Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах. Онлайн тестування.

06.07.2016

Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах.

Не секрет, що більшість з вас не раз помічали на сторінках деяких сайтів, рекламні оголошення різних онлайн тестів. наприклад, щось типу: дізнайся свій IQ, або тест на грамотність або, наприклад, тест на професійну придатність. Особливою популярністю у жіночої аудиторії, до речі, користуються різні психологічні online тести, є ще й просто розважальні тести, які популярні у аудиторії будь-якого віку і статі, але мова взагалі не про це.

Ви коли-небудь пробували пройти подібні тести. Якщо пробували, то напевно вже здогадалися, до чого я веду, а якщо ні, то і не пробуйте, бо в переважній більшості випадків подібні онлайн тести платні, і, щоб переглянути результати пройденого тесту, необхідно відправити SMS-повідомлення на який-небудь короткий номер. Вартість такого повідомлення доходить до 10 доларів, що становить додатковий (а у кого-то і основний дохід власнику сайту.

Власне про цьому виді заробітку я і хочу вам розповісти. Для самих недовірливих відразу скажемо: «SMS дійсно відправляють, звичайно не так часто, як хотілося б, але все-таки.» Більш конкретно щось сказати складно, відсоток відвідувачів, які відправляють SMS за проходження онлайн тіста, залежить від багатьох параметрів. Так, наприклад, розважальні онлайн тести хоч і користуються достатньою популярністю, але ЅМЅки за них шлють досить рідко.

А ось якщо розмістити серйозний тест на жіночому або медичному сайті, та ще, скласти тест так, щоб після його проходження у відвідувача склалося враження про його корисності, ось у такому разі дійсно з’явиться мотивація відправити ЅМЅку.

Заробіток в Інтернеті на online тестах. Якщо є сайт.

Якщо у вас вже є сайт, та ще на ньому бувають, скажімо так, небідні відвідувачі, то вам в принципі нічого не заважає спробувати заробити на онлайн тестах. Для цього можна, наприклад, скористатися продуктом «Тести за СМС v.2.0. «

В двох словах про можливості платформи «Тести за СМС v.2.0.» Продукт надає широкі можливості по створенню власного бізнесу в Інтернет на основі онлайн тестів з оплатою результатів SMS повідомленням.

Існує дві версії платформи Gold і Platinum. В комплектацію, в залежності від версії продукту, входить велика кількість повністю готових онлайн тестів з встановленим функціоналом прийому і обробки СМС-платежів, конструктором для легкого створення нових тестів і потужної партнерською програмою.

При розробці платформи, основна увага приділялася можливості легко створювати нові тести, у зв’язку з цим був розроблений принципово новий механізм, що дозволяє в лічені секунди створювати питання, не володіючи знаннями в області html. Так що ви в будь-який момент зможете створити свій, незаезжанный онлайн тест на необхідну тематику і отримувати з цього значно більший дохід.

І ще один прикольний момент. У версію Тести за СМС v.2.0 Platinum входить можливість створення і підтримки своєї власної партнерської програми, ви зможете залучати партнерів, які будуть приводити відвідувачів на ваші тести за певний відсоток, тим самим ще більше збільшуючи ваші доходи.

Ну і на закінчення про мінуси цього продукту. Мінус за великим рахунком один. Продукт — платний. Вартість версії Gold на сьогоднішній момент складає 60 доларів, версії Platinum 110 доларів.

З одного боку, звичайно, платити гроші не хочеться, але з іншого важливо розуміти, що продукт оригінальний, а отже безоплатним бути не може, плюс до всього безоплатність будь-якого продукту швидко призводить до того, що відразу набігає натовп халявщиків, і конкуренція в напрямку злітає до небес, а в темі онлайн опитувань конкуренція отже достатня.

Більш детально з повними можливостями програми можна ознайомитися тут .

Заробіток в Інтернеті на online тестах. Партнерки.

