Квітковий бізнес, FloInfo.ru

20.02.2017

Квітковий бізнес

Квітковий бізнес знаходиться в першій п’ятірці всіх видів бізнесу в світі. Це неспроста. По-перше, квіти завжди затребувані, в будь-які часи і за будь-яких умов. По-друге, квітковий бізнес, як мистецтво, з ним приємно працювати. Працювати з тим, що дарує людям позитивні емоції, посмішки і радість – дуже велика справа. Це гарний бізнес.

Крім емоційно позитивних сторін, квітковий бізнес приносить серйозний прибуток, навіть якщо займатися ним не дуже масштабно. Кожен власник квіткового магазину робить все, щоб покупці повернулися за квітами саме до нього. Для цього потрібно прагнути, щоб сервіс був на вищому рівні.

Персонал, який буде працювати з вами, повинен володіти елементарними навичками спілкування з людьми, а також бути компетентним у питаннях, пов’язаних з товаром. Тільки так можна буде витримати конкуренцію, адже квітами займатися хочуть занадто багато бажаючих.

Це складний, копіткий, часом ризикований, але дуже хороший бізнес. Крім зрізаних свіжих квітів, в квітковому магазині можна розмістити відділ, де будуть продаватися квіти в горщиках – вони також користуються незвичайної популярністю.

Після того, як ви оформите юридичний статус, потрібно буде подбати про кольорах. Потрібно пам’ятати, що зрізані квіти не зможуть довго зберігатися, значить, потрібно продумати стратегію торгівлі, тактику оформлення букетів, а також цінову політику. Все разом буде в підсумку або прибутковим і цікавим заняттям, або збитковим заходом.

Але краще квітковий бізнес дивитися оптимістично. Якщо немає можливості організувати самостійно з нуля, можна поцікавитися щодо партнерських програм, наприклад, в інтернет — магазинах, що продають квіти, або поцікавитися щодо можливості оформлення франшизи. В такому випадку буде потрібно відносно невеликий початковий капітал і бажання працювати.

Як показує практика, квітковий бізнес практично завжди окуповується за півтора року. Причому неважливо, відкрита просто точка або цілий квітковий салон.

Іноді квітковий бізнес називають жорстким. Почасти це правда. Занадто багато потрібно врахувати, перш ніж запустити продаж такого швидкопсувного продукту, як квіти. До речі, цей чинник також дуже важливий – робота з товаром, який довго не лежить.

Організаційні моменти займають багато часу і коштів. Якщо ви вирішите найняти в салон флориста, пам’ятайте, що хороший фахівець коштує дорого. Курси флористів спочатку дуже дорогі, і професіонали потім претендують на високу заробітну плату.

Якщо ви вирішите зайнятися флористикою самостійно, приготуйтеся також до певних вкладень в знання. І ще, якщо ви хочете досягти успіху в квітковому бізнесі, приготуйтеся повністю віддаватися цій роботі. Вона не може бути в якості додаткової роботи або хобі. Це серйозна творча діяльність, що вимагає максимальної уваги.

У будь-якому випадку, не треба нічого боятися. Є ще таке поняття, як удача, яка, як відомо, супроводжує сміливим і рішучим людям. Так що, дерзайте, і у вас все вийде!

Кшимовская Олена

Ім’я – як візитна картка (частина 4)

Ім’я надається людині при народженні й супроводжує її все життя. Ім’я не можна сприймати як простий набір абстрактних звуків, воно є своєрідною візитною карткою людини, і якщо звучання імені здатне викликати в людях якесь почуття чи асоціації, то вони безпосередньо будуть переноситися на володаря імені.

Ім’я – як візитна картка (частина 1)

Короткий опис статті: квітковий бізнес з чого почати квітковий бізнес, квіти Квітковий бізнес знаходиться в першій п’ятірці всіх видів бізнесу в світі. Це неспроста. По-перше, квіти завжди затребувані, в будь-які часи і за будь-яких умов…

Джерело: Квітковий бізнес — FloInfo.ru

Також ви можете прочитати