Підробіток в інтернеті з щоденною оплатою без вкладень: дохід

13.07.2016

Підробіток в інтернеті з щоденною оплатою без вкладень

Напевно, кожен з нас знайомий з легендарною фразою з х/ф «Діамантова рука» у виконанні бандита Льоліка: «Щоб ти жив на одну зарплату!» На жаль, і донині вона не втратила своєї актуальності. Адже вже не можна заперечувати той факт, що підробіток стала невід’ємною частиною трудової діяльності сучасного суспільства.

І з цієї причини все більше шукачів цікавить питання, чи можливо обзавестися додатковим джерелом доходу з щоденною оплатою без вкладень в інтернеті? Відповідь очевидна – безумовно!

Рекламні сервіси

найпростіша підробіток в інтернеті без вкладень – заробіток на переглядах аудіовізуальної реклами. Така робота не принесе вам захмарних гонорарів, але забезпечить щоденну і безперебійну оплату.

вся справа в тому, що ваша діяльність буде обмежуватися кліків по рекламних посиланнях і участю в маркетингових дослідженнях. Без перебільшення, це ідеальний спосіб отримання прибутку не тільки вдома, але і під час відсутності завантаженість на основній роботі.Коли в перервах між грою в «Косинку» і роздрукуванням документів, можна заробити зайвий десяток карбованців, виконуючи елементарні і за великим рахунком примітивні завдання.

Порада! Беручи участь в подібного роду проектах, запросіть розділити вашу долю колег, родичів або друзів, тоді, згідно з умовами реферального програми, яка в обов’язковому порядку присутній на таких сайтах, ваші доходи будуть збільшуватися паралельно активності залучених користувачів.

Робота з текстами на дому

Даний вид підробітку включає в себе:

Набір тексту

Суть роботи зводиться до того, що вам буде запропоновано передруковувати інформацію з наданих джерел формату .pdf. jpg або .djvu в текстовий редактор.

Тому цей спосіб заробітку не передбачає особливих навичок зі сторони виконавця. Все, що від вас зажадає роботодавець – швидкість і посидючість. Відповідно, розраховувати на хороший оклад не припадає, у середньому – 0,5-5 руб. за 1 тис. знаків. Але не поспішайте проходити повз такої вакансії, так як при виробленні розміром в 100 тис. символів в день, ваша заробітна плата може скласти 50-500 руб. а це 1500-15 000 руб. в місяць!

Рерайтінг

За переписування тексту вам зможуть запропонувати оплату від 10 до 40 руб./1 тис. символів, в залежності від складності роботи, растолкованной в технічному завданні.

В обов’язки рерайтера входять: пошук джерел (якщо замовник не вказав такі в ТЗ) і їх подальша обробка до унікального матеріалу з використанням ключових слів.

Копірайтинг

На відміну від звичайного переписування, копірайтинг – продукування унікального контенту, створеного на основі особистого досвіду автора або при наявності відповідних теми статті знань.

Розумна ціна за ексклюзивний продукт коливається від $1 до $10 за 1 тис. знаків. Як правило, самий високооплачуваний матеріал – рекламні тексти, включаючи слогани, а також опис товарів і послуг у відповідності з вимогами маркетингового відділу комерційної організації.

Переклади

Так само як і копірайтинг, переклад – досить прибутковий вид підробітку на дому без вложений. У середньому виконавець може заробити $1-15 за 1 тис. символів з урахуванням мови та тематики замовлення.

Але, ні в якому разі, не беріться за таку роботу при відсутності досвіду або профільної освіти, покладаючись лише на сервіси машинного перекладу. Як би те ні було, передача смислового коду, правильна трактування лексичних і граматичних конструкцій, збереження стилю оригінального тексту – прерогатива виключно професійного перекладача.

Важливо! Якщо ви новачок по роботі з текстами, рекомендуємо вам придбати мінімальний багаж навичок на біржах контенту, виконуючи невеликі замовлення з метою напрацювати портфоліо. І після закінчення певного часу претендувати на більш високооплачувану підробіток.

