Легальні способи і варіанти заробітку в інтернеті

07.07.2016

Легальні способи і варіанти заробітку в інтернеті

Їх існує безліч — адже поступово весь бізнес переміщається у віртуальний простір. З’явився термін «фріланс» — віддалена робота з дому.

Хоча «надомна» робота з дому існувала і раніше, працювати так могли тільки письменники, художники та деякі робітники-надомники (наприклад, вишивальниці).

Фріланс дуже зручний: сам собі господар, сам собі голова, сам визначаєш час, що витрачається на роботу. Для школяра, студента, фахівця і навіть пенсіонера краще не придумаєш. особливо якщо знайти відповідний вид діяльності.

У чому складність роботи фрілансером?

Найбільша складність — не «пограти» пару днів у фрілансера, але налаштувати себе на щоденну роботу. Школярів можуть усувати від комп’ютера дбайливі батьки — іди проветрись; студентів — з’явилася можливість вільно розпоряджатися своїм часом, а для пенсіонерів, завжди існує шанс перетворитися в «тыбика»: «ти б сходив. ти б приготувала. ». Та й самим часто хочеться подивитися серіал, пограти в шахи або почитати книгу.

Тому починаючи роботу на фрілансі, слід самому налаштуватися і налаштувати домашніх (або друзів у гуртожитку), що в певні години ви «на роботі», щоб ставилися з розумінням і не відволікали. В домашніх умовах ідеально для цього виділити окремий кабінет (при можливості) або робочий куточок. Отже, фріланс і вимагає високої самоорганізації.

Друга складність — впевненість у тому, що фрілансер відразу ж починає заробляти великі гроші. Це не так. Як і в кожній роботі, фрілансеру слід озирнутися, придивитися, спробувати і тільки потім.

Чому ж може займатися фрілансер?

Виключаємо види діяльності, найчастіше обирають школярами та пенсіонерами-новачками, де вони ризикують не отримати ні копійки: замовне кликання по банерам, читання листів і т. д. З великим сумнівом стоїть отнестисть і до спекуляцій на біржі Форекс.

Зупинюся тільки на тих сферах діяльності, що можуть допомогти без ризику і досить швидко заробити (підробити): рерайтинг, копірайтинг, seo-копірайтинг. Можна додати і роботу фрілансера-фотографа. хоча «чистим» інтернет-заробітком назвати її не можна .

Додам, власникам деяких спеціальних знань доступно: інтернет-консультування, дизайн, звукове оформлення і обробка відео навчальних курсів, консультування з різних проблем, репетиторство, організація професійних лекцій з певної тематики (вебінарів).

Той багаж знань, яким кожен із нас володіє в даний момент, цілком достатній для початку роботи. Подальше залежить від сфери, де ви плануєте застосувати свої знання та вміння. Можливо, доведеться навчитися чомусь новому, подивившись на свої вміння критичним поглядом. Ніколи зайвим не буває знання мов, як рідної, так і іноземних.

найпростіше, доступно навіть школяреві старших класів — райтинг .

Короткий опис статті: варіанти заробітку в інтернеті Для школярів і студентів, які шукають, де підробити — Легальні способи і варіанти заробітку в інтернеті, можливість трудоустройсва. освіта, працевлаштування, підробіток, рерайт, копірайт, фото

Джерело: Легальні способи і варіанти заробітку в інтернеті

Також ви можете прочитати