Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

19.02.2017

Заробіток на американських сайтах без вкладень доступний всім. Перевірено!
Related Articles

Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

Рунет набагато слабкіше в своєму розвитку, ніж західний інтернет. Американські сайти для заробітку дають можливість заробити більше при тій же зайнятості. Платять в буржунете на порядок вище, ніж на російських сайтах, тому російські користувачі з великим задоволенням переходять на роботу в англомовний сегмент.

Чому буржунет багатшими рунета

Захід вже давно, активно і серйозно користується інтернетом. Покупки в буржунете через інтернет-магазини цілком звична справа. Близько 75-80% користувачів на заході купують через інтернет абсолютно будь-які товари. До речі, там немає такого поняття, як піратський софт. Іноземним користувачам простіше і легше заплатити кілька доларів за програму і в комплект отримати повну тех. підтримку. За зламані софти цілком реально отримати чималий штраф або потрапити у в’язницю.

Навіть музику або фільм іноземний користувач буде купувати, ніж витрачати свій час і шукати безкоштовні треки. Так, прийнято і вважається цілком природним. Тому в буржунете крутиться набагато більше грошей.

Які переваги і недоліки роботи на американських сайтах

Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

Перш ніж розповідати про плюси і мінуси, хочу відзначити одну річ. Такий заробіток підійде тим, користувачем, які вже мають досвід аналогічної роботи в рунеті.

Думаю, прочитавши, чому буржунет має більше грошей, ви вже й самі зрозуміли самий великий і жирний плюс – платять там більше. Вартість кліка мінімум в 5 разів вище, ніж на російських сайтах. Це перший перевага.

Другий. — стабільність. На заході серйозно сприймають інтернет-бізнес. Замовники хочуть заробити, тому їм потрібна якісна послуга, відповідно вони готові заплатити за неї дорожче.

Третє ,- заробіток на американських сайтах без вкладень, почати цілком реально. Вам не доведеться платити буржуям свої кровно зароблені рублі.

Мабуть, єдиний мінус при такій роботі в тому, що необхідно знання мови. Якщо ваш англійський починається і закінчується гугл-перекладачем, тоді вам доступні тільки кліки, серфінг сайтів і читання листів. Якщо порівняти аналогічні російські сайти і американські, навіть клікаючи по рекламі, заробіток буде набагато вище.

Якщо з мовою у вас більш-менш у порядку, для вас відкриваються вже інші можливості, де і оплата буде вище. Робота пов’язана з написанням коментарів і відгуків. Так що знання не тільки сила, але можливість більш високого рівня доходів.

Є ще один невеликий нюанс, мінусом його назвати складно, але знати про нього необхідно. Західні замовники не працюють з російськими платіжними системами – Яндекс і Webmoney, для цих цілей є міжнародна платіжна система Paypal.

З якихось американських сайтів можна почати роботу

Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

Заробити на американських сайтах без вкладень можна на клікових спонсорів і платному анкетуванні. Почнемо з перших. Представлю найбільш популярні, але не єдині, які добре себе зарекомендували і мають позитивні відгуки в рунеті.

Globalactioncash.com – американська біржа серфінгу. Відмінне місце, щоб спробувати свої сили новачкові, причому без вкладень. Необхідно виконувати прості завдання від перегляду сайтів до введення капчі. Знання мови мінімальні, не володієте англійською, гугл-перекладач вам в допомогу.

За один перегляд сайту, оплата від декількох центів до 1 долара. Мінімальна сума, яку можна вивести собі в гаманець, всього 2,5 $, а її реально заробити за один день. Виводять гроші з допомогою Paypal. Завдань дуже багато, без роботи не залишитесь. Якщо за місяць ви жодного разу не зайшли на сайт, ваші грошики анулюються. Неприємно, але нічого не поробиш, такі правила системи. Не хочете працювати, не заважайте іншим.

Neobux.com – американський кликовый сервіс, вже давно відомий в рунеті і зарекомендував себе з кращого боку. Працює з 2008 р. виплати виробляє, завдання є, мінімальна сума всього 2 $.

