Нові, цікаві бізнес ідеї. Перспективні напрями малого бізнесу

19.02.2017

Нові, цікаві бізнес ідеї. Перспективні напрями малого бізнесу

Якими б новими ідеї не здавалися одним людям, іншим це буде старою піснею, тому просто будемо викладати відносно нові задумки, які нам здаються цікавими. Матеріал постійно поповнюється — додайте її в закладки.

Види діяльності, про які піде мова, доступні практично кожному без особливої підготовки при наявності стартового капіталу в межах 1 мільйона рублів.

 1. Міні-фабрика по виробництву натурального нижньої білизни і відкриття на її базі фірмового магазину.
 2. У зв’язку з підвищенням попиту на натуральні товари доцільно організувати ферму по розведенню овець і поставляти сировину для виробництва вовни, молочних і м’ясних м’ясних продуктів.
 3. Організація бізнесу з нанесення 3-D друку на одяг, папір, пластикові і керамічні поверхні та ін
 4. Відкриття супермаркету натуральних продуктів з обов’язковими висновками експертних служб, які визначають ступінь натуральності продуктів.
 5. Невелика фабрика, що займається виробництвом тканих килимів з натуральної вовни.
 6. Міні-фабрика по виробництву пухових ковдр та подушок.
 7. Автостоянка в новому спальному районі.
 8. Салон краси, надання всіх послуг на дому.
 9. Готель для домашніх вихованців з послугою таксі (актуальна в умовах великого міста).
 10. Ательє з пошиття модного одягу для людей великих розмірів.
 11. Хостел — все більше людей переміщаються по країні, їм потрібно недороге тимчасове житло.
 12. Свіжі ідеї бізнесу з США та Європи .

Перш ніж визначитися зі сферою діяльності або об’єктом інвестування, необхідно вирішити для себе, що це буде – виробництво товарів або надання послуг. Однак що стосується загальної спрямованості, то останнім часом все більш рентабельним стає так званий «зелений бізнес», який передбачає переробку вторинної сировини, вироблення енергії за допомогою альтернативних джерел, вирощування корисних і лікарських трав, ґрунтових овочів і фруктів, пошиття одягу з натуральних тканин, приготування домашньої косметики і ліків з природних компонентів.

В сфері послуг такий бізнес має на увазі очищення води природними шляхами, зелений туризм, лікувальний масаж, організацію курсів по практиці зняття стресу, перевірку різних товарів на присутність у їх складі шкідливих хімікатів, а так само ряд інших сфер, спрямованих на відновлення здоров’я і розвиток особистості.

Популярність цих видів малого бізнесу зумовлена тим, що останнім часом населення особливо стурбоване станом навколишнього середовища і здоров’ям майбутнього покоління.

Цікаві бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями

 1. Купівля декількох недорогих автомобілів, які потім можна здавати в оренду
 2. Розробка різних прикольні предметів на магнітиках для автолюбителів
 3. Розробка прикольних корпусів для флешок
 4. Розробка і впровадження електронних медичних карток з повною інформацією від народження всіх хвороб і т. д.
 5. Бабуся або дідусь за викликом — для тих, у кого немає таких родичів
 6. Організація фантастичних та інших ситуацій для розіграшу, для примирення, для освідчень у коханні, для побачень
 7. Будь-яка одяг і взуття напрокат
 8. Організація кафе — «будь як вдома», — люди самі готують собі їжу
 9. Сервіс отримання кредитних карт без відсотків у вигляді проведення покупки з терміналу, з видачею готівки за мінімальний відсоток
 10. Розробка іменних обкладинок або наклейок на шкільні зошити та підручники, в яких будуть використовуватися особисті фотографії
 11. Курси по темі — як грамотно і правильно брехати, коли це життєво важливо?
 12. Людина, яка відстоїть за вас чергу в ощадбанку або в поліклініці, а коли наблизиться ваша чергу, зателефонує.
 13. Нестандартні ідеї малого бізнесу .
 14. Ідеї майбутнього бізнесу .

