Mobile: Ідея для смартфона, Odnako.su

19.02.2017

Ідея для смартфона

Не секрет, що зараз майже всі топові смартфони схожі один на одного. І не секрет, що одним з вузьких місць є швидка розрядка батарейки. Наприклад, мого Самсунга при активному використанні не вистачає навіть до вечора. Є смартфони, які спеціалізуються на довгому часі життя, але зазвичай вони товстенькі і тяжеленькие і надзвичайно довго заряджаються. Неодноразово спостерігав знайомих, які зі своїм телефоном сидять з проводом у розетки. Отже, кілька пунктів, які пропоную я. Обійтися просто аддоном до існуючого смартфону не вийде, це треба робити саме на рівні всього смартфона. Доповнення і критика в коментах вітається.

Mobile: Ідея для смартфона, Odnako.su

Дивіться також: Боротьба з sms за кермом

Mobile: Ідея для смартфона, Odnako.su
Привіт, Хабр! Повертаючись до питання безпеки на дорогах, який я торкнувся раніше в пості про розмови за кермом: є ще одна ідея, пов’язана з використанням смартфона під час водіння. На Лонг-Айленді придумали непоганий спосіб боротьби з водіями-любителями sms. Також, як з-за датчика алкоголю машина не заведеться, з-за цього додатка водій не зможе розмовляти або писати на телефоні. Ідея для того, щоб порушники усвідомили всю серйозність свого вчинку.

1) Беремо топовий смартфон (можна робити на базі існуючого флагмана), робимо у нього легкосъемную кришку з вбудованим акумулятором. Наприклад, у мого Galaxy S4 Mini – кришка знімається легко, але все одно вимагає зусиль і механізм такий, що при постійному зняття рано чи пізно розхитається. Треба робити зняття кришки ще простіше. В ідеалі, якийсь зсувний механізм, але який важко відкрити випадково і який буде повільно зношуються з часом.

2) При знятті кришки одночасно виймається і батарейка, але важливий ньюанс, в самому смартфоні є додаткова mini-батарейка» з алгоритмом роботи таким: «mini-батарейка» завжди заряджається до 100%, використовується тільки при знятій кришці. Дозволяє смартфону жити близько хвилини (більше для заміни і не треба). При таких характеристиках вона може бути дуже маленькою. Цей підхід дозволить замінювати батарею «на гарячу» не приводячи до перезавантаження смартфона.

3) В комплекті до телефону давати 2-3 задні кришки. Продавати ці знімні кришки-батарейки» окремо з різними візерунками для любителів.

4) У кожній «кришки-батарейки» є окремий microUSB вхід для зарядки через кабель, в ідеалі з невидимої внутрішньої сторони.

5) Дуже зручним буде підхід, якщо додаток буде йти килимок для бездротової зарядки, на якому можна буде зберігати «кришки-батарейки», з одночасною зарядкою.

Разом коротко запорука успіху :

1) Топовий сучасний смартфон

2) Наявність «кришки батареї»

3) Гаряча заміна кришки батареї в два дотики, при цьому неможливість випадкового зняття

4) Кілька «кришок-батарейок» в комплекті

5) Легкість зарядки «кришок-батарейок»

Перевага для користувача: одну запасну кришку зручно носити з собою, одну зберігати вдома, щоб не сидіти з проводом у зарядки, коли смартфон потрібно використовувати. Навіть якщо нічого цього в даний момент не потрібна, то у вас на руках топовий легкий смартфон.

По схожому шляху пішов HighScreen Boost – з дуже місткою батареєю. І, наприклад, теоретично можна міняти батарейку на запасну в Samsung і деяких інших смартфонах, але це не завжди зручно і призводить до перевантаження смартфона. На додаток цей підхід вимагає покупки окремого акумулятора і в підсумку призведе до поломки кришки.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з європи Ідея для смартфона: Не секрет, що зараз майже всі топові смартфони схожі один на одного. І не секрет, що одним…

Джерело: Mobile: Ідея для смартфона — Odnako.su

Також ви можете прочитати