Є дуже цікава фішка, вартість кліка залежить від того, який у вас аккаунт, «Стандарт» — кліки від 0,15 центів, «Золотий» від 0,20 центів. Перший запис – безкоштовний, за другий доведеться заплатити 100$ в рік.

у Замовники Neobux.com солідні і відомі фірми, такі як Philips, Nestle, Hyundai. Думаю, тільки це вже говорить про його авторитетності і викликає довіру.

Біржі анкетування

Якщо ви знаєте базовий англійський, раджу придивитися до опитувачів. Тут працювати вигідніше і краще, вартість однієї анкети в деяких сервісах достегает 5$. У Росії платне анкетування, можна сказати, тільки зароджується, в буржунете практикується кілька десятиліть. В день приходить кілька анкет на ваш поштовий ящик, що радує, і значно підвищується рівень заробітків.

Paidviewpoint.com – має зручний і простий інтерфейс, що значно полегшує роботу. Мінімальна сума для виплат складає 15$, через Paypal протягом 3 діб. Після реєстрації ваш рахунок поповниться на 1$, приємний бонус. Працювати можете, коли зручно вам, опитування приходять на пошту цілодобово. Є можливість вибрати тему, яка вам найбільш близька.

Sendearnings.com – англомовний опитувальник, при реєстрації бонус 5 $. Щоб вивести гроші, мінімалка повинна бути 30$, працює з Paypal. За одну анкету платять від 3$.

Що зробити перед початком роботи

Неважливо, як ви почнете працювати, і який сайт виберіть, перед стартом, пройдіть реєстрацію в платіжній системі Paypal, це, по-перше. По-друге, обов’язково заведіть пошту на gmail або yahoo. Зробили? Чудово, тепер вперед підкорювати буржунет і поповнювати свої кошики.

Заробіток на американських сайтах — як збільшити дохід

Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

Багато б’ються над кожним центом, намагаючись калічити дохід, але суму все одно хочеться бачити більше. Знайоме, правда? В цьому випадку я дуже рекомендую залучати рефералів до роботи. Ваш дохід збільшиться в рази, діло кажу. При гарній базі рефералів пасивний дохід від них може становити близько 700 баксів. Непогано, так? Проте варто трохи попотіти, запрошуючи людей зареєструватися за своєю ссылке, але це того варто.

Американські сайти для заробітку грошей мають дуже хорошу відмінну рису, що дозволяє користувачем особливо не напружуючись, заробити трохи більше доларів. Сайти пропонують в оренду рефералів. У всіх різні розцінки приблизно середню вартість можу сказати – від 0,60$ за трьох осіб. Причому можна за додаткову плату замінювати неактивних, активними.

Не поспішайте виводити зароблену мінімалку, щоб упевнитися, що сайт нормальний і платить справно. Будьте розумнішими, інвестуйте гроші, щоб збільшити свій дохід, простіше кажучи, беріть в оренду рефералів. Багатшими будете.

Як уникнути обману

Буває, панове, що дурять нашого брата. Будьте уважніше самі, і тоді багатьох проблем вдасться уникнути. Перший ознака, занадто високі ціни за мінімальну роботу. Серфінг від 30 баксів або заповнення анкети від 100. Як правило, мінімалка у таких щедрих становить кілька тисяч доларів. Так що, які б серйозні ні були інтернет-підприємці в буржунете, але це явно завищені розцінки.

Американські сайти, про які я написала, перевірені, реальні і платять без обману. Спробуйте самі. Поділіться в коментарях своїми успіхами, я буду тільки рада, якщо у вас все вийде

Короткий опис статті: американські сайти для заробітку в інтернеті Які американські сайти для заробітку реально платять! Що потрібно знати, щоб почати заробіток на американських сайтах без вкладень; як збільшити дохід і не бути обдуреним американські сайти для заробітку,заробіток на американських сайтах без вкладень,американські сайти для заробітку грошей,заробити на американських сайтах без вкладень,заробіток на американських сайтах

Джерело: Перевірені американські сайти для заробітку грошей в інтернеті

Також ви можете прочитати