Оригінальні бізнес-ідеї з нуля: як заробити цікаво і без вкладень

19.02.2017

Як втілити в життя незвичайні бізнес ідеї з нуля

Оригінальні бізнес-ідеї з нуля: як заробити цікаво і без вкладень
Сьогодні стандартними видами бізнесу вже нікого не здивуєш. Торгівля продуктами харчування, шиномонтаж, автомийка, продаж галантереї… Весь бізнес йде по накатаній колії, і магазини відрізняються один від одного рівнем цін. За кожного покупця доводиться боротися. Починаючим підприємцям для того, щоб увійти на ринок послуг або продажу товарів, потрібно вкласти чималі гроші в покупку устаткування, продукції і рекламу. Люди просто забули про те, що можна досить виграшно реалізувати незвичайні бізнес ідеї з нуля.

Оригінальні ідеї для відкриття власної справи

Навіть сьогодні, в умовах великої конкуренції і фінансової кризи, можна робити гроші практично з повітря. А часом саме на повітрі (оригінальна ідея з продажу повітря ). Є варіанти реалізації оригінальних ідей, які лежать на поверхні, але їх чомусь вважають неприбутковими або нецікавими. Ось деякі з них:

1. Покажіть городянина, який би після роботи у задушливому загазованому місті не мріяв з’їздити на пляж, покупатися та відпочити. Як правило, пляж відвідують великими компаніями і коли всі дружно біжать до води, завжди хтось залишається стежити за речами. В якості альтернативи можна встановити на пляжі камери схову для речей. Здається, що прибуток від такого оригінального бізнесу буде мінімальною, але якщо поєднати цей вид послуги з продажем супутніх товарів, таких, як крем від засмаги, продажем лейкопластиру і бинтів, спреїв від укусів комах, то вкупі всі принесе непоганий прибуток.

2. Сьогодні по всій країні без діла простоює величезну кількість павільйонів, розташованих в самих прохідних місцях. Сталося це тому, що в силу вступив закон про заборону продажу пива в кіосках. Чого таїти, більшість подібних кіосків і відкривалося для продажу слабоалкогольної продукції, а продавати лимонад і шоколадки сьогодні зовсім невигідно. Ось і варто подумати про те, що розмістити в порожніх павільйонах.

Продавати хот-доги і шаурму не варто – цим ринок перенасичений, до такої ідеї немає нічого незвичайного. А от організувати книжковий кіоск цілком рентабельно. Відвідувач може спокійно розглянути продукцію в теплі, придбати супутні товари (ручки, блокноти, газети та журнали). Якщо в наявності є великий асортимент художньої літератури, можна організувати пункт обміну або прокату книг.

3. Оригінальні бізнес-ідеї з нуля не передбачають нічого надприродного. Заробляти можна практично не вкладаючи грошей, шляхом очищення акваріумів. Сьогодні модно встановлювати вдома не звичайні невеликі акваріуми, а досить об’ємні споруди, які періодично потрібно чистити. До речі, досить великі за обсягом акваріуми встановлюють сьогодні в торгових центрах та великих установах. Якщо ви добре розбираєтеся в пристрої акваріумів і любите возитися з рибами і морськими тваринами, значить, має всі шанси непогано заробити на своєму оригінальному хобі.

На чому ще можна заробити

Нове – добре забуте старе. Раніше вся країна носила білизну для прання в пральні. В результаті людина отримувала добре випрана, накрохмалена і отглаженное білизна. Потім настала ера пральних машинок, але проблема прасування при цьому залишилася злободенною. Кожній працюючій людині знайома проблема: запізнюєшся на роботу, немає відпрасованого сорочки, суєта призводить до того, що з ранку весь день зіпсований.

Тут на допомогу прийдуть незвичайні бізнес ідеї з нуля, які допоможуть вам заробити, а клієнтам – завжди мати під рукою запас свіжих випрасуваних сорочок. Для організації роботи з прання і прасування білизни зовсім немає потреби орендувати приміщення або обладнання. В період розкручування можна виконувати всю роботи вдома, а білизна розвозити за адресами клієнтів.

згодом є резон придбати професійне обладнання у вигляді прасувального столу. Це недешеве придбання, але воно дозволяє виконувати роботу більш якісно.

Ще один спосіб відкрити власну справу

Як правило, всі оригінальні бізнес-ідеї з нуля, відрізняються простотою. До таких ідей можна віднести власний інтернет-магазин на дому. Особливо актуальний цей спосіб заробітку для сімей, де багато дітей. Народження дитини – це завжди радість і час, наповнений приємними клопотами. Саме в цей період молоді батьки змітають з полиць магазинів безліч всякої одягу, іграшок, купують дорогі коляски. Після народження малюка задаровують іграшками та різними милими штучками вже родичі та друзі сім’ї.

Коротше кажучи, в сухому залишку батьки мають підросло чадо і кілька коробок одягу, іграшок та дорогущу коляску, в якій на балконі зберігаються газети. Між іншим, на цьому можна непогано заробити. Особливо якщо склад вашої сім’ї поповнюється, а іграшки та одяг дітей продовжує збільшуватись.

Для отримання прибутку можна відкрити особистий інтернет-магазин одягу. через який вживані речі будуть реалізовуватися, а великі у вигляді колясок, великих іграшок або зимового одягу, можна буде здавати напрокат. В цьому немає нічого поганого. Більшість сімей, які не можуть купити новий одяг своїм дітям або дозволити собі придбання дорогої якісної коляски, будуть вам вдячні.

Крім того, наявність власного інтернет-магазину дасть вам можливість не тільки реалізувати власні речі, але і налагодити постачання супутніх дитячих товарів. Наприклад, молочних сумішей, каш, присипок, памперсів. Так як купувати подібні товари оптом все ж значно дешевше, ніж купувати з націнкою магазину чи аптеки.

Крім перерахованих варіантів заробітку з нуля, які практично не вимагають вкладень, є ще ряд можливостей непогано заробити. Незвичайні бізнес ідеї лежать на поверхні, потрібно просто постаратися їх розгледіти.

Короткий опис статті: бізнес ідеї як заробити гроші Власний бізнес – жадана мрія багатьох, але в сучасному світі конкуренція абсолютно у всіх областях настільки жорстка, що підприємцю бізнес нуль ідеї незвичайні оригінальні

Джерело: Оригінальні бізнес-ідеї з нуля: як заробити цікаво і без вкладень

Також ви можете прочитати