Малий бізнес з мінімальними вкладеннями: чи можна одержати максимум? . Куди

19.02.2017

Малий бізнес з мінімальними вкладеннями: чи можна одержати максимум?

Малий бізнес з мінімальними вкладеннями: чи можна одержати максимум? . Куди
Таким тематикам як відкриття власного бізнесу та інвестування в бізнес-проекти присвячено безліч сайтів. Практично кожна людина, що розташовує певним капіталом, замислюється про відкриття власної справи, про те, щоб відкрити малий бізнес з мінімальними вкладеннями.

Проте слід розуміти, що така сфера як малий бізнес зв’язана з деякими труднощами, до яких необхідно бути готовим.

Власний бізнес — непроста система процесів, налагодити яку дуже складно без спеціальних знань, досвіду і освіти. Важливо також враховувати такі моменти, як сплата податків, необхідність ведення бухгалтерського обліку, фіксовані внески та інші.

За статистикою, великий відсоток фірм, що закриваються протягом першого року роботи. Тому потрібно чимало зусиль, щоб зробити свій бізнес успішним і прибутковим.

На початковому етапі створення власного бізнесу, інвестору необхідно визначити, який напрямок він вибере для своєї компанії, і вирішити, звідки він візьме на розвиток компанії грошові кошти.

Якщо інвестор має намір відкривати власний бізнес з нуля. потрібно більше інвестицій. Найчастіше саме розробка нової нетрадиційної ідеї може стати більш прибутковою, ніж вкладення в функціонуючу компанію.

Інвестування в готовий діючий проект вимагає, як правило, менше грошових впливів. Однак при цьому інвестору слід провести ретельну оцінку стану підприємства. Важливо визначити, наскільки перспективним є проект.

Не рекомендується інвестувати в ненадійні компанії. Більше вкладати свої кошти в підприємства, які протрималися на ринку більше трьох — п’яти років.

Якщо підприємець вирішив вкластися у власну справу, йому необхідно визначити, якою діяльністю він хоче займатися. Слід вибрати не тільки діяльність, яка буде до душі інвестору, а також ту, яка буде затребувана на ринку.

Багато підприємців вважають за краще шукати нову нішу. Для цього слід виділити потенційну аудиторію, визначити потреби клієнтури і знайти оптимальні рішення. Для того, щоб бізнес став перспективним і прибутковим, дуже важливо приділити достатньо уваги і часу складання бізнес-плану.

Бізнес-план повинен містити такі відомості, як цілі і завдання бізнесу, характеристики підприємства, необхідні персонал, маркетинговий план, а також організаційний і фінансовий плани.

У розділі, присвяченому фінансовим планом, інвестору слід розписати всі передбачувані доходи і витрати, окупність проекту, а також можливі ризики. В якості стартового капіталу інвестор може використовувати не тільки свої заощадження. Багато звертаються до іншим інвесторам для залучення фінансування в якості приватних інвестицій.

Також можна скористатися субсидіями від держави. Підтримку від держави можна отримати за різними програмами підтримки підприємців-початківців.

Також інвестор завжди може оформити кредит у банку на створення або розвиток свого бізнесу. Проте в даному випадку підприємцю слід розуміти, що виплачувати борг за кредитом необхідно буде з відсотками.

Малий бізнес з мінімальними вкладеннями і максимальною віддачею — це можливо? Як вважаєте Ви, мій дорогий читачу?

З повагою, команда Михайла Арсланова

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом Малий бізнес з мінімальними вкладеннями: чи можна одержати максимум? Малий бізнес з мінімальними вкладеннями

Джерело: Малий бізнес з мінімальними вкладеннями: чи можна одержати максимум? | Куди вкласти і інвестувати гроші? – в ПАММ рахунки

Також ви можете прочитати