Обереги від псування і пристріту. Як зробити самостійно?

19.02.2017

Автор запитання: світлана

коли я помру? коли ?

Безкоштовні питання — це:

 • Звернення відразу до всієї спільноти експертів

Задаючи питання, Ви звертаєтеся до всіх експертів порталу та отримуєте відповіді від фахівців, готових допомогти у вирішенні Вашої проблеми.

 • Думки від різних фахівців по Вашому питанню

  Ви отримаєте думки одразу від кількох експертів і можливість продовжити обговорення Вашої ситуації з експертами в приватному чаті.

 • Конфіденційність особистих даних і фотографій

  Особисті дані про учасників питання і Ваші фотографії Ви заносите в спеціальні поля, видимі тільки експертам сайту.

 • Задати своє запитання безкоштовно

  Обереги від псування і пристріту. Як зробити самостійно?

  У даній статті описуються особливості оберегів, з допомогою яких можна захиститися від пристріту і псування. Даються практичні поради та рекомендації по самостійному виготовленню ефективних оберегів.

  1. Застосування оберегів

  Оберіг — це предмет, який має магічні властивості і використовується для захисту його власника від негативного впливу. Оберіг володіє здатністю приносити удачу і щастя. Обереги від псування і пристріту з давнини застосовуються з цією метою у різних народів. При цьому відзначається явне подібність основних оберегів навіть у народів, які проживають на різних континентах.

  В якості оберегів використовуються звичайні побутові предмети, на які попередньо можуть начитуватись змови. Також обереги можна виготовити власноруч, використовуючи для цього необхідні компоненти. Обереги, виготовлені власними руками, забезпечують найбільш сильний захист від псування і пристріту .

  2. Різновиди оберегів від пристріту і псування

  Обереги, які застосовуються для захисту від негативного впливу з боку недоброзичливців, можна умовно віднести до декількох груп.

  • Християнські обереги. Головним оберегом для християн є натільний хрестик. Його носять на тілі, він необхідний при читанні молитов, які захищають від негативу. Християнськими оберегами також є ікони із зображенням Богоматері або святого, ім’я якого збігається з ім’ям людини.
  • Предмети, пов’язані з побутом людини, на які попередньо начитываются змови. Для захисту від негативу використовується англійська булавка, яку носять під одягом на рівні серця. Можна покласти в нагрудну кишеню невелике дзеркальце, що відображає сторона якого має бути спрямована назовні. Червона нитка для захисту носиться на лівому зап’ясті. На всі предмети перед їх безпосереднім використанням начитываются ефективні молитви від псування і пристріту .
  • Обереги з рослин. Багато рослин можуть протидіяти негативу. Захисними властивостями володіє будяк, омела, фенхель, звіробій, горобина. Для захисту будинку розвішуються букетики рослин, виготовляються мішечки з сумішшю трав. В якості оберега використовують часник. Його розвішують або розкладають в різних кутах приміщення або носять у кишені.
  • Обереги, мають тваринне походження. Такі обереги широко використовувалися в давні часи, коли полювання було одним з головних способів виживання людини. Зараз кістки, кігті, роги тварин використовуються для виготовлення прикрас, які є сильними оберегами.
  • Обереги з каменів. Ефективно захищають від негативного впливу агат, котяче око, тигрове око, місячний камінь, чорний онікс, малахіт, гірський кришталь. Камінь повинен викликати позитивні емоції у власника. Особливо сильними є обереги з каменів, які у сім’ї передаються у спадок.
  • Обереги, які можна виготовити самостійно.

  3. Як зробити оберіг самостійно?

  Найбільш сильним вважається оберегом від пристріту або псування, зроблений людиною самостійно. Будь-оберіг, який перед використанням був начитаний змова чи молитва, набуває більш виражену силу. Захисний оберіг необхідно створювати з щирим бажанням вберегти від негативу себе або близької людини. Всі думки в процесі виготовлення повинні бути тільки позитивними. Якщо виготовленням оберега займається екстрасенс, він намагається емоційно налаштуватися на хвилю того, хто буде використовувати оберіг.

  Самотужки можна виготовити оберіг слов’янського походження, який називається «Боже око». Для цього дві дерев’яні палички потрібно скласти хрестом і обмотати оберіг нитками різних кольорів.

  Оберіг-мішечок з запашними травами наповнюється самостійно зібраними і висушеними рослинами. Мішечки для трав’яних зборів можна зробити зі звичайної тканини. Їх розвішують в будинку, вшивають в подушку, носять з собою в сумці. Для виготовлення домашнього оберега можна зірвати гілку горобини в період її цвітіння.

  В процесі виготовлення кожного оберега слід начитувати молитви або ефективні замовляння від псування і пристріту. щоб посилити його захисний вплив.

  4. Поради екстрасенсів

  Екстрасенси радять носити оберіг у місці, недоступному для сторонніх поглядів. Для цієї мети використовуються медальйони, мішечки, коробочки. По можливості, оберіг потрібно носити з собою постійно стежити за тим, щоб він не загубився. Передавати обереги можна, тільки маючи абсолютно чисті наміри.

  Професійні експерти допоможуть визначитися з індивідуальним вибором оберегу, що захищає від псування і пристріту. При необхідності попередньо екстрасенс здійснює чистку від негативу. яка повністю позбавляє людину від раніше вплинув на нього негативного впливу.

  Короткий опис статті: як зробити оберіг Обереги від псування і пристріту. Як самостійно виготовити обереги?

  Джерело: Обереги від псування і пристріту. Як зробити самостійно?

  Також ви можете прочитати