Московські паркомати навчать приймати готівку, Водієві на замітку, Журнал, Quto.

19.02.2017

Московські паркомати навчать приймати готівку

Ще за темами:

Московські паркомати навчать приймати готівку, Водієві на замітку, Журнал, Quto.

Зона платного паркування на Середньому Каретному провулку. Фото Петра Магери, Кьюто.Ру

Вже протягом найближчого місяця оплатити паркування в Москві можна буде за допомогою готівкових грошей. Як розповів в інтерв’ю «Газете.Ru» перший заступник голови ДКУ «Московське паркувальне простір» Сергій Марінічев, зробити це можна буде через звичайні платіжні термінали.

«Вже через одну-два тижні найбільші термінальні мережі почнуть приймати платежі готівкою, — заявив він. — Правда, спочатку можна буде тільки поповнити спеціальний паркувальний рахунок або здійснити оплату резидентної абонементної плати. Наступним кроком буде вже повноцінна оплата паркування. Затримка пов’язана з тим, що термінали необхідно інтегрувати з міськими системами нарахування платежів, для того щоб ці гроші правильно списувалися в казначейство. Але термінальні мережі досить давно до цього готувалися, їм залишилося тільки налагодити якісь моменти, і, я думаю, протягом місяця функція оплати паркування буде реалізована на всіх терміналах.

Платна парковка всередині Бульварного кільця, включаючи вісім паркувальних зон на його зовнішній стороні, була введена з 1 червня 2013 року. У загальній складності було організовано понад 8000 машиномісць, з них 4368 машиномісць на вулично-дорожньої мережі і 3,69 тисяч машиномісць в офісних будівлях. Вартість однієї години стоянки становить від 50 рублів на вулиці до 200 рублів в офісних будівлях. Оплатити стоянку можна через банківську картку через паркомат (він не приймає готівкові гроші), з допомогою sms-повідомлень за допомогою мобільного додатку через спеціальний паркувальний рахунок.

5 червня 2013 р. 19:15:00 / Газета.ги

Короткий опис статті: готівкові гроші Вже протягом найближчого місяця оплатити паркування в Москві можна буде за допомогою готівкових грошей.

Джерело: Московські паркомати навчать приймати готівку — Водієві на замітку — Журнал — Quto.ru

Також ви можете прочитати