Якщо платити гроші зовсім не хочеться або припустимо, ви не впевнені в тому, що користувачам рунета потрібні online тести, і вони готові відправляти за них SMS або припустимо, ви тільки початківець web-майстер і немає повної впевненості в своїх силах, тоді можна спробувати варіант з партнерською програмою від сайтів online тестування.

Зареєструйтесь на одному з таких сервісів taketest.ru або go-test.ru Обидва сервісу дуже схожі. Дизайн мені більше подобається go-test, хоча за чутками кажуть, що go-test запозичив ідею у taketest. Платить до речі, в процентному відношенні taketest дещо більше. Спробувати можна будь-сервіс хоча б просто для того, щоб зрозуміти чи цікаво вам це напрямок заробітку в Інтернеті і якщо так, то чи зможете ви заробляти на онлайн тестах.

Все досить просто. Реєструємося в сервісі, заходимо в розділ промоматеріали, вибираємо вподобаний банер або кілька банерів і розміщуємо їх код на своєму сайті. Ось власне і всі справи. Якщо хтось з відвідувачів сайту зацікавиться онлайн тестуванням, пройде тест і відправить SMS, то ви отримаєте свій партнерський відсоток.

Якщо все виходить, і дохід вас влаштовує, тоді можна подумати про придбання пакета «Тести за СМС v.2.0.», а ні, то можна залишити все як є, невелика копієчка все одно буде капати.

Заробіток в Інтернеті на онлайн тестах. Якщо немає сайту.

Якщо звичайно немає сайту, то його необхідно терміново зробити. Можна обійтися і без сайту, залишати посилання на форумах і так далі, але так працювати вкрай неефективно. Особливо якщо врахувати, що існує варіант мати сайт з онлайн тестами досить швидко і просто.

Компанія AGAVA пропонує всім бажаючим створити свій сайт з онлайн тестами. При наявності певних навичок сайт робиться хвилин за 20 — 30, якщо немає навичок, трохи довше, ніяких специфічних знань в принципі не потрібно Зате скільки зручностей, не треба нічого вигадувати і десь шукати самі тести, можна скористатися готовими рішеннями від АGAVA. Домен та хостинг також надаються безкоштовно, правда домен третього рівня, але на перший час можна і цим обійтися, а в подальшому прикрутити свій домен, який вам більше сподобається.

Витративши зовсім небагато часу ви отримаєте ось такий сайт онлайн тестів. До речі можна зробити не тільки сайт тестів, але і, наприклад, онлайн книжковий магазин або файлообмінник, у Агави повно різних ласих пропозицій, у тому числі і непогана партнерська програма. Кому цікаво переглянути всі можливості, тиснемо на банер нижче, і реєструємося

Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах. Онлайн тестування.

Варто ще сказати про те, що на сайті онлайн тестів від Agava джерела отримання доходу дещо інші. Заробіток на такому сайті в основному ґрунтується на продаж банерної реклами і тому доходи будуть дещо меншими, ніж у першому випадку, але чому б не спробувати цей варіант.

Що ви будете отримувати зі свого сайту online тестів від Агава

  • Вам належить до 85% банерних показів на сторінках Вашого сайту, які ви можете продати або використати для розкрутки власних проектів,
  • Кожен відвідувач сайту відразу ж приносить вам 50 показів банерів,
  • Ви отримуєте 30% з доходу від проданої агавою прямої реклами і платних послуг, а також до 85% контекстної реклами на вашому сайті,
  • Кожен 5-й відвідувач підписується на розсилку нових онлайн тестів і стає постійним відвідувачем,
  • На момент написання статті на сайті 651 онлайн тест ,
  • щотижня на сайт додається від 3 до 5 нових онлайн тестів .

Короткий опис статті: online заробіток Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах. Онлайн тестування. Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах. Онлайн тестування.

Джерело: Онлайн тести. Заробіток в Інтернеті на online тестах. Онлайн тестування.

Також ви можете прочитати