Можливо стабільно заробляти на ставках?, Форум про ставки на спорт

11.07.2016

#1 Можливо стабільно заробляти на ставках?, Форум про ставки на спорт
OFF BETman Найкраща кредитна карта в Росії!

Учасник Повідомлень: 14 Реєстрація: 21 Жов 2012 Подяк: 0

  • На рахунку: 0 р.

Відправлено 21 Січень 2013 — 21:01

Букмекерська контора — місце, звідки можна вийти як багатою людиною, з посмішкою на весь рот, так і вкрай убогим і морально пригніченим людиною. На жаль, звернувшись до статистики або ж особистими спостереженнями, ми можемо встановити, що друге куди більше, ніж щасливих гравців. А з тих, хто виходить щасливим, ще менше тих, хто може / пробує заробляти стабільно і забезпечувати собі життя. Отже, з одного боку начебто все зовсім просто: холодний розум, розважливість, статистика, форма гравців і справа. або, скажімо, «гроші в капелюсі». З іншого ж: це гра і станеться тут може все, що завгодно!

Як заробляти на ставках.

Певний відсоток гравців, нехай навіть і невеликий, має зі ставок непоганий дохід на тривалому проміжку часу. Такі люди (вони ще називають себе професійними беттерами) дотримуються певних правил. Ось деякі з них:

1) Ставки необхідно робити тільки на той вид спорту, в якому беттер розбирається. Не знаючи правил гри та правил суддівства, дуже важко аналізувати ситуацію та зробити усвідомлений вибір.

2) Головний критерій вибору букмекерської контори – умови для гравців. Абсолютно без різниці, як далеко від вас вона знаходиться, головне, щоб коефіцієнти були високими.

3) Потрібно приділяти багато часу прочитання аналітичних статей і перегляду оглядів конкретних матчів/чемпіонатів, а також вивчення результатів спортивних подій (навіть якщо вони не мають прямого відношення до зробленими ставками).

4) Слід виробити власну стратегію ставок і знайти баланс між ставками з мінімальним коефіцієнтом, середніми, але менш стабільними і, в деяких випадках, ризикованими.

5) Диверсифікація ризиків та ефективне управління банком повинні бути на першому місці. Тобто, вкрай не рекомендується брати для однієї ставки більше 1-2% від загальної суми капіталу, тим більше, якщо не впевнені в позитивному результаті.

6) Лайв-ставки, експреси більш ніж на чотири події, ставки «під перегляд матчу», будь-які види систем – все це виключається, так як заважає успішності гри на дальній дистанції.

Як заробити на ставках новачку.

Все те, про що йшла мова вище, відноситься виключно до професіоналів. Навряд чи новачок здатний грамотно провести аналіз спортивної події (йому навіть просто розібратися в термінології буде нелегко). Тим не менш, завдяки довірчого управління, можливість стабільно заробляти і у них є. Суть полягає в наступному: ви вибираєте професійного беттера, якому і передасте свої гроші. Він їх бере в оборот, робить правильні ставки (досвіду у нього все-таки побільше, ніж у вас, так і зв’язку за довгі роки роботи налагоджені), після чого переказує вам виграні гроші, зрозуміло, за вирахуванням плати за послуги.

Не будемо також забувати про ще одну людину, здатного добре заробляти на спортивних ставках – власника букмекерської контори. Він за визначенням завжди в плюсі за рахунок правильно визначених коефіцієнтів. Візьмемо, приміром, тенісні 1.90 і 1.90 з кожної сторони. А куди поділися ще 0.10 і 0.10? Думаю, ви вже здогадалися, що букмекерам в кишеню. Враховуючи, скільки народу ставить, їм байдужі будь-які просадки з тієї чи іншої сторони.

Стабільний заробіток на ставках не така вже й недосяжна мета, як здається на перший погляд. Кожен гравець, як професіонал беттінг, так і початківець капер потенційно здатний отримувати хороші гроші в букмекерській конторі, не кажучи вже про організаторів цього бізнесу.

Від Вас хотілося б дізнатися:

— чи Вірите Ви в постійний заробіток на ставках?

— Що скажете з цього приводу?

Повідомлення відредагував TonyMontana. 27 Листопад 2013 — 14:51

Короткий опис статті: чи можливо заробити в інтернеті Сторінка 1 з 4 — Можливо стабільно заробляти на ставках? — відправлено в Форум про ставки на спорт: Букмекерська контора — місце, звідки можна вийти як багатою людиною, з посмішкою на весь рот, так і вкрай убогим і морально пригніченим людиною. На жаль, звернувшись до статистики або ж особистими спостереженнями, ми можемо встановити, що друге куди більше, ніж щасливих гравців. А з тих, хто виходить щасливим, ще менше тих, хто може / пробує заробляти стабільно і забезпечивши… Возможно,ли,стабильно,зарабатывать,ставках?,Букмекерская,контора,—,место,откуда,можно,выйти,как,богатым,человеком,улыбкой,во,весь,рот,так,крайне,нищим,морально,подавленным,сожалению

Джерело: Можливо стабільно заробляти на ставках? — Форум про ставки на спорт — Businesslike

Також ви можете прочитати