Незвичайні і оригінальні бізнес-ідеї з Європи і решти світу з нуля і мінімальними

19.02.2017

Самі незвичайні і оригінальні ідеї для бізнесу

Незвичайні і оригінальні бізнес-ідеї з Європи і решти світу з нуля і мінімальними
Сьогодні, гуляючи по вулиці, можна побачити величезну кількість всіляких магазинів, автомийок, шиномонтажек і т. д. Це звичайні види бізнесу, якими вже нікого не вийде здивувати. Щоб відкрити свою справу, необхідно вкласти багато коштів на обладнання та рекламу. Бізнесмени, які використовують стандартні сфери діяльності, борються за кожного покупця, і багато з них просто не витримують конкуренції і закриваються.

У сучасному світі люди просто не замислюються про інших видах бізнесу, мало хто може придумати оригінальні ідеї. Здається, що вже давно все придумали і відкрити щось нове, незвичайне просто неможливо. Звичайно, ця омана, і якщо ви добре продумаєте свою бізнес-ідею, то зможете отримати більший прибуток при мінімальних вкладеннях.

Ідеї для відкриття справи з нуля

Як ми вже з’ясували, незважаючи на велику конкуренцію і криза, заробити можна досить просто, головне – нестандартне мислення. Оригінальні ідеї почали впроваджувати відносно недавно, тому конкуренція мінімальна.

Звичайно, якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви не можете придумати що-небудь цікаве самі. Саме для таких людей ми підготували декілька цікавих і прибуткових сфер діяльності:

 • Психологічний таксі. Нову унікальну бізнес-ідею придумали в Швеції. Суть полягає в наступному: по місту їздить таксі, якщо надійшов виклик, то до людини приїжджає водій і психолог. На протязі всієї поїздки з ним можна поговорити і обговорити свою проблему. Оплата тільки за проїзд, за консультацію у психолога платити не потрібно. Це відмінно підійде людям, у яких є проблеми, але вони не можуть сходити до лікаря, так як у них на це не вистачає грошей. Через кілька місяців це таксі стало дуже популярним. Вони отримали багато клієнтів, які замовляли машину на великі відстані, щоб як можна більше обговорити.

Такий бізнес можна організувати в будь-якому місті нашої країни. В Росії, а особливо в Москві, це також набере більшу популярність. Прибуток буде досить велика. Але спочатку доведеться вкластися: купити або взяти в оренду машину, найняти водія і психолога.

 • Фітнес-тренер додому. Зовсім недавно в Америці почав розвиватися новий бізнес. У цій країні величезна кількість людей мають проблеми із зайвою вагою з-за фастфудів. Як правило, такі люди хочуть схуднути, але їм ліньки встати з дивана і поїхати в тренажерний зал.

  Як реалізували цю ідею? Кілька людей обладнали фургон під спортзал. Людина, яка хоче позайматися спортом, замовляє фургон. Через деякий час, коли він під’їде, людина просто спускається на вулицю і йде в машину. Там він може пару годин позайматися з тренером і піти додому. Щоб реалізувати цю ідею, необхідно вкластися, так як фургон і все обладнання буде коштувати досить дорого. Прибуток буде залежати від кількості зацікавлених людей.

 • Служба неприємних звісток. Досить важко повідомити рідним нещасну новину про іншу людину. Новина про смерть, тяжку хворобу або розлучення, як правило, складно сприйняти. Так і з’явився новий бізнес – «Служба неприємних новин». Повідомляють подібну новину кваліфіковані психологи, які можуть відразу взяти людину під свій контроль і допомогти йому справитися з емоціями. Такий бізнес лише набирає обертів. Він почав поширюватися по всьому світу і незабаром дійде до Росії. Витрати будуть мінімальні: зарплата лікарям і реклама. Прибуток не змусить себе довго чекати, як тільки про вас дізнаються люди, до вас потягнеться велику кількість клієнтів.
 • Взуття з навігатором. Для мандрівників, які часто ходять по незнайомих місцях, придумали спеціальне взуття. У неї встановили навігатор, вона допомагає людині дійти до місця призначення. Як це працює? Якщо ви не підете туди, то лівий або правий черевик буде вібрувати, повідомляючи, що необхідно повернути. Таке взуття набирає популярність, але її дуже мало. Якщо вас зацікавив цей бізнес, то необхідно відкрити невеликий завод, де буде створюватися або модернізуватися взуття. Звичайно, витрати будуть досить великі, але є багато людей, які готові віддати за такі оригінальні черевики немаленьку суму. Досить швидко вийде закрити всі борги і вийти в плюс.
 • Ще кілька цікавих варіантів ви можете дізнатися з наступного відео:

  Ідеї з мінімальними вкладеннями

  Незвичайні і оригінальні бізнес-ідеї з Європи і решти світу з нуля і мінімальними
  Вище ми розглянули сфери діяльності, які вимагають вкладень. Зараз багато людей не можуть собі дозволити витратити чималу суму на свій бізнес, а інші бояться, що він прогорить. Але треба з чогось починати.

  Для таких людей ми зібрали найцікавіші і нові ідеї. Вони не вимагають особливих матеріальних вкладень, але необхідно продумати, як їх реалізувати:

  • Майстер з очищення акваріумів. Зараз багато заможних і успішних людей або великі бізнес-центри ставлять акваріуми. Вони можуть бути різних розмірів — від маленьких в кілька літрів до величезних у кілька тисяч літрів. Щоб рибки відчували себе комфортно, акваріум необхідно час від часу чистити. Хто цим буде займатися? Мало хто хоче набирати туди воду викачувати стару і чистити скло. Тому багато людей почнуть у вас замовляти подібні послуги. Витрати мінімальні. Дохід буде залежати тільки від вас, скільки знайдете клієнтів – стільки грошей і отримаєте. Можливо, доведеться трохи розщедритися на рекламу, але це не можна буде порівняти з прибутком.
  • Креативні бабусі. Якщо ви в літньому віці і вам нудно вдома, то ця бізнес-ідея відмінно для вас підійде. Ви можете отримати додатковий дохід до пенсії. Ідея звучить так – «бабуся на годину». Це нагадує звичайних нянь, але в цьому випадку ви будете доглядати за дитиною всього кілька годин. Тим більше люди більше довіряють бабусям, які виховали дітей і, можливо, онуків, а не молодим дівчаткам. Сьогодні всі намагаються побудувати кар’єру і в цих умовах залишається мало часу на дитину або господарство. Багато людей почнуть користуватися вашими послугами. Що ви можете їм запропонувати:
   • Якщо господарі зайняті, поїхали у відрядження чи відпустку, «бабуся на годину» може приходити додому до них кілька разів на тиждень і поливати квіти або годувати домашніх тварин.
   • Буває так, що мамі потрібно відлучитися, а залишити дитину без нагляду не можна. У такому випадку вона може звернутися до вас.
   • Також можна в’язати різні речі. Вони, як правило, користуються великою популярністю. У будь-якому випадку, від вас не потрібно ніяких фінансових вкладень, крім реклами, яку можна самим зробити. Звичайно, зарплата буде не дуже високою, але як надбавка до пенсії це дуже навіть непогано.
  • Один на прокат. Сьогодні у світі комп’ютерних технологій досить складно знайти час на особисте життя. Всі сидять в інтернеті, не з ким навіть пройтися по місту, сходити в кафе, кіно або просто насолодитися днем. За такої ситуації з’явилася цікава ідея – «Один на прокат». Це відмінно підійде комунікативного, доброму й товариської людини.

   Суть проекту проста і зрозуміла. Вкладення будуть мінімальними, так як, щоб залучити клієнтів, необхідно подати оголошення в газету, інтернет або розклеїти оголошення по місту. Вам може здатися, що це несерйозно і ніхто не буде платити за таке гроші, але це омана. У високорозвинених країнах дана сфера набирає все більшу популярність. Звичайно, це не можна назвати повноцінною роботою, але як додатковий заробіток дуже навіть непогано.

  • Антиэвакуатор. У мегаполісі досить складно знайти підходяще місце для паркування. Багато водіїв просто беруть і залишають свою машину в недозволеному місці, сподіваючись, що її не забере евакуатор. Але так буває не завжди, евакуатор може забрати ваш автомобіль в самий невідповідний момент. Коли ви це виявите, вам доведеться вишукувати його за штрафстоянкам, а потім заплатити досить велику суму, щоб його забрати.