Також при правильно спланованому графіку, автор може розраховувати на щоденну оплату, так як найчастіше замовник виплачує гонорари виконавцю відразу після перевірки матеріалу, а на біржах – обов’язкова умова співпраці.

Адміністрування інтернет-ресурсів

Якщо говорити про фахівців широкого профілю, необхідно згадати про адміністраторів інтернет-сайтів, які, в залежності від спеціалізації займаної посади, зобов’язані:

  • розміщувати текстові матеріали на сторінках сайту, при необхідності доповнювати публікації картинками або відео (близько 10-50 руб. за одну операцію);
  • проводити модерацію коментарів (оплата обговорюється з роботодавцем);
  • відповідати на коментарі та запитання користувачів через зворотний зв’язок (в середньому 5-10 руб. за одну відповідь);
  • перевірити контент на унікальність, відсутність граматичних і лексичних помилок, а також багато іншого (оплата проводиться виключно в індивідуальному порядку).

Адміністрування – стабільна підробіток на дому без вложений, не вимагає багато часу. Але, на жаль, вона передбачає виплати по заробітній платі за період від двох тижнів до місяця.

Втім, оплачувані відповіді на коментарі, в більшості випадків, нараховуються автоматично системою, що дозволить виводити певні суми щодня.

Консалтингові послуги

Завдяки інтернету, консалтинг вийшов на новий, більш якісний рівень. Адже консультування не передбачає обов’язкової присутності експерта, тому як технології відеозв’язку вже давно нівелювали географічні відстані.

якщо ви є фахівцем у певній сфері, будь то юриспруденція, економіка, менеджмент або комерція у всіх її проявах, можете небезпідставно розраховувати на гідну заробітну плату за фактом наданих послуг.

Дистанційне навчання

Зараз нікого не здивуєш онлайн-репетиторством, відеоконференціями або віддаленими семінарами. Досить-таки поширена практика, як у педагогів різного ступеня кваліфікації, так і у професіоналів своєї справи.

Примітно, що з недавніх пір особливою популярністю стала користуватися онлайн-навчання іноземців російської мови, яким необхідно пряме спілкування з носіями мови. На зарубіжних дошках оголошень, розцінки за послуги викладача і за сумісництвом співрозмовника беруть початок від $10 і закінчуються захмарними $100 на годину!

Тому, якщо ви володієте необхідними знаннями, діліться ними і отримуйте відчутний профіт за підробіток на дому без будь-яких вкладень!

Рекомендації

  1. Перш ніж шукати підробітку в мережі, здатну забезпечити щоденну оплату праці, потрібно створити обліковий запис в одному з електронних платіжних сервісів і прив’язати до нього банківську картку, пройшовши нескладну процедуру верифікації. Врахуйте, що найбільш популярні інструменти, які використовуються в якості виплат по зарплаті в російськомовному сегменті інтернету – WebMoney, Qiwi Wallet і Яндекс Гроші.
  2. Будьте готові зіткнутися з серйозною конкуренцією. У всякому разі, щоб знайти більш високооплачувану роботу вдома, вам, як шукача, потрібно володіти необхідними професійними якостями і знаннями, що вигідно відрізняють вас з сотень, а то і тисяч претендентів на вакантне місце.
  3. Інтернет не прощає помилок. Як би банально це не звучало, але від результатів вашої трудової діяльності буде залежати обсяг заробітної плати і можливість подальшої співпраці з замовником.
  4. Починайте з малого. Не беріться за великі обсяги роботи при відсутності досвіду.
  5. І, нарешті, пам’ятайте, що інтернет надає широкі можливості по створенню і просуванню власного бізнесу, який із звичайної підробітку без вкладень може стати вашим основним джерелом доходу.

Короткий опис статті: робота в інтернеті на дому без вложений Інтернет відкриває нові можливості, у тому числі і для заробітку коштів. І з цієї причини все більше шукачів цікавить питання, чи можливо обзавестися

Джерело: Підробіток в інтернеті з щоденною оплатою без вкладень: дохід на дому

Також ви можете прочитати