласти 1000 доларів, то можна розглянути і купівлю цінних паперів — цієї суми цілком вистачить, щоб придбати якийсь їх кількість. Однак цей варіант слід розглядати людям, які досить розбираються в фондовим ринку і вміють прогнозувати, які саме цінні папери будуть рости в ціні.

Бо як тут ситуація може бути набагато більш нестабільною, ніж з валютою, та й сам процес купівлі-продажу цінних паперів відбувається складніше. У цьому випадку ви можете втратити всі вкладення, якщо підприємство чи держава-емітент прийдуть до дефолту, в той час як курс валюти ніколи не впаде до нуля. Однак, і заробити, особливо, якщо мова йде про акції, в довгостроковій перспективі при сприятливому збігу обставин можна дуже добре.

Тому, можете розглянути і цей варіант, подробиці можна дізнатися тут:

Варіант 4. Золото. Якщо мова йде про те, куди вкласти 100-1000 доларів, одним з варіантів є купівля золота. Тільки ні в якому разі не ювелірних виробів — таке вкладення ніяк не збереже і, тим більше, не примножить ваші гроші: ви придбаєте річ, яку ніколи не зможете продати за реальною ціною. Слід розглядати тільки купівлю банківських злитків або інвестиційних монет (Детальніше про це у статті Де купити золото? ).

Однак і тут є нюанси. По-перше, практика останніх років показує, що золото може не тільки рости в ціні (в чомусь упевнені багато), але і падати (докладні приклади у статті Інвестиції в золото ). По-друге, золото легко купити, але важко продати: це можна зробити не завжди і не скрізь, я маю на увазі за хорошою ринковою ціною. Далеко не всі відділення банків, які продають золоті злитки та інвестиційні монети, купують їх назад. До того ж, чим менше злиток банківського золота, тим вище ціна за грам, а на невелику суму ви зможете купити тільки самі маленькі зливки.

Варіант 5. Біржова торгівля. І, нарешті, ще один популярний нині, варіант, куди можна вкласти невелику суму грошей — це біржові спекуляції: торгівля на форекс. торгівля на фондовому ринку. бінарні опціони і т. д. На сьогоднішній день багато брокерські компанії дають можливість отримати доступ до торгів навіть з невеликою сумою (від 1000, 100, 10 і навіть 1 долара) і торгувати дробовим кількістю лотів.

Цей варіант для тих, хто хоче максимально заробляти навіть при невеликому вкладенні, але при цьому, підкреслюю, готовий до того, що швидко втратить вкладену суму. Крім того, торгівля на біржі вимагає певної підготовки, яку доведеться витратити кілька місяців. Але навіть після успішного проходження навчання і тренувань на демо-рахунку завжди є висока ймовірність втратити свої гроші. Таким чином, подібні вкладення цікаві тим, хто готовий ризикувати і вчитися, в тому числі, на власних помилках, яких буде чимало.

Я не хочу розглядати як спосіб вкладення хайпи — сучасні фінансові піраміди, хоча вони з радістю приймуть будь-яку вашу суму, навіть 100 рублів. Такі вкладення рівносильні азартній грі з мінімальними шансами на виграш. Звичайно ж, якщо хочете спробувати — справа ваша, але потім не кажіть, що я не попереджав.

Тепер ви знаєте, куди можна вкласти невелику суму грошей (100-1000 рублів або доларів). Сподіваюся, що ці поради і рекомендації вам допоможуть. Ну а коли з їх допомогою ви зможете зібрати більш солідний капітал, перелік варіантів для інвестування розшириться. Більш широкий перелік і порівняльний аналіз варіантів вкладення грошей ви можете переглянути тут: Куди вкласти гроші?

Також хочу звернути увагу, що в моменти загострення фінансової кризи та економічного спаду привабливість і ступінь ризику багатьох інструментів для вкладення грошей істотно змінюється, в тому числі може стати цілком протилежною. Тому рекомендую також прочитати, куди вкласти гроші перед дефолтом (криза)?

На цьому все. Бажаю вам успішних інвестицій! До нових зустрічей на Фінансовому генії — сайті, який допоможе вам підвищити свою фінансову грамотність і навчитися ефективно розпоряджатися особистими фінансами і сімейним бюджетом.

Короткий опис статті: куди вкласти гроші Куди можна вкласти невелику суму грошей (100-1000 карбованців, гривень, доларів). Поради та рекомендації. куди вкласти невелику суму,куди вкласти 100,куди вкласти 1000,куди вкласти 1000 рублів,куди вкласти 1000 доларів,куди вкласти 100 доларів,інвестиції,капітал,особистий бюджет,ризики,заощадження,сімейний бюджет,Інвестиції

Джерело: Куди вкласти невелику суму грошей (100-1000)? | Фінансовий геній

Також ви можете прочитати