Легкий заробіток грошей . ВКонтакте

08.07.2016

Відкрита група

Знайти людину, який хотів би заробляти, при цьому практично нічого не роблячи, зовсім не складно! Може здатися, що отримувати гроші за користування улюбленим смартфоном – це чистої води вигадка, проте ці сервіси доводять, що безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці.

З допомогою мобільних додатків будь-власник смартфона може заробляти, лише завантажуючи цікаві ігри та додатки. Користування сервісами абсолютно безкоштовно!

На головній сторінці відображається список нових програм, які потрібно завантажити. Поруч з кожним назвою вказана сума (від 5 до 130 рублів), яку ви отримаєте, завантаживши додаток. Чим більше ви завантажите – тим більше заробите. При появі кожної новинки на електронну пошту приходитиме сповіщення, так що ви завжди будете в курсі подій. Заробляти можуть власники як в iOS, так і Android-пристроїв.

Щоденне скачування нових рекомендованих додатків приносить в середньому 300-400 руб. на місяць, що вельми непогано. Як мінімум, ви зможете регулярно поповнювати рахунок свого телефону.

Для активних користувачів передбачена реферальная система, що дозволяє заробляти ще більше (чим більше додатків завантажили, тим більше буде йти % до доходу).

Напевно у багатьох виникне питання – яку вигоду отримують оператори додатків, і з чого б їм просто так платити незнайомим людям? Все дуже просто. Справа в тому, що ці сервіси спеціально створені з метою допомогти розробникам додатків рекламувати і просувати свої продукти. Чим більше завантажень – тим вище програма піднімається в рейтингу. Тобто, за послуги додатків платять творці програм, і частина цієї суми буде виплачуватися вам.

Вивести зароблені кошти можна або на телефон, або на QIWI-гаманець.

Поради та підказки:

1. На мобільний телефон приходить більше нових додатків і ігор, ніж на планшет.

2. Можна виводити хоч 1 руб.

3. Буває таке, що нові додатки, не надходять 4-5 днів (майте терпіння).

4. Не забудьте включити повідомлення, щоб бути в курсі про нові надходження.

5. Якщо будуть питання пишіть повідомленням.

Вже як пів року користуюся цими додатками, все працює, відмінний спосіб заробити! З виплатою грошей проблем не було!

Додаток 1

При першому заході в додаток введіть промо-код: 31BVVN і отримаєте невеликий грошовий бонус відразу після реєстрації!

Короткий опис статті: легкий заробіток Знайти людину, який хотів би заробляти, при цьому практично нічого не роблячи, зовсім не складно! Може здатися, що отримувати гроші за користування улюбленим смартфоном – це чистої води вигадка, проте ці сервіси доводять, що безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці.

Джерело: Легкий заробіток грошей | ВКонтакте

Також ви можете прочитати