Партнерські програми, як на них заробити?, YouTube

10.07.2016

Текст відео

Опубліковано: 16 вер. 2013 р.

Тема випуску Що таке партнерський маркетинг і як на ньому можна заробити вебмайстру? На поставлене запитання відповідає головний аналітик CPA-системи AdvAction Денис Кучумов. У простій і дохідливій формі Денис розкриває все різноманіття партнерського маркетингу в Росії.

Таймінг з питань:

02:40 — Основні джерела трафіку для роботи з партнерськими програмами

03:31 — Приклади контекстних оголошень направляючих користувачів на оффера.

04:35 — Як знайти в пошуку сайт створений для конвертації користувачів на партнерських програмах

05:28 — Що таке type-In трафік в CPA-маркетингу. Механізм роботи такого майданчика.

07:03 — Тематичні сайти як ефективно розміщувати блоки CPA-систем. Коли коштувати використовувати банерні місця на сайті під оффер. Приклади створення спеціалізованих розділів під каталог офферов на порталі. В яких випадках вебмайстру вигідно створювати сервизные сайти і залучаючи людей на нього отримувати дохід з розміщення партнерських посилань.

11:32 Блоги та форму як джерело якісних замовлень в партнерській програмі.

11:44 Приклад профільного західного блогу заробляє на партнерських посиланнях.

13:03 Автогенерируемые блоги серед вебмайстрів прийнято назвати сплавами. Приклад захоплення новинного трафіку і приземлення його на MFA-сайт.

14:56 Як заробляти з спілкування на форумах. Спосіб легальний і не вимагає витрат на розміщення. Але підходить для активних користувачів, які вміють багато спілкуватися.

16:36 Як працювати з соціальними мережами. Поділ на джерела користувачів всередині сегмента: рекламні системи, реклама в додатках і розміщення в групах.

20:32 Приклад трансформації тизера для підвищення клікабельності і зниження вартість залученого трагіка на партнерську програму.

20:55 Що таке інсентив травички і офферная реклама в іграх? Які пропозиції на ньому ефективно працюють, а які навіть не варто пробувати.

22:10 Реклама в групах. Приклади розміщення та особливості управління потоком уваги звідти. Як фільтрувати і шукати якісні групи для розміщення своїх посилань.

24:57 Які типи партнерів у партнерському маркетингу бувають.

26:00 Основні блоки оптимізації cpa-механіки по заробітку на партнерській програмі.

30:57 Вебмастер здатний управляти вартістю оффера. Як це робити і що потрібно зробити щоб завжди залишатися в тренді.

Короткий опис статті: партнерські програми Тема випуску Що таке партнерський маркетинг і як на ньому можна заробити вебмайстру? На поставлене запитання відповідає головний аналітик CPA-системи AdvAction… партнерські програми, партнерські посилання, cpa, cpa-маркетинг, лідогенерація, як заробити на партнерських програмах, сплоги, денис кучумо, advaction, парт…

Джерело: Партнерські програми, як на них заробити? — YouTube

Також ви можете прочитати