Підробіток для бухгалтера на дому від прямого працедавця

09.07.2016

Домашня підробіток для бухгалтера

Підробіток для бухгалтера на дому від прямого працедавця
Як часто ми стикаємося з браком грошей! Начебто і постійна робота є, і платять непогано, а грошей все одно як не було, так і немає! Деколи завдання дотягнути від зарплати до зарплати здається чимось фантастичним. У когось така ситуація в житті постійна, у кого-то тимчасова, але об’єднує і перше, і друге бажання скоріше цю ситуацію змінити. Саме тут і приходить на допомогу можливість додатково підзаробити. І коли постає питання «Як це зробити?», то найпростіше зайнятися тим, чим Ви вже заробляєте собі на життя. Якщо Ви працюєте бухгалтером, то й підробіток найлегше шукати саме такого типу.

Де необхідні послуги бухгалтера

Знайти оголошення в газеті або в Інтернеті з пропозицією працювати бухгалтером на дому практично нереально. Навіть якщо воно туди потрапляє, ажіотаж навколо нього скажений. Але зневірятися не варто, так як мало таких пропозицій тільки від великих фірм. А от невеликі підприємства або ті, які тільки що відкрилися, дуже часто мають потребу в таких фахівцях. Адже створити і утримувати повноцінне робоче місце не по кишені багатьом молодим фірмам, а здавати звітність, нехай навіть і нульову, потрібно. Ось тут Ви і можете прийти на допомогу за певну суму грошей.

Як почати заробляти бухгалтеру на дому

Слід розуміти, що одна фірма може дати Вам невеликий дохід в місяць. Тому почніть з того, що наработайте собі базу з кількох фірм. Тоді Ваш місячний додатковий дохід може досягати 20 000 – 30 000 рублів. А це вже дуже і дуже непогано.

Шукати фірми можна через інтернет, знайомих або друзів, розміщуючи резюме на різних сайтах. Можна (і навіть потрібно!) самостійно дзвонити або приїжджати в невеликі фірми і пропонувати свої послуги. Не варто, звичайно, розраховувати на те, що всі вони будуть Вас приймати з розпростертими обіймами, але цілком можливо, що який-небудь з них Ваші послуги знадобляться (особливо часто вони можуть знадобитися в невеликих магазинах і приватним підприємцям). Будьте готові до того, що Вам будуть відмовляти. Це природно! Головне – не здаватися і шукати далі.

Тут потрібно розуміти, що чим активніше Ви шукайте – тим більше в результаті отримаєте. Тому не сидіть склавши руки. Навряд чи робота сама до Вас прийде, тут вже доведеться постаратися і деякий час витратити на пошуки. Потім Ваша активність буде приносити доходи, так що лінь і сорому женемо геть!

Які особливості роботи на дому бухгалтером варто врахувати

Не варто забувати про те, що Ви неофіційний працівник. Так як роботодавцю дорого офіційно влаштовувати Вас до себе на роботу, то договір у Вас, швидше за все, буде усний. Тут є як плюси, так і мінуси.

До плюсів можна віднести те, що Ви не несете ніякої фінансової та юридичної відповідальності. Адже всі документи підписуєте не Ви, а керівник фірми. Та й податки з Вашого доходу зніматися не будуть.

Але неофіційне працевлаштування можна віднести і до мінусів. Адже у Вас не буде ніяких гарантій! Тому не поспішайте надсилати звіти (особливо, якщо це перші звіти для якої-небудь фірми) по електронній пошті. Краще витратити трохи часу і передати звіт «з рук у руки». Гроші, звичайно ж, краще забрати теж відразу ж! А електронку краще починати використовувати тоді, коли Ви будете впевнені в фірмі і будете бачити, що вони зацікавлені у Ваших послугах.

Підробіток для бухгалтера на дому від прямого працедавця
Кому підходить домашня форма роботи бухгалтером

Звичайно, можна сказати, що було б бажання, а можливості знайдуться, але, все-таки треба враховувати, що Вам знадобиться достатню кількість вільного часу. Якщо його у Вас і так постійно не вистачає, то не варто звалювати на себе додаткові зобов’язання. В крайньому випадку, не набирайте собі дуже багато фірм, щоб Ваш заробіток не був на шкоду основній роботі та особистому житті.

Якщо ж брак вільного часу Вас не мучить, то сміливо беріться за цю справу. Поступово зібравши свою власну клієнтську базу», Ви втянетесь в цю справу, буде не так втомлює і важко робити додаткові звіти у вільний час, а непогана сума грошей, яку Ви зможете заробити з допомогою такого нехитрого бізнесу, буде гарною підмогою для сімейного бюджету і з лишком покриє всі недоліки цієї підробки. Так що дерзайте! У Вас обов’язково вийде!

Короткий опис статті: підробіток на дому Работа на дому для бухгалтера завжди знайдеться, хоч і здається, що цікавлять представлено навколо мало. Якщо є вільний час і спец навички робота чекає тут підробіток для бухгалтера на дому,109

Джерело: Підробіток для бухгалтера на дому від прямого роботодавця

Також ви можете прочитати