ПОМАРАНЧЕВА ПЯТИРІЧКА. ЯК РОЗБАГАТІЛИ ЮЩЕНКО І ТИМОШЕНКО, 2 Листопада 2009, СХІД.

19.02.2017

До андидаты в президенти продовжують нести свої декларації. Сьогодні ми знайомимо Вас з головними героями Майдану-2004 і головними посадовими особами країни — прем’єром Юлії Тимошенко і президентом Віктора Ющенка.

Леді Ю. як жила, так і живе на одну зарплату. Просто зарплата за п’ять років збільшилася в 6,5 рази. У 2004 році вона отримувала депутатську зарплату в 5000 гривень, а в 2008 році прем’єрську — у 32,1 тисячі (цього року, як повідомляла сама Тимошенко, вона свій заробіток уполовинила). Прем’єр як і раніше не має машини і прописана в тій же квартирі у Дніпропетровську. Правда, з самою квартирою сталася метаморфоза: 2004-го її площа була 32,1 кв. м, а в 2007-2008 роках стала на 20 «квадратів» більше, хоча адресу все той же — на проспекті Карла Маркса (ймовірно, це помилка). Будинок в елітному селищі поблизу Києва, де зараз Тимошенко проживає, в її декларації не вказано.

Куди більші зміни відбулися в житті чоловіка Тимошенко. У 2004 році, коли він був у бігах, ховаючись від переслідувань режиму», його дохід дорівнював нулю. У 2007-му вже отримував зарплату (6,5 тисячі гривень в місяць) і продав цінні папери на майже 3 млн. А в 2008-му, мабуть, за рахунок цих грошей зайнявся підприємництвом і на доходи від нього (2,8 млн) зміг повноцінно утримувати сім’ю. А також. нарешті, обзавівся джипом — Toyota Prado і невідомим «іншим приміщенням» 255 кв. м.

*Клікніть по малюнку або дивіться його детальніше тут

ЮЩЕНКО. Доходи президента так само неухильно росли. Від депутатської зарплати до 5 тисяч він прийшов до президентської — 41 тисяча. Причому, на відміну від прем’єра, Ющенко ще й підробляв — то лекції читав, то книги писав. А також отримував непогані відсотки з рахунків в банках. Загалом, якщо у 2004-му його річний дохід був всього 62 тисячі, то в 2008-му перевалив за мільйон. Зросли і накопичення в банках — з 54 тисяч до 3 млн. Нарешті, зростання добробуту президента висловився в покупці 7 га землі, а також горбатого «Запорожця» і культового мотоцикла Harley Davidson (за легендою, його везли на одному літаку разом з делегацією прем’єра Януковича, яка поверталася з США в 2006 році).

Дружина президента за п’ять «помаранчевих» років розвинула бурхливу підприємницьку діяльність — тепер вона приносить їй майже в 3 рази більше (відомо, що Катерина Михайлівна здає в оренду квартири). Сума на рахунках у зарубіжних банках зросла з 1,2 до 2,4 млн грн.

У ТЯГНИБОКА — 15 100

Одного бажання стати президентом мало. ЦВК відмовив п’яти маловідомим кандидатам у реєстрації з однією і тією ж мотивацією — вони не здали по 2,5 млн гривень застави. Але і без них кандидатів вже досить. Вже зареєстровані Віктор Янукович. Юлія Тимошенко. Арсеній Яценюк. Володимир Литвин. Петро Симоненко. Віктор Ющенко. Сергій Тігіпко. Інна Богословська. Анатолій Гриценко та Олег Рябоконь, а в п’ятницю до них додалися голови УНП і «Свободи» — Юрій Костенко та Олег Тягнибок.

до Речі, Тягнибоку, як і раніше Януковича, Тігіпка і Богословської, довелося здавати два варіанти декларації. Правда, різниця між ними склала всього 726 гривень. Доходів у лідера «Свободи» трохи — його зарплата (мабуть, як голови партії) 181,7 тисячі гривень (15,1 тисячі в місяць) і зарплата дружини — 15,5 тисячі (1,3 тисячі в місяць). І ще 6,8 тисячі страховки. Але ще є і накопичення минулих років на депозиті — 41,2 тисячі гривень.

Зрозуміло, з такими доходами заставу не потягнути, але Тягнибок (як і Костенко) вже оголосив, що за них розрахувалися їх партії. Так що закладати майно не доведеться. Воно, до речі, у лідера «Свободи» також досить скромне: його квартира (34 кв. м), квартира дружини ( 135 кв. м) і його автомобіль — Toyota Land Cruiser.

Також в ЦВК знаходяться документи лідера Партії вільних демократів Михайла Бродського (колишнього соратника Тимошенко, який тепер розповідає, як збирав «чорний нал» на її виборчу кампанію 2006 року). У п’ятницю також подав пакет документів лідер Громадського активу Києва і соратник Черновецького в Київраді Олександр Пабат.

ХТО БІЛЯ КЕРМА: Ст. ЮЩЕНКА ЧИ КЕТРІН-КЛЕР ЧУМАЧЕНКО-ЮЩЕНКО?

Короткий опис статті: як розбагатіти в селі

Джерело: ПОМАРАНЧЕВА П’ЯТИРІЧКА. ЯК РОЗБАГАТІЛИ ЮЩЕНКО І ТИМОШЕНКО — 2 Листопада 2009 — СХІД. сайт МІЖНАРОДНОГО СОЮЗУ АНТИФАШИСТІВ

Також ви можете прочитати