«Пасивний Дохід в Інтернет-Бізнесі МІФ чи РЕАЛЬНІСТЬ?., Пасивний дохід, Перший

20.02.2017

«Пасивний Дохід в Інтернет-Бізнесі – МІФ чи РЕАЛЬНІСТЬ?»

 • Наприклад, у Вас є нерухомість, а Ви здаєте її комусь в оренду. При цьому доходи від оренди багаторазово покривають усі витрати на утримання цієї нерухомості, ну і за нерухомістю спостерігає Ваш повірений людина за певний відсоток або зарплату, то це пасивний дохід. Ви отримуєте кожен місяць гроші на свій рахунок, і не займаєтеся цим бізнесом взагалі;
 • Або, наприклад Вам пощастило і у Вас лежить спадщину в кілька мільйонів доларів на депозитному рахунку у банку, а з цих грошей Вам постійно капають відсотки, на які Ви і живете. Ось Вам ще один приклад пасивного доходу;
 • Або ж Ви накопичили якусь велику суму, а потім вклали ці гроші в якийсь ПІФ і у Вас стабільно йде хороший відсоток з прибутку фонду, формуючи Вам пасивний джерело доходу;
 • А можливо Ви купили на початку розквіту якоїсь успішної компанії її Акції на біржі і тепер отримуєте з цих акцій хороші дивіденди, і для цього Вам самому абсолютно нічого не потрібно робити.
 • Усе це яскраві приклади пасивних джерел доходу.

  Тепер, мабуть дурне питання, АЛЕ.

  Хотіли б Ви мати кілька джерел пасивного доходу?

  Не знаю як Ви, але я дуже хочу! Причому, чим старше я стаю, тим більше я цього бажаю. І я думаю, що цього хоче кожна розумна людина, яка розуміє, що його особистий ресурс не вічний, і що він не зможе продовжувати продуктивно працювати протягом усього життя. Так і народжені ми на цій Землі, щоб не вилазити з роботи? Я особисто так не вважаю.

  Більш того, я піду далі і сміливо повідомляю Вам, що будь-яка діяльність, спрямована на заробіток, яка не веде до створення пасивного доходу – рано чи пізно поневолює людини, вичавлює з нього всі соки, а потім розжовує і випльовує його. Це в свою чергу призводить до фінансових проблем і змушує або висіти у когось на шиї, або жити на дотації, або шукати новий вид діяльності для себе. І так по колу.

  А тепер запитайте у себе наступне:

  • «чи Здатні Ви відразу вибирати тільки такий вид діяльності, який формує для Вас після декількох років активних зусиль тільки пасивний джерело доходу?»
 • «чи Здатні Ви спочатку так дивитися на роботу, вибирати і будувати її, щоб далі це завжди переростала в пасивний джерело доходу?»
 • Я впевнений, що це здатна робити будь-яка людина, якщо він:

  • Спочатку ЗАВЖДИ тримає дане «Пасивний дохід» у розумі;
 • Правильно вибудовує свою роботу, не поспішає влазити аби куди заради сьогочасної вигоди;
 • Дивиться далі свого носа і думає про своє майбутнє на 5-7 років вперед, плануючи свою діяльність.
 • Не сумніваюся, що Ви теж можете так робити.

  Тепер трохи сумна частина статті.

  Вона торкнеться приватної електронної комерції в Рунеті, і особливо інфо-бізнесу (виробництво і продаж своєї інформації через Інтернет). Причому в цій частині статті, я не претендую на істину в останній інстанції, а лише хочу висловити свою точку зору на цей бізнес, яким я його бачу.

  І знаєте, що я спостерігаю в цій ніші сьогодні?

  Я бачу, купу залучених на постійну роботу людей, багато з яких неймовірно продуктивні і талановиті. Вони продовжують видавати і продавати свої власні інформаційні продукти, вести свої поштові розсилки, вони продовжують робити якісь унікальні інструменти, вони продовжують надавати якісь корисні послуги…

  Вони продовжують бути знову і знову залучені у цю діяльність, при цьому пропагуючи ідею, за рахунок технічної автоматизації вони зможуть привести цю діяльність у стан пасивного доходу. Але вся ця діяльність практично обертається навколо їх особистостей. Все зав’язано на їх особистої залученості в цей бізнес. Виходить, що ні про яке пасивному доході тут поки і мови не йде.