Цікаві бізнес ідеї для початківців

Ідеї з вкладеннями, однак цілком можуть бути освоєні новачками в бізнесі:

 1. Кафе Антикриза — привабливу назву і занижені ціни при гарній якості.
 2. Швидка допомога чотириногим друзям на дому — витрати на купівлю обладнання/медикаментів і транспорт.
 3. Перешиття непотрібної одягу в ковдри, подушки і т. п. — з наступним перепродажем або в благодійних цілях.
 4. Створення деталей інтер’єру з непотрібного мотлоху — одягу, взуття, журналів, дисків, коробок, банок і т. д.
 5. Мобільна лазня — обладнати вантажний автомобіль необхідним; актуально для рибалок взимку.
 6. Нові теми для малого бізнесу — багато варіанти підійдуть новачкам.

Нові ідеї бізнесу

 1. Виробництво пристроїв пасивної безпеки автомобіля для домашніх тварин — для безпечного транспортування та зниження тяжкості наслідків ДТП.
 2. Мобільний тягач — цілодобова допомогу застряглим у заметах машин.
 3. Виробництво 3D-окулярів на замовлення.
 4. Організація підприємцями центру психологічної підтримки людям, важко переживають економічну кризу.
 5. Організація переїздів груп спортсменів-аматорів на змагання — актуально для селищ та сіл, що знаходяться далеко від центрів спортивних подій (наприклад, транспортування групи марафонців).
 6. Сфера послуг — обширний матеріал для роботи.

Думка: всі потреби людини прямо або побічно задоволені, всі ніші зайняті, скрізь є конкуренти, тому можна говорити лише про відносну новизну ідей. Спочатку варто попрацювати найманцем в тій області, яка вам цікава, навчитися обслуговувати свого клієнта, а потім створювати компанію.

Цікаві бізнес ідеї для маленького міста

 1. найпростіша бізнес ідея — рекламні борди. Розміщення рекламних бордів у ліфтах і поверхах і т. д. Попередньо потрібно буде домовитися з ЖЕК-ом і мешканцями.
 2. Бджільництво. Звучить страшно, але насправді все не так погано. При прочитанні 3-4 книг по бджільництву ви вже будете розбиратися в суті справи. А придбати п’ять сімей і десяток вуликів — не складе праці. Збільшувати кількість сімей можна кожен рік в арифметичній прогресії.
 3. Вітроенергетика. Звучить страшніше бджільництва. Але теж не особливо складне заняття. Від вас вимагається знання фізики (шкільна програма) і прочитання декількох книг з цього предмету. На даний момент у країні мало компаній надають послуги з продажу та встановлення таких конструкцій. Ніша фактично вільна. Вітряки купуються за кордоном. Додатково: альтернативна енергетика для малого бізнесу .
 4. Сонячна енергетика. Теж саме, що і вище, але тут у вас є можливість пропонувати свої послуги не тільки людям з приватними ділянками, але і жителям багатоповерхівок. Проблема: законність заходи.
 5. Алюмінієва покрівля дахів. В Європі цей вид покрівлі вже популярний, по суті він має велику кількість переваг над звичайним шифером.
 6. Утеплення квартир, будинків. Вам будуть потрібні міські альпіністи і матеріал, а замовники завжди знайдуться — холодні зими.
 7. Трави. Корисні і навіть цілющі властивості трав всім відомі. Якщо є бажання можна самостійно вирощувати і продавати їх в косметичні і фармацевтичні компанії.
 8. Колцентр. Не дивлячись на те що у більшості великих компаній вони вже є, але іншим фірмам теж потрібно спілкування з клієнтом. Що вам потрібно для початку? Приміщення, двадцять (не обов’язково нових комп’ютерів і доступ до телефонного зв’язку та інтернету. І звичайно здатність знаходити партнерів.
 9. Можна вкласти гроші в будівництво овочесховища. Більшість малих і середніх виробників сільськогосподарської продукції продають свої вироби ще восени, адже зиму їх ніде зберігати. При наявності сховища, навесні їх продукція коштує в рази дорожче. За зберігання частину цього прибутку буде ваша.
 10. Пилорама. Будівництво буде завжди — дошки потрібні всім. Придбати особисту пилораму не складе особливих витрат, але для пошуку клієнтів буде потрібно час.
 11. За порами року: весна. літо. осінь. зима .
 12. Ларьок з Шаурмою .

Короткий опис статті: бізнес ідеї майбутнього Якими б новими ідеї не здавалися одним людям, іншим це буде старою піснею, тому просто будемо викладати відносно нові задумки, …

Джерело: Нові, цікаві бізнес ідеї. Перспективні напрями малого бізнесу

Також ви можете прочитати