   Так у людей з’явилася цікава ідея. Вони розробили електронну систему, завдяки якій водій отримає попередження, якщо його машину почнуть евакуйовувати. Цей бізнес буде користуватися великою популярністю, і на ньому можна непогано заробити. Звичайно, розробити таку систему можуть тільки досвідчені програмісти. Такі люди можуть з мінімальними витратами реалізувати поставлену задачу.

  Про те, чи вигідно зараз відкривати турагентство, читайте тут .

  Ідеї для маленького міста

  Незвичайні і оригінальні бізнес-ідеї з Європи і решти світу з нуля і мінімальними
  Всі розглянуті сфери відмінно підходять для мегаполісів, де високий темп життя і залишається мало часу на себе. А як бути з маленьким містечком? Як правило, люди, які не виїхали в мегаполіс або не залишилися там після навчання, вважаються невдахами.

  Це неправильно. При грамотному підході і нестандартному мисленні навіть в невеликому містечку можна непогано заробити. Давайте розглянемо, як це можна зробити:

  • Озеленення міста. Цей бізнес відмінно підійде для маленьких містечок, де знаходиться багато приватних будинків. Багато людей прагнуть прикрасити свою ділянку і тому користуються послугами з озеленення. Ви можете надавати наступні послуги: усувати бур’яни, садити нові рослини або просто привести ділянку в привабливий вигляд. Ці послуги будуть користуватися попитом. Витрати на такий бізнес будуть мінімальними, а от заробіток буде прямо залежати від кількості клієнтів. Також ви зможете співпрацювати з місцевою адміністрацією. Це дозволить швидше знаходити нових клієнтів і працювати з державними або муніципальними установами.
  • Легальні послуги ведмежатника. Уявіть, ви забули взяти ключі, а двері зачинилися, що робити? У великих містах або мегаполісах є спеціальні служби, які можуть допомогти в такій ситуації. У маленьких містах ситуація трохи інша. Таких служб немає, а МНС може просто не приїхати, посилаючись на те, що це не входить в їх обов’язки. Ви можете допомагати таким людям, звичайно, якщо ви здатні відкрити захлопнувшеюся двері. Для цього є спеціальні легальні відмички, але ними потрібно навчитися користуватися. Витрати на цей бізнес будуть невеликі, єдине, що потрібно – це знання і уміння. Дохід буде залежати від кількості клієнтів.
  • Продаж оптимізму .Кілька років тому два брата придумали цікаву ідею – продавати оптимізм. Вони створили позитивні футболки, на яких було написано «Життя – це добре». За півгодини вони продали 50 футболок. Спочатку вони їздили по місту і продавали футболки з фургона, пізніше відкрили свою мережу. Як виявилося, люди прагнуть отримати оптимізм, і тому цей бізнес став дуже прибутковим. Ви можете скористатися цією ідеєю, необов’язково виготовляти саме футболки. Придумайте свій незвичайний і унікальний товар, і тоді вас буде чекати успіх! Звичайно, на початковому етапі необхідно вкластися. Якщо це виробництво чого-небудь, то потрібно придбати обладнання і зняти в оренду приміщення. Як правило, нове й оригінальне дуже подобається людям, тому ви зможете швидко заробити і вийти в плюс.

  Сьогодні можна знайти багато незвичайних і цікавих бізнес-ідей. Багато з них ще не реалізовані в нашій країні. Мабуть, ви зрозуміли, що заробити можна на всьому, головне – знайти правильний підхід. Не бійтеся відкривати свою справу, не бійтеся вкладень, у майбутньому ви зможете заробити набагато більше. Робіть все з розумом, і у вас все вийде!

  Залишилися питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему — зателефонуйте прямо зараз:

  Короткий опис статті: бізнес ідеї з європи Цікаві ідеї для відкриття власного бізнесу зі всього світу. Їх опис, переваги і недоліки. Чим можна зайнятися з мінімальним капіталом. незвичайні бізнес ідеї,оригінальні бізнес-ідеї,незвичайні ідеї для бізнесу

  Джерело: Незвичайні і оригінальні бізнес-ідеї з Європи і решти світу з нуля і мінімальними вкладеннями

  Також ви можете прочитати