  Я не буду переходити зараз на конкретні імена, але навіть деякі з найбільш відомих моїх колег, продовжують іноді бути залучені в цей бізнес по 8-12 годин на день протягом 5-6 днів в тиждень! Неймовірно! Чи Не так? Та й нехай залучення буде по одній годині на тиждень — все-одно це вже не має ніякого відношення до пасивного доходу.

  Та я вже протягом 7-ми років бачу, що варто мені або комусь із моїх колег припинити на 2-3 місяці займатися своїм бізнесом, припинити вести свої розсилки, перестати генерувати нові ідеї і більше не вдосконалювати свої продукти і послуги, перестати мотивувати своїх партнерів, як прибутковість бізнесу неухильно йде ВНИЗ. І знову треба випускати розсилки, знову треба займатися маркетингом, рекламою, мотивацією, знову треба створювати якісь нові фішки, продукти і т. д.

  — Так чи є така електронна торгівля в ТАКОМУ ВИГЛЯДІ пасивним джерелом доходу?

  — Відповідь очевидна – НЕМАЄ!

  — чи Може це стати в майбутньому пасивним джерелом доходу?

  — В тій формі, як воно триває – теж очевидно, що НЕМАЄ!

  Виходить наступне. Якщо бізнес будується за лінійним принципом (від одного до багатьох), та до того ж все обертається навколо однієї ключової особи, яка все це і виробляє і позиціонує як особистий продукт, то вона буде залучена в ці бізнес-процеси знову і знову.

  Як же вийти з цього зачарованого кола?

  Якщо Ви читали книги Роберта Кийосаки. то Ви, безперечно, чули про Квадрантах грошового потоку. Ці квадрантів чотири.

  Виглядає це наступним чином:

  Р – це найманий працівник;

  З – сам забезпечує себе роботою (приватний підприємець);

  Б – власник великого бізнесу;

  Нічого нового в цій схемі немає. Її багато бачили і знають. Я просто хочу з допомогою цієї схеми показати, що в російській електронній комерції з продажу власної інформації або послуг через Інтернет — людей, які впевнено стоять в квадранті «Б » і довели свою систему бізнесу до стану пасивного джерела доходу, особисто я поки ще не зустрічав. Практично всі продовжують залишатися приватними підприємцями, які володіють своєю роботою і працюють на себе. Але головне — вони не вільні від бізнесу!

  Більш того, вони наймають інших людей, але все-одно залишаються приватними підприємцями, в бізнесі яких виробництво і маркетинг залежить від їх особистої діяльності. І я сам тут, на жаль, поки не є винятком.

  Практично у всіх інтернет-підприємців це циклічний процес, який змушує їх знову і знову приходити в бізнес, активно діяти особисто і штовхати бізнес. Давайте подивимося правді в очі і побачимо, що ніякого пасивного доходу ні в кого в цій області зараз не спостерігається!

  У зв’язку з цим мені за останній час довелося багато чого переосмислити, щоб почати свій шлях до створення саме пасивних джерел доходу.

  З моєї точки зору, якщо хто-небудь дійсно ЗАЦІКАВЛЕНИЙ у створенні пасивних джерел доходу завдяки можливостям електронної комерції, то йому варто ДУЖЕ УВАЖНО розглянути наступні моменти:

  1. НАЙВАЖЛИВІШЕ! Ще перед початком будь-якої діяльності ДИВІТЬСЯ, чи вийде з неї зробити далі пасивний джерело доходу. Якщо так, то вивчіть уважно і розберіть як саме це станеться. Якщо відразу видно, що якісь частини бізнесу ніяк не зможуть працювати без Вас – ВІДРАЗУ відмовтеся від цієї діяльності. В іншому випадку — максимум чого Ви зможете досягнути мінімізації залученості. Але повної свободи не буде, а значить і пасивного доходу в майбутньому не бачити. До прикладу, я особисто сьогодні ні за які гроші не піду в бізнес, який потребує моєї постійної і сильної залученості протягом невизначеного терміну;
 • Якщо Ви створюєте свій інформаційний продукт, то намагайтеся братися тільки за такі продукти, які містять стабільно актуальну інформацію для ширшої аудиторії протягом багатьох років вперед. Не прив’язуйтесь всередині цих продуктів до швидко мінливих тенденцій (наприклад, модні тільки сьогодні фішки, якісь конкретні програми, що швидко розвиваються веб-сервіси тощо). Це дозволить Вам не втягуватися знову і знову доробки і нескінченні поліпшення інфо-продукту. Наприклад, я знаю десятки книг та аудіо-відео курсів, які протягом останніх 7-ми років не втратили ні краплі своєї актуальності, а попит на них тільки виріс;
 • Якщо Ви створили свій інформаційний продукт і навіть почали його продавати самі, то використовуйте варіант співпраці з одним або кількома видавництвами, які зможуть взяти на себе повний цикл виробництва, маркетингу і продажів Вашого продукту. Це дозволить Вам перекласти всю рутину на них, отримуючи свій пасивний дохід з продажів. Ви можете так само домовитися з якимись популярними інтернет-магазинами про продаж Вашого продукту на взаємовигідних умовах. Це теж знімає з Вас особисту залученість і формує пасивний джерело доходу;
 • Якщо Ви взяли на себе відповідальність створити свою власну систему бізнесу, взялися самі за розробку, маркетинг і продажі своїх інфо-продуктів (послуг, сервісів), то єдиний спосіб зробити з цього пасивний джерело доходу – це створити злагоджену команду людей, на чолі якої буде стояти талановитий та відповідальний керівник, якій Ви можете повністю довіритися. Але пам’ятайте, що декому це не вдається зробити і за все життя (людський фактор), тому що для організації такої команди і такого бізнесу потрібно бути самому потужним управлінцем, добре розбиратися в людях і зуміти впровадити бездоганну адміністративну модель, яку не треба самому нескінченно контролювати;
 • Якщо Ви звичайна людина, яка не володіє якимись супер-знаннями, талантами та навичками в актуальній сьогодні області (Ви не можете відразу зробити якийсь якісний інфо-продукт або послугу і налагодити авто-продажу), то самим простим і доступним для Вас способом побудови пасивного доходу — є мережевий маркетинг (МЛМ). У цьому бізнесі, по-перше, Вам не потрібно створювати власну інфраструктуру бізнесу (підприємство, бухгалтерія, бюрократія, працівники тощо) і нескінченно контролювати її. По-друге, Вам надається постійно оновлювана лінійка якісних продуктів і послуг. Ну і, по-третє, Вам дається унікальна модель бізнесу, яка легко дуплицируется іншим людям. Ви працюєте 3-4 роки над створенням своєї структури, а потім можете відійти від справ і отримувати пасивний дохід у вигляді відсотків з побудованої Вами споживчої мережі. Комбінуючи можливості Інтернету і МЛМ процес побудови і навчання Мережі сьогодні можна автоматизувати і оптимізувати до неймовірної ступеня! І це доступно будь-якій людині, який реально хоче цього;
 • Ну і природно, як тільки у Вас з’явилися залишкові (вільні) гроші, щоб зробити з цього дійсно множинні пасивні джерела доходу Вам необхідно навчатися грамотно інвестувати ці кошти в акції, Піфи, Хедж-фонди, Активи, вивчати сучасні ринки та інструменти інвестування, щоб потім вже Ваші гроші робили ще більші гроші. Коротше кажучи, необхідно ставати ІНВЕСТОРОМ! Єдине АЛЕ, щоб інвестиційна діяльність Вам давала гідний пасивний дохід – потрібно мати достатній капітал (щоб легко ризикувати без значного збитку для себе). А ось заробити цей капітал треба в таких видах бізнесу, які Вас по ходу справи не закабалити (дивіться п. 1-5).
 • Отже, пасивний дохід в Інтернет-бізнесі це МІФ чи РЕАЛЬНІСТЬ?

  Зараз я бачу, що для переважної більшості це поки красивий МІФ. І лише для одиниць це РЕАЛЬНІСТЬ. Чим відрізняються ці одиниці від інших? Я думаю, що вони відразу поставили собі мету і взяли за стабільне це – братися тільки за діяльність, що приводить до пасивного доходу. І якщо ми тримаємо це завжди подумки перед тим, як щось почати робити і де працювати, то ми неминуче створимо не одне джерело пасивного доходу! Це дозволить нам відчути смак життя, в якій не потрібно постійно думати про гроші і мати свободу жити як хочеться ??

  А ВИ ЩО ДУМАЄТЕ ПРО ЦЕ?

  Автор статті: Макс Хігер – піонер електронної комерції в Рунеті. Шукає амбітних і легко учнів однодумців з активною життєвою позицією, щоб створити множинні джерела пасивного доходу разом з корпорацією Интвей .

  Короткий опис статті: пасивний дохід в інтернеті

  Джерело: «Пасивний Дохід в Інтернет-Бізнесі – МІФ чи РЕАЛЬНІСТЬ?» — Пасивний дохід — Перший Мільйон — Каталог статей — Спільнота «Перший мільйон»

  Також ви можете